Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 24 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

א. לא היה 320X200 320X240 ברשימה... ז"א שאם אני נתקף בפרץ נוסטלגיה, כדאי מאוד שזה יהיה ל-SVGA...

ב. מישהו יודע באופן מבוסס מה עוד שופר ב-REV A01 חוץ מה-Input Lag שחפרו עליו מעבר לכל פרופורציה???

הרי עכשיו NEXTOP התחילה להחדיר rev. A01 לשוק (היום הם גם מצהירים שיש להם מסכים חדשים ולא רק מחודשים) וכמו שכבר צויין זה יגרום לכך שהביקוש ל-A00 ירד. אני רוצה לדעת מה ההבדל בדיוק בשביל להחליט אם אני יכול לישון בשקט עם A00 שמחירו כנראה ירד מעט היות ואינני FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הרגע הבאתי את המסך 2408 שלי מסקיי פיסי!

הSHARPNESS בהפרשים של 10, מוזר. הLAG זהה לזה שראיתי בNOTEBOOKCLUB בתצוגה.

עדכון: טעות, אמנם זה נראה שההפרשים בקפיצות של 10, כאשר מתחילים לשחק עם החדות, הקפיצות הן רק ב-25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדקנו, וחבל שכך !

עליית מחיר מטורפתתתתתתתתתתתתתתתתת ל REFURBISHED ול A01 שמגיעים חדשים ביבוא מקביל של NEXTOP.

הטוב:

סוף סוף יש A01 חדשים בישראל

הרע:

המחיר :s07: 3350 :o

REFURBISHED קפץ ל 2750 :-X

בהצלחה לקונים הבוכים:

http://nextop.co.il/search1.asp?qsearch=2408

הרגע הבאתי את המסך 2408 שלי מסקיי פיסי!

הSHARPNESS בהפרשים של 10, מוזר. הLAG זהה לזה שראיתי בNOTEBOOKCLUB בתצוגה.

ישראל (ככה קוראים לך). האם אתה מזהה כל סוג של LAG שדובר פה עליו ? וכי 4 קודמים בעלי המסך לפנייך אמרו שהם לא מזהים כלום וזה כמו כל מסך LCD אחר. יש האטה במהירות העכבר,משחקים,משהו אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הלאג הזה מנופח מעבר לכל פרופורציה. אם אתה לא פריק של CS ושאר משחקי FPS ברשת, לא תצליח להבחין בהבדל (ראה סרטוני יו-טיוב של המסכים בעת משחק).

ב. הdot pitch אכן יותר גדול, אבל זה לא פוגע בחדות המסך. ראה את דיוניו של אלכס בנוגע למסך 2707wfp. אם הייתה בעיה כזאת הוא היה מציין אותה.

כיום גם טלוויזיות 32 שמציגות ברזולוציה דומה (FHD) מציגות תמונה חדה, אם לא יושבים פחות מ50 ס"מ מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדקנו, וחבל שכך !

עליית מחיר מטורפתתתתתתתתתתתתתתתתת ל REFURBISHED ול A01 שמגיעים חדשים ביבוא מקביל של NEXTOP.

הטוב:

סוף סוף יש A01 חדשים בישראל

הרע:

המחיר :s07: 3350 :o

REFURBISHED קפץ ל 2750 :-X

אלכס מזל שאתה דופק את הראש בקיר 8) עכשיו אני מקווה שאתה מאמין לי שהם עובדים לפי תאוריות כלכליות בסיסיות וכל עוד נראה התלהבות מהמחיר ורצון לקנות הם פשוט יעלו אותו (כל דבר תמים שהם ו80 אחוז מהאנשים שעוסקים בשיווק טוענים - הוא קישקוש ועבודה בעיניים). ואני מקווה שאתה מאמין לי שהם קוראים כאן בפורום בדיוק בשביל זה (רגע - יש להם אפילו יוזר לא ?). ושהאימרה התמימה של "הגיעו אלינו בטעות" (נראה שזו טעות חוזרת :lol: ) היא לא יותר מנסיון לעבוד עלינו ולהיתפס לתמימים שבנו (הרי המשלוח בטעות נגמר והופה הגיע עוד אחד בטעות - והפעם הטעות הזו יקרה יותר :lol:). ואני מקווה שעכשיו אתה מאמין שעליית המחיר היא לא תמימה כשאתה רואה שמישהו העלה מחיר של משהו ב 250 ש"ח (10 אחוז) תוך שבוע בלי קשר לדולר שאם הוא היה קופץ ככה ב 10 אחוז תוך כלום זמן אז היו מדברים רק על דבר אחד בחדשות (ואם תשאל אותם באמת יהיו להם אלף ואחד תירוצים לעליית המחיר).

