Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 20 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הגיע לנו בטעות כמות קטנה של מסכים 24" "מחודשים"

ממש מכה מה שקורה לאחרונה,

גם אינטל הוציאו בטעות מעבד I7, פנדה בטעות פתחו חנות מחשבים, וסלקום בטעות פתחו במבצע שידרוגים.

למעשה גם אני קניתי בטעות מקרן HD ו הוציאו בטעות מסך שמבוסס על SPVA.

תמיד עניין אותי מה עושים עם המסכים שיש להם פיקסלים שרופים ומחליפים אותם :) (כמובן שלי אישית אין מושג מה קרה או שלא קרה בטעות - אני רואה את העמוד מכירה בדיוק כמו כולם כאן).

מצד שני - מי שמבין ומתעניין יודע מה הקשר בין REFURBISHED ל A01... יש אנשים בחו"ל שמחפשים כאלו רק בגלל ה REVISION, בהנחה שזה באמת ריפרבישד ולא סתם דרעק. ההפרש במחיר סביר מאוד אבל זה מגוחך לגמריי שרק לפני חודש מסך חדש עלה רק 300 יותר (ותצאו מהסרט שהדולר עלה, ברוב החנויות הקפיצה היא חסרת פרופורצייה לגמריי).

ועוד משהו שאני רואה הרבה : אנשים, יבואנים לא קונים מסכים בחנויות בארה"ב, אז בבקשה הישתדלו לא להכניס את המחיר בארה"ב ביחד עם הביטוי "עוד לפני חישוב רווח של החנות" באותו המשפט, תודה :hi:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם לא וותיק כל כך בפורום אבל עם קצת ניסיון חיים. יש סיבה למחיר הנמוך של "nextop" וסיבה טובה:

תשימו לב שבמודעה רשום בפירוש "מחודשים" או בעגה המקצועית -refurbished ! לא יודע איך לא שמתם לב. :s05:

מוזר, לא שמתי לב לזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזימו. מוצר "מחודש" לא בהכרח חתול בשק. מוצר תקול, שלא ניתן לתיקון, חוזר למפעל ונזרק לפח. אבל יש יחידות שחוזרות למפעל בגלל שטויות, תקלה קטנה. היחידה עוברת תיקון מקצועי, נארזת מחדש ונמכרת בחצי מחיר. אם מדובר במוצר שעבר חידוש במפעל של ולא במעבדה של Nextop ומגיע עם אחריות מלאה ל-3 שנים, אני לא רואה סיבה לא לקנות.

אגב, אם המוצר עבר חידוש במפעל של , קיים סיכוי טוב שהוא גם עבר עדכון קשוחה ולכן מדובר ב-A01 עם מדבקה של A00. אבל בשביל לאמת צריך לעשות בדיקה בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזימו. מוצר "מחודש" לא בהכרח חתול בשק. מוצר תקול, שלא ניתן לתיקון, חוזר למפעל ונזרק לפח. אבל יש יחידות שחוזרות למפעל בגלל שטויות, תקלה קטנה. היחידה עוברת תיקון מקצועי, נארזת מחדש ונמכרת בחצי מחיר. אם מדובר במוצר שעבר חידוש במפעל של ולא במעבדה של Nextop ומגיע עם אחריות מלאה ל-3 שנים, אני לא רואה סיבה לא לקנות.

אגב, אם המוצר עבר חידוש במפעל של , קיים סיכוי טוב שהוא גם עבר עדכון קשוחה ולכן מדובר ב-A01 עם מדבקה של A00. אבל בשביל לאמת צריך לעשות בדיקה בחנות.

בוא נעשה הפרדה בין הדברים.

בעיקרון מוצר שהוא "מחודש" הוא מוצר שהוחזר וכנראה היה תקול ותוקן לא משנה אם התקלה גדולה או קטנה,היתרון יכול להיות בכך שבד"כ התיקון והאריזה נעשים ע"י היצרן.

לפי דבריך מוצר כזה אמור להימכר בחצי מחיר בערך דהיינו בסביבות 1500 -2000 ש"ח איך זה מתיישב עם המלצתך לקנות בתמחור של "nextop" ? אתה מוזמן לפנות אליהם ולשאול לגבי עדכון הקושחה בטוחני שהתשובה תהיה מעניינת לחברי הפורום,לי אישית יש תחושה לגבי התשובה רמז-הת'רד הזה שהוא כאורך הגלות. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערבון מוגבל, למיטב זכרוני:

לפי מה שקראתי בחו"ל, אנשים מנצלים את האחריות המלאה של על המסכים האלו ע"מ להחליף אותם כדי לקבל את עדכון הקושחה.

