Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 27 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

עדכונים. לא הגבתי במשך שבועיים על הסיפור עם הנמל כדי לא לאכזב פה חברה ולהבטיח הבטחות שווא עד שאני בטוח מה נסגר עם זה.

חדשות רעות קודם:

- הסיפור עם המכס נגמר. בגלל שהם פתחו את המשלוח ולקחו 15 אחוז יותר, את המשלוח השני שהיה אמור להגיע היבואן ביטל כליל והחזירו ל .

- אני יכול להשיג 2408 כנראה A00 ב 2900 אחרי ההעלאה :(

חדשות טובות:

יש חברה שנמאס להם כמוני, מהבלאגן סביב ה2408 ?

יש חברה שהיו מעוניינים לרכוש Dell 2709W (הגרסה החדשה של ה 2707WFP הוותיק) בסכום צנוע של 3300 ?

*אספקה תוך שבועיים כנאמר לי.

כי אני אישית נמאס לי לחכות ואני מנסה להשיג את Papa LCD לעצמי (היה לי את ה 2707WFP הישן ככה שאני יודע על מה אני הולך כאן) :)

*הלאג בו אמנם גבוה טיפה מ2707 הוותיק אבל לא מפריע ובטח שלא ברמת הלאג 2408 A00 וכל הבלגאן הזה.

ביקורת שלי על ה2707WFP הקודם לדעת ממה להתחיל:

http://zap.co.il/RateModel.aspx?modelid=574158

ביקורת על ה 2709 החדש שאני רוצה.

http://geekliness.com/2008/07/22/monitor-review-the-27-inch-displayport-equipped-dell-2709w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

Aesthetically, we think the 2709W takes a step back from its predecessor, the 2707WFP. That model had a metal casing, a glass base and a beautiful weighted height adjustment. By comparison, the matte black plastic encasing, the plastic base and the occasionally-stuck height adjustment mechanism pale in comparison.

:-\

ו-3300 זה לא כזה צנוע יחסית לעובדה שחדש עם 3 שנות אחריות עולה 4000, ופה אתה מוכר מסך משומש.. :-X

מתי קנית אותו? מאיפה? יש לך חשבונית מקור?

אה, ועדיף שתענה על זה בפרטי או שתפרסם מודעה ב-TZ, אסור לפרסם מוצרים למכירה דרך הפורום.

אה, "אספקה תוך שבועיים"? אם זה לא מסך שלך, אז מה הקטע? אל תפרסם פה מכירות מסחריות בשום אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהצבע עכשיו לא מתכתי כסוף זה משנה משהו ? הכפתורים עכשיו כפתורי מגע, הצבע שחור כולו, סולידי ולדעתי עשו אותו יפהפה בלי שטויות.

זה אותו דבר כמו עם ה2408 שדיברתי עליו חודש ובסוף המכס הרס הכל, עכשיו החזירו לי תשובה ואפשר לארגן משהו על ה2709W במקום. רק שאלתי אם יש מעוניינים להצטרף כי אני צריך לתת תשובה החל משבוע הבא.

- המסך יגיע חדש מן הסתם

- 3 שנים אחריות

למה מסחרי :o , אני לא חנות או משהו לא מחלק קבלות חח אני משיג לעצמי ומי שרוצה מצטרף זה הכל. אני לא רוצה לפרסם יד 2, כי זה לא יד 2, כולה פרגון לחברה, יד 2 מסך כזה לא הייתי מספיק לפרסם בדיוק כמו שאת ה2707 חטפו ממני לפני שנה ביום הראשון שבכלל דיברתי על למכור אותו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוציא לעצמו קבלה אבל לא לי או לזה שבא אחריו כי לא מוכרים לפרטיים. אבל זה עובד ללא קבלה(בדקתי כשקניתי לאמא מסך 22 של לפני חצי שנה) ככה:

בשירות של יעל סורקים ברקוד מאחורי המסך לוודא שזה מגיע דרכם כשממשים אחריות.

ביררתי את זה אישית כשהלכתי למחסן שלהם (היה לי ראיון עבודה ממול שבוע שעבר בהרצליה פיתוח) זה נכון. הברקוד זה האלוהים את הקבלה אמרו שאני יכול למסגר בקיר ולא מעניין אותם כלום אם אין ברקוד אותנטי מאחורה. הלקוחות שמה הביאו ציוד של , הם רק סורקים את הברקוד מאחורה לוודא אותנטיות. המסך הגיע אליי סגור בקופסה של מהמפעל בדיוק כמו כל מסך חדש אחר אז אין פה ימינה שמאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מנסה "לתרץ כלום". אני אומר הרי שזה ישירות מחבר ביבואן ולא מחנות והחבר לא יוציא לי או למי שקונה איתי קבלה נוספת אחרי שקנה וקיבל קבלה בעצמו :lol:

לי אישית חשובה האחריות והיא כשרה. אני לא מנסה לשכנע אף אחד מי שהוא עצמאי וצריך קבלה להחזיר מע"מ בסוף שנה שיקנה ב4 אלף מחנות ושיהיה לו לבריאות :).

בשבילי 2709W בכזה מחיר שווה לא לחכות חודשיים עד ש2408 A01 יגיע לפה מהמפעלים באירופה ויסיימו למכור פה 2408 A00 באותו מחיר.

כמה חבר'ה רציניים כבר השיגו ודיברו איתי. מספיק לי פורומים ליום אחד, שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתעקש על ה-. כל היום שובר את הראש בפורום יש input lag, אין input lag, יגיע לארץ או לא יגיע, יקחו מכס כי יש יציאת HDMI או לא יקחו. לעזאזל, קנה כבר את 2431 של Eizo, תקבל מסך מעולה שמתעלה על ה- בכל פרמטר אפשרי וסגור את הסיפור. אני מבין שעוד 1,000 שקלים זה המון כסף, אבל אתה קונה מסך לתקופה ארוכה, לא למספר חודשים. גם אני מרוויח גרושים ואני חוסך כסף ל-Eizo. לא רוצה . יותר מידי פאקים קטנים ומעצבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבריו של Chymes שיכנעו אותי. אני מאוד נוטה עכשיו לכיוון ה- Eizo.

אם זו באמת השקעה לטווח ארוך, אולי באמת כדאי להשקיע יותר.

ולנושא אחר: אני משער שה- 2707WFP נחות מה- 2408WFP משמעותית, כי העלייה בגודל המסך לא תואמת את הקפיצה (הקטנה, יחסית) במחיר. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

אה, ועדיף שתענה על זה בפרטי או שתפרסם מודעה ב-TZ, אסור לפרסם מוצרים למכירה דרך הפורום.

אה, "אספקה תוך שבועיים"? אם זה לא מסך שלך, אז מה הקטע? אל תפרסם פה מכירות מסחריות בשום אופן.

לא לוויכוח (אני אף פעם לא מתווכח עם מנהלים, בטח לא ראשיים) אלא כדי שאני אדע.

לאלכס יש קומבינה, דרכה הוא יכול לספק פה לאנשים שמאוד מעוניינים מוצר במחיר מאוד טוב. לא נראה לי שאלכס פה שרשרת בקומבינה. ז"א סביר שחבר שלו מרוויח, אבל אלכס פה נראה לי פשוט אחד שרוצה לעזור לחבר'ה. אז מה הבעיה עם זה? יש מקום אחר פה באתר שהוא צריך לשים את זה? זה נראה לי שירות הגיוני לחברי הפורום. מה זה TZ?

[br]פורסם בתאריך: 9.11.2008 בשעה 02:14:51

לא מנסה "לתרץ כלום". אני אומר הרי שזה ישירות מחבר ביבואן ולא מחנות והחבר לא יוציא לי או למי שקונה איתי קבלה נוספת אחרי שקנה וקיבל קבלה בעצמו :lol:

לי אישית חשובה האחריות והיא כשרה. אני לא מנסה לשכנע אף אחד מי שהוא עצמאי וצריך קבלה להחזיר מע"מ בסוף שנה שיקנה ב4 אלף מחנות ושיהיה לו לבריאות :).

בשבילי 2709W בכזה מחיר שווה לא לחכות חודשיים עד ש2408 A01 יגיע לפה מהמפעלים באירופה ויסיימו למכור פה 2408 A00 באותו מחיר.

כמה חבר'ה רציניים כבר השיגו ודיברו איתי. מספיק לי פורומים ליום אחד, שבת שלום.

תראה אלכס. אם אני מבין נכון, חבר שלך קונה את המסכים ממקום העבודה שלו ואח"כ מוכר אותם הלאה - עם רווח לעצמו או כשירות לחברים של אלכס.

אין לי בעיה עם זה, ואני לא משוכנע שזה לא חוקי - בטח לא מצד הקונה. כשאני קונה מסך ממישהו אני לא חושב שאני חייב לברר אם הוא חייב לתת חשבונית למישהו או לא...

אבל חייבים לקחת בחשבון שכשקונים מאדם פרטי מאבדים (לפי דעתי) את האחריות. בלא מעט מקרים כשניסיתי לממש אחריויות על מוצרים שקניתי ב-, אמרו לי במפורש שדברים שנקנו שלא דרך סוכן מורשה לא נתמכים באחריות.

אני חושב שמי שקונה חייב ליצור קשר עם יעל (בצורה שמשאירה תיעוד בכתב - פקס למשל) ולשאול אותם בספציפי אם כשקונים מסך "יד שניה" האחריות עוד תופסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...