מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 67 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

f16, לידיעתך ולידיעת שאר האנשים ששוקלים לקנות את ה-m912m.

המחיר הרשמי שלו באירופה נמוך בכ-90 יורו מה-912x כך שהמחיר אמור לרדת בארץ בעוד כמה מאות שקלים.

תודה,בדקתי אחרי תגובתך ואכן יש ירידת מחיר משמעותית שהופכת אותו ליותר כדאי מאי פעם :

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=15453

שים לב שהוא מגיע עם סוללה 4 תאים -4500ah שהיא חזקה יותר מפי שניים מהסוללה הבסיסית-3 תאים 2200ah שמגיעה עם ה-wind.

מעניין לבדוק אם גם סוללת 6 תאים של ה-wind חלשה יותר מהסוללה המובנית שבאה עם הגיגהבייט.

האם נראה לכם שכל סוללות6 התאים הללו שמוכרים ב- ,לניידים בכלל ולגיגהבייט בפרט משתוות באיכותם לסוללות המקוריות שמגיעות מהיצרן?

איך החנות הזאת,"למיר מחשבים" בהרצליה?

האם בכלל יש חשיבות לדעתכם מהיכן קונים כל עוד המוצר נהנה מהאחריות של היבואן הראשי (מור לוי )?

מה שמוזר הוא שלא מצאתי עוד חנויות שמוכרות אותו מלבד,"למיר מחשבים" וזה נראה לי מעט חשוד.

האם,ככול שזה נוגע למסך, בקרת האיכות בניידים, יותר טובה מאשר מסכים שולחניים (שסובלים מתופעה לא נדירה בכלל של Dead pixels)?

במילים אחרות ,האם גם במקרה של מומלץ לבדוק את המסך במקום לפני שמעבירים את הכסף, כך שבמקרה של גילוי דפקטים

ניתן לדרוש החלפה של המוצר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יודע כמה עולה סוללה 6 תאים ל-MSI בחו"ל? רק אל תביאו לי סתם אתרי מכירות שמצאתם... גם אני יכול.

מדבר על מחיר שהוא נחשב לסביר.

אגב הופיעה באייבורי 6 תאים שחורה, 400 ש"ח.

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2266&CatCode=451

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדת מהמסך מגע??

אמרת שהמסך מספיק רגיש כך שאת משתמשת באצבעותיך ולא נזקקת לעט ה-stylus.

אבל האם צורת העבודה הזו לא משאירה סימנים\כתמים על המסך שהרי יש תמיד מעט שומן שמופרש מהעור על קצות האצבעות

(טביעות אצבעות מתבססות על זה )?

כמו כן תמיד יש חשש לשריטה למסך ה-lcd הרגיש כתוצאה ממגע אפשרי של הציפורניים.

כיצד את מצליחה להימנע מכתמים \שריטות שהרי לא קל לנקות מסך LCD בצורה טובה(לעומת מסך CRT למשל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-f16, אין לי את הדגם המדובר, אבל מניסיון שלי עם מסכי מגע (עם מחשבי כף יד), אתה חי עם הכתמים... בחדר חשוך לא שמים לב בכלל. יוצאים החוצה או בחדר מואר מדי אז כל מה שרואים זה כתמים מהאצבעות - כמו שבמחשבים אחרים אתה רואה אבק לדוגמה שנופל על המסך.

יש גם מדבקות מיוחדות שמגנות על המסך מפני שריטות וכתמים בולטים... אבל להן יש חסרונות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16 - אני שמעתי על למיר רק דברים טובים. הם יקרים יותר בחלקים למחשב נייח מחנויות אחרות כמו skypc, foxpc וכו' אבל אין סיבה לא לקנות מהם .

ובסופו של דבר באמת לא משנה כי במקרה של תקלה תפנה ל"מור לוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-f16, אין לי את הדגם המדובר, אבל מניסיון שלי עם מסכי מגע (עם מחשבי כף יד), אתה חי עם הכתמים... בחדר חשוך לא שמים לב בכלל. יוצאים החוצה או בחדר מואר מדי אז כל מה שרואים זה כתמים מהאצבעות - כמו שבמחשבים אחרים אתה רואה אבק לדוגמה שנופל על המסך.

יש גם מדבקות מיוחדות שמגנות על המסך מפני שריטות וכתמים בולטים... אבל להן יש חסרונות אחרים.

אתה יכול "לזרוק " כמה מילים על מדבקות כמו :

מה הם החברות המובילות בתחום ?

מחירים?

חסרונות?

חנויות שמחזיקות אותן?

האם ניתן לקנות מדבקות גדולות ולחתוך אותם כדי להתאים לדוגמא למסך של דגם שאינו נפוץ בארץ?

אני שואל כל זאת מפני שיש לי נגן MP4 יקר ואיכותי מאוד שהמסך שלו (לא מסך מגע) נשרט בנקודה מסויימת בצורה רצינית ,ואין לי שמץ של מושג ממה

זה נגרם מפני שנזהרתי איתו כמו לא יודע מה, וכמעט תמיד הוא נמצא בנרתיק המקורי שלו שעשוי מעור מלא .

אגב,מה הם החומרים \שיטות הטובות ביותר לנקות מסך lcd והאם ניקוי מסך מגע שונה במשהו מניקוי מסך lcd רגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך החנות הזאת,"למיר מחשבים" בהרצליה?

האם בכלל יש חשיבות לדעתכם מהיכן קונים כל עוד המוצר נהנה מהאחריות של היבואן הראשי (מור לוי )?