היות שכל המסכים שהם refurbished עוברים את עדכון הקושחה, זה עסק לא רע - יש לך מסך לא חדש, אתה מצהיר עליו כתקול, ומקבל מסך לא חדש עם עדכון הקושחה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם לא וותיק כל כך בפורום אבל עם קצת ניסיון חיים. יש סיבה למחיר הנמוך של "nextop" וסיבה טובה:

תשימו לב שבמודעה רשום בפירוש "מחודשים" או בעגה המקצועית -refurbished ! לא יודע איך לא שמתם לב. :s05:

מוזר, לא שמתי לב.. זה מין הסתם מסביר את המחיר.

ועוד משהו שאני רואה הרבה : אנשים, יבואנים לא קונים מסכים בחנויות בארה"ב, אז בבקשה הישתדלו לא להכניס את המחיר בארה"ב ביחד עם הביטוי "עוד לפני חישוב רווח של החנות" באותו המשפט, תודה :hi:.

ברור.

ההבדל הוא ש-nextop הם לא יבואן ולא קונים מיבואן. הם מביאים מסכים ביבוא אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמה זמן עוקב אחרי המסך הזה, ומחיר של 2500 ש"ח מאוד מפתה אותי.

האם כדאי לרכוש מסך כזה "מחודש"?

האם הסיכוי לתקלה במוצר "מחודש" גדול יותר מבמוצר חדש לגמרי?

אני אשמח אם תענו לי על השאלות, אני כבר זמן מה מתכנן לקנות את המסך וזאת נראית לי הזדמנות לא רעה.

עריכה- שוחחתי עם נקסטופ והם טוענים שהמסך מגיע עם הקושחה A01

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, יש ב-ebay את מה שאנחנו מחפשים... עם משלוח לארץ.

וזה יצא בכל מקרה יותר זול, כולל משלוח ומכס.

למש כאן - http://cgi.ebay.com/NEW-Dell-UltraSharp-2408wfp-24-inch-LCD-DVI-HDMI-3Yr_W0QQitemZ120325597342QQcmdZViewItem?hash=item120325597342&_trkparms=72%3A1205%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1308&_trksid=p3286.c0.m14

בנוסף, אם נהיה מספיק אנשים, אולי נוכל לקבל הנחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - רק מה עם אחריות ? :) צריך להבין שאחריות זה דבר ששווה/עולה כסף.

אני רואה שאנשים התחילו להבין את הקשר בין הREFURBISHED לרויזיה A01, פשוט כל הREF האחרונים כבר מגיעים עם FIRMWARE מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2007FP, לאחרונה עלה בידי קצת כסף לבזבוז

במסך שלי איכשהו התפתחו בערך 8 פיקסלים מתים (רק איזה 3 מתים, השאר תקועים - אפורים, לא משנים צבע אבל אמרו לי שזה לא משנה, האחריות תקפה גם על תקועים)

התקשרתי לחנות (notebookclub) והם אמרו לי שאני צריך לקחת את המסך למעבדה שרשומה על הקבלה

רציתי לדעת אם יש איזה דרך לשדרג את המסך הפגום ל2408? כמובן עם תוספת תשלום (תשלום סביר, ההפרש בין המסכים ואפילו טיפה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, יש ב-ebay את מה שאנחנו מחפשים... עם משלוח לארץ.

וזה יצא בכל מקרה יותר זול, כולל משלוח ומכס.

למש כאן - http://cgi.ebay.com/NEW-Dell-UltraSharp-2408wfp-24-inch-LCD-DVI-HDMI-3Yr_W0QQitemZ120325597342QQcmdZViewItem?hash=item120325597342&_trkparms=72%3A1205%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1308&_trksid=p3286.c0.m14

בנוסף, אם נהיה מספיק אנשים, אולי נוכל לקבל הנחה..

איך זה יותר זול ?

549 מסך

+

97 משלוח

+

15% מס קניה על חיבורי וHDMI

=728 $

אז או שאתה לא יודע חשבון או שאני לא יודע למה אתה מתכווין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...