מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 52 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניתקלתי ב-YOUTUBE סירטונים שמראים איך משחקים כמו DOOM 3\FARCRY\HALF LIFE-2 רצים בצורה סבירה למדי על UMPC כמו 901,WIND, ONE וכיוצא בזה .

ניסיון העבר לימד אותי להטיל ספק רב בכל הקליפים האלו שנימצאים ב- .

99 אחוז מכל ה-umpc האחרונים שיצאו מבוססים על אותם רכיבים כמו מעבד (atom 1.6 ghz )

וכרטיס הגרפי מבית שמשולב ב-950 כך שהביצועים שלהם בכל מה שקשור להרצת משחקים אמורים להיות זהים למדי.

אני מאוד מתקשה להאמין שמערכת נחותה שכזאת מסוגלת להריץ בצורה סבירה (20 fps לפחות ) משחקים בעלי פירוט גרפי גדול למדי כמו

DOOM 3\FARCRY\HALF LIFE-2 אפילו ברזולוציה נמוכה וללא פילטרים .

ברור שאף אחד לא קונה UMPC כפלטפורמה להרצת משחקים אולם זה יכול להיות מאוד נחמד להרוג זמן כאשר אתה תקוע בהמתנה מייגעת

ונכון שמדובר אומנם במשחקים ישנים שכבר רובנו שיחקנו בהם אולם אחריהם יצאו משחקים נוספים שמבוססים על אותם מנועים גרפיים ושרובם

לא הגיעו לארץ ובנוסף יצאו הרבה מודים ומפות חדשות שניתן להוריד חינם אין כסף.

ברור לחלוטין שהיכולת להריץ משחקים איננה השיקול העיקרי בקניית umpc ,אולם לפחות עבורי ואני מאמין שגם עבור רבים אחרים כאן ,

זה בהחלט פקטור משמעותי .

ולכן אני מבקש שמישהו מחברי הפורום שכבר רכש umpc "ירים את הכפפה " ויבדוק אם זה באמת אפשרי להריץ משחקים ישנים שכאלו

בצורה סבירה על בעלי קונפיגורצייה דומה ( (atom 1.6 ghz + 950 ).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16 לבקשה שלך, אני הולך להתקין משחקים הבאים:

Warcraft 3

Gothic 1,2

Jedi knight - academy

אין ברשותי doom3, farcry, half life.

המחשב שלי בעל 1 גיגבייט זיכרון פנימי אז להתחשב חחח

בינתיים התקנתי רק את Gothic 1, והוא מריץ בצורה טובה למדי (בפנטיום 3 1ghz היו לו קצת פאקים על Riva TNT 2 שלי חחח רק 4 הצליח להריץ לי אותו בצורה סבירה), לא נתקע כלל, משחק על רזולוציה 1024X600 (רזולוציה טבעית) - נראה טוב (יחסית לגרפיקה שאמורה להיות, הפעלתי את כל מה שאפשר במשחק מבחינת גרפיקה) אותו הוא סוחב. אני לא רואה FPS שם, אבל זה משהו סביב ה-30-40 תלוי בכמות האויבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהסרטים בyoutube מראים לך את stream my game שזה תוכנה שמאפשרת לך להריץ משחקים על מחשב חזק, להפוך אותם לוידאו בreal time ולשדר אותו למחשב אחר ואז באותו זמן לקחת את המקלדת והעכבר של המחשב שמשדרים אליו את הסרט ולחבר אותם למחשב שמריץ את המשחק.

ה GMA950 מאוד מוגבל. אני חושב שהוא יריץ טוב משחקים ישנים ומשחקים שיכולים לרוץ על כרטיס מסך מובנה בהגדרות הכי נמוכות. כרגע יש רק UMPC אחד שיכול להריץ משחקים והוא די יקר. הN10 בגרסאת J1 ו J2 בא עם 9300GS שהוא בערך קצת יותר חזק מה8400GS . הוא מגיע עם 2GB ודיסק של 160-320GB אבל הוא עולה כ700-900$ בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתקלתי ב-YOUTUBE סירטונים שמראים איך משחקים כמו DOOM 3\FARCRY\HALF LIFE-2 רצים בצורה סבירה למדי על UMPC כמו 901,WIND, ONE וכיוצא בזה .

