Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 18 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר מתיאש אייך המסך של 245T

למשחקים \ ברשת

משהו יכול להסביר לי מה זה אומר

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=6&ma1=88&mo1=342&p1=3161&ma2=36&mo2=332&p2=3107&ph=12

לשניהם יש את אותו LAG. ככה שקנית 245T=קנית 2408 A01. ההבדל במספרים הוא מזערים כשמדובר באיך זה נראה בתכלס בעין.

אישית אני חושב שעשו פה יותר מדיי באז סביב ה LAG. יש המון אנשים שקנו אותו וזה לא שיש להם תמונה שזזה כמה שניות אחרי תמונה ליד מסך דומה. מדובר במילישניות. מי שלא עושה פה מסיבות על LAN, לאג נמוך יקוזז ע"י פינג גבוה בשרתים כזה או אחר ואתם תמותו כגם ככה :)

ומי שלא משחק בכלל לא צריך לקחת ללב. אלו שקנו לא מתו מזה ולא מבינים על מה הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשניהם יש את אותו LAG. ככה שקנית 245T=קנית 2408 A01. ההבדל במספרים הוא מזערים כשמדובר באיך זה נראה בתכלס בעין.

אישית אני חושב שעשו פה יותר מדיי באז סביב ה LAG. יש המון אנשים שקנו אותו וזה לא שיש להם תמונה שזזה כמה שניות אחרי תמונה ליד מסך דומה. מדובר במילישניות. מי שלא עושה פה מסיבות על LAN, לאג נמוך יקוזז ע"י פינג גבוה בשרתים כזה או אחר ואתם תמותו כגם ככה :)

ומי שלא משחק בכלל לא צריך לקחת ללב. אלו שקנו לא מתו מזה ולא מבינים על מה הרעש.

אז מבין שתי המסכים איזה כדי ?

ואיזה יותר טוב למשחקים וגםלמשחקים ברשת ו לסרטים

בקשר לפינג שזה היה הבעייה שלי אני משתמש בחיבור של 7 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תרגיש.

בדיוק.

מי שלא מאמין למה אני ועמרי אומרים שהLAG ממש OVERHYPED יענו יצא מכל פרופורציה הגיונית שיחפש הבדלים בין 2407WFP-HC לבין 2408

אני מניח שעכשיו זה מסכם את כל השאלות לגבי גודל ה LAG, כי למעשה לא מבחינים בו בכלל אם לא מחפשים אותו כל שנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך זמין אצל פנדה מחשבים לכן הגיעה ההספקה אחרי החגים וכמו ששאלת אותם מה הרוויה אזי על הקרטון רשום A00 אז אין צפי לA01

והמחיר עולה ועולה ...

דרך אגב בקשר למכס אין לי מושג למה רק עכשיו הם ניזכרו לעשות את הבדיקה ולתת להם מס כמו על אבל לפי מה שאני יודע כדי לקחת מס על המסך הזה חייב להיות לו טיונר של ואין לו למרות שיש לו את החיבורים לצפייה אני אישית משתמש ב קומפוזיט רואים מצוין ביחס ל FHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...