מה שמוזר הוא שלא מצאתי עוד חנויות שמוכרות אותו מלבד,"למיר מחשבים" וזה נראה לי מעט חשוד.

http://www.pc365.co.il/cat.aspx?cat_id=460

GB M912M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F16, אני חושב שאתה שוכח מספר דברים מאוד חשובים-

א. ה912 גדול משמעותית מה901.

ב. הוא מגיע עם שמספיקה ל3 וחצי שעות במקרה הטוב.

ג. הוא מגיע עם HD ככה שצריך להיזהר עליו מאוד בזמן השימוש - כלומר או על הברכיים (משמע LAP-TOP) או על שולחן יציב.

ד. כרטיס הרשת שלו לא תומך בתקן החדש - N.

ה. הוא שוקל יותר עם סוללת 4 תאים בלבד, כלומר עם סוללת 6 תאים הוא יהווה ממש משקולת וייחשב לנייד במשקל LAPTOP.

ו. וכמובן החסרון הכי משמעותי - המחיר, מדובר ב3K לפני תוספות ושדרוגים.

ששת החסרונות הללו מורידים אותו מבחינתי ומבחינת כל המבקרים האיכותיים לטימיון ככל שזה נוגע להשוואות מול נטבוקים אחרים.

בתוספת של 600 שקלים אני בטוח שתוכל למצוא חנות שתרכיב לך מסך מגע על ה901 והנה לך המכשיר המושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה :xyxthumbs:

כמה חבל שהחנויות לא משקיעות ופשוט מעתיקות מדפים אחרים בלי לשנות את הפרטים של המחשב...

נכון לכתיבת שורות אלה, כשנכנסים לשני המפרטים של ה-m912m רשום בשניהם 2 ג"ב פנימי. גם בזה שבכותרת שלו רשום 1.

ובפירוט המקוצר של כל מחשב רשום בשניהם 912X. (תמונה מצורפת)

babales, f16: אולי פשוט תסכימו שלא להסכים? כמה אפשר עוד לקדוח על אותו דבר?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנשים,תעזרו לי בבקשה לבחור מיני לפ טופ ^^

הנה מה שאני צריך:

1)שיהיה אפשר לחבר לו מודם סלולרי (של סלקום)

2)שיראו טוב גם באור יום

3)לעבודה רגילה ,כגון ,מסמכים וכו...

4)איכסון מעל 10 ג'גה

5)זמן בטריה טוב

תקציב :כמה שיותר נמוך,אבל יכול להגיע ל2300 שקל בערך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מתחבר מודם סלולרי של סלקום?

(תגובה 1000 בשרשור המפלצתי :yelclap:)

יש שני סוגים - מודם שמתאים למעשה לכל מחשב מהשנים האחרונות ומודם EXPRESS CARD שמתאים לניידים שיש להם את החיבור הזה (ולרוב ה NETBOOKS אין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובדת עם אצבעות והציפורניים ונותת לו מכות שהוא נכנס לשומר מסך.. (אם הייתי עושה את זה למסך LCD רגיל הוא היה נשבר מזמן)

אני התחלתי לשלב את הזיהוי כתב ואת האפקטים של compiz, ואז בהנפת יד ניתן לסובב את הקוביה או לפרוס את כל החלונות ולבחור אחד מהם עם האצבע.

חוץ מזה יש שני פאנלים אחד בחלק התחתון ואחד בצד ימין, והם מלאים בלחצנים שמבצעיפ פעולות כמו דיפדוף בין החלונות, מיזעור, סגירת חלון, תוכנות מועדפות, ועוד מלא..

את הסקרולר הגדלתי, ואני בתהיה אם לבטל או להקטין את הtitle של העמוד כי אין בו שימוש (כל הלחצנים של הסגירה / מיזעור וכו' נמצאים בפאנל)

לגבי הלכלוך מטביעות אצבעות, במילה אחת אין, אין זה לא קיים וזה לא מפריע ואפילו שהמסך כבוי בקושי רואים טביעות אצבעות.

לגבי שריטות, הוא פשוט לא נשרט, אני דופקת על המסך עם הציפורניים ועם גב של עט, ועם חוד של עיפרון, ועם סיכה לשיער, ועוד כל מיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי חלק מהתגובות פה על ה-Wind [br]פורסם בתאריך: 22.10.2008 בשעה 16:53:02

שלום לכולם

קראתי חלק מהתגובות פה על ה-Wind וחלק מסרו כי האחריות הבין לאומית שאותה איבורי נותנמים ואף מציעים להגדילה הינה אחריות מוטלת בספק, השאלה שלי היא קודם כל למה הכוונה "אחריות בין לאומית", ושנית האם כדאי להגדילה בתוספת של 150-200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות בינלאומית היא שבעצם בכל ארץ שבא יש יבואן של תוכל לפנות אל היבואן הזה ויתנו לך שירות תיקונים.

אני רכשתי את הוינד והאחריות של אייבורי איומה , הם מקלקלים יותר מאשר הם מתקנים

ברגע שהם פותחים אותו מתחילות בעיות בלי סוף(יש לי נסיון ממחשבים קודמים שהיו באחריותם , ניידי ונייחים )

לכן אני ממש ממש לא ממליץ להרחיב אחריות

אני בעצמי יודע שבמקרה שחס וחלילה תהיה תקלה לא הפנה לאייבורי למימוש האחריות , אלא למישהו פרטי .

הם רק יהרסו יותר את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...