ניסיון העבר לימד אותי להטיל ספק רב בכל הקליפים האלו שנימצאים ב- .

99 אחוז מכל ה-umpc האחרונים שיצאו מבוססים על אותם רכיבים כמו מעבד (atom 1.6 ghz )

וכרטיס הגרפי מבית אינטל שמשולב ב-950 כך שהביצועים שלהם בכל מה שקשור להרצת משחקים אמורים להיות זהים למדי.

אני מאוד מתקשה להאמין שמערכת נחותה שכזאת מסוגלת להריץ בצורה סבירה (20 fps לפחות ) משחקים בעלי פירוט גרפי גדול למדי כמו

DOOM 3\FARCRY\HALF LIFE-2 אפילו ברזולוציה נמוכה וללא פילטרים .

ברור שאף אחד לא קונה UMPC כפלטפורמה להרצת משחקים אולם זה יכול להיות מאוד נחמד להרוג זמן כאשר אתה תקוע בהמתנה מייגעת

ונכון שמדובר אומנם במשחקים ישנים שכבר רובנו שיחקנו בהם אולם אחריהם יצאו משחקים נוספים שמבוססים על אותם מנועים גרפיים ושרובם

לא הגיעו לארץ ובנוסף יצאו הרבה מודים ומפות חדשות שניתן להוריד חינם אין כסף.

ברור לחלוטין שהיכולת להריץ משחקים איננה השיקול העיקרי בקניית umpc ,אולם לפחות עבורי ואני מאמין שגם עבור רבים אחרים כאן ,

זה בהחלט פקטור משמעותי .

ולכן אני מבקש שמישהו מחברי הפורום שכבר רכש umpc "ירים את הכפפה " ויבדוק אם זה באמת אפשרי להריץ משחקים ישנים שכאלו

בצורה סבירה על מחשבים ניידים בעלי קונפיגורצייה דומה ( (atom 1.6 ghz + 950 ).

תודה מראש.

ניסיתי את HL2

עובד על איזה 10 FPS

לא ניתן לשחק ככה

הסרטון ב מדגים את המשחק במקום מאוד סגור וקטן ששם באמת זה עבד חלק

אבל ברגע שיוצאים לאיזור פתוח יותר המשחק נהיה איטי בצורה מחרידה

המשחקים שכן עובדים חלק וכן ניסיתי אותם הם

C&C GENERALS

GTA VC

MAX PAYNE 2, אז אני מניח שגם הראשון יתפקד בצורה חלקה

MAFIA עובד על FPS נמוך יחסית אבל אפשר לסבול אם מאוד רוצים

DEFCON

SPORE, אומנם אני רק בשלב התא. בעולם הפתוח אני מניח שהוא לא יהיה שחיק

BATTLEFIELD HEROES מקרטע ברמות, אז לא לחשוב עליו אפילו

ICY TOWER עובד טוב D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להודות אבל Warcraft 3 לא רץ כמו שהייתי מצפה.

לוקח לו 15 שניות בערך כדי לטעון שלב.

במצב 800X600 זה עובד חלק עם כל התוספות הגרפיות, אבל המסך רחב ואו שזה מתוח או שזה גזור בצדדים (אפשר לשחק, לא קטן מדי אבל גם לא הכי נוח, שטח גדול מהמסך לא מנוצל).

במצב 1024X768 ראיתי שיש האטות קטנות (FPS יורד ל-20 או 15 שזה לא טוב), הבעיה הרצינית שאני צריך לגרור את המסך כדי לראות הכל.

מצב 1024X600 שזו הרזולוציה של המסך האמיתית אין.

עצוב שבמשחק ישן יותר כמו Gothic יש תמיכה למסכים רחבים, ופה