בקיצור - הגיע הזמן שנפסיק להיות טיפשים ונתחיל להיות כמו הצרכנים בארה"ב - מי שמגזים שם ומשחק משחקים עם קהל הקונים אז לא קונים ממנו !!. מודעות הצריכה שלהם היא מדהימה וזה מקנה להם מחירים מטורפים. הגיע הזמן שגם לנו תהיה מודעות צרכנית, זה ישתלם במובן הרחב ובטווח הבינוני רחוק.

וההמלצה שלי, ואני מקווה שיצתרפו אלי כל הכבדים בפורום - לא לקנות !! עושקים אותנו, בודקים אותנו , מנצלים אותנו - כשזה עובד לאחד - אז כולם עושים כך (ראו מה קורה בשוק הסלולאר). אני חוזר - לא לקנות עד שיפסיקו לשחק בנו ככה ויתנו מחירים הוגנים. אם אתם מאמינים ל"כל הקודם זוכה" אז תזכרו את הסטוק הראשון של ה 2408 שהם הביאו - עלה 3600 ותוך כלום זמן הם מכרו אותו ב 3200 - כל מי שהיה אז "קודם" הפסיד - ולא זכה. תזכרו שהכוח לקבוע מחירים (מוגזמים או נורמאלים) הוא בידיים שלכם - ככה עובדת הכלכלה - לא המצאתי כלום.

חומרה זה דבר שמתעדכן כל הזמן - אז אם בנגלה אחת קונים EIZO יקר יותר או TN זול יותר, אז בדור הבא נהנים מדברים הרבה יותר נורמאלים במחירים הרבה יותר שפויים.

מקווה שיצטרפו להמלצה שלי לחזק את המודעות הצרכנית והכוח שלנו, לפחות של אנשי החומרה המתקדמים או של אנשי הפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות Eizo 2431. מסך איכותי מאד שמתעלה על בכל פרמטר אפשרי. אם מסתכלים לטווח של 4-5 שנים תוספת של עוד 1,000 שקלים למסך נטול בעיות קטנות ומעצבנות ואחריות של קרט ל-5 שנים זה לא הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות 5 שנים זה מעולה והמסך של Eizo מעולה אבל 4500 ש"ח ? :kopfpatsch:?

יכול להיות שהוא שווה את המחיר אבל ראבק גם הDell וגם הEizo עולים כמו מסך "32פלסמה או lcd טוב ואפילו 37 אינץ' טוב במקרה של האיזו .

סתם נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? הרכבת מפרט ב-5,000 שקלים, שעוד שנה מפרט ב-2,000 שקלים יעבור אותו, אבל לקנות מסך ב-4,000, שיעבוד שנים ויעבור מספר מחשבים זו פתאום הוצאה גדולה ולא הגיונית.

מסך מחשב איכותי תמיד, אבל תמיד יהיה יותר איכותי מכל בכל פרמטר אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההמלצה שלי, ואני מקווה שיצתרפו אלי כל הכבדים בפורום - לא לקנות !! עושקים אותנו, בודקים אותנו , מנצלים אותנו - כשזה עובד לאחד - אז כולם עושים כך (ראו מה קורה בשוק הסלולאר). אני חוזר - לא לקנות עד שיפסיקו לשחק בנו ככה ויתנו מחירים הוגנים. אם אתם מאמינים ל"כל הקודם זוכה" אז תזכרו את הסטוק הראשון של ה 2408 שהם הביאו - עלה 3600 ותוך כלום זמן הם מכרו אותו ב 3200 - כל מי שהיה אז "קודם" הפסיד - ולא זכה. תזכרו שהכוח לקבוע מחירים (מוגזמים או נורמאלים) הוא בידיים שלכם - ככה עובדת הכלכלה - לא המצאתי כלום.

אתה קצת תמים כשאתה כותב שעושקים אותנו... זה בסך הכל משחק של היצע וביקוש. אם יש ביקוש, הם יעלו את המחיר עד לנקודה שבה יפסיקו לקנות. אם קונים את המוצר ב-2700 שקל, אין להם שום סיבה לקנות אותו ב-2500... ואתה באמת חושב שמישהו לא יקנה את המסך בגלל העלאה של מאתיים שקל? זה פה, לא אמריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של 3300 זה המחיר בכל החנויות.

זה המחיר שרכשתי 2408 A00 לפני חצי שנה וזה המחיר עכשיו.

מסך מצויין למחירו התרד הזה ניראה מטופש במיוחד שכל מי שיש לו את המוצר מביעה את שביעות רצונו ואתם ממשיכים לחפור ולחפור

1.בגלל ה "LAG" שאתם מנפחים מעבר לכל פרופורציה

2.ועכשיו המחיר ?

אתם יכולים להנות ממזמן ממסך סביר בהחלט ...

תתבגרו

או

תמשיכו לענות את עצמכם ולחפש את המושלם ... התרד הזה ימשיך כניראה לעד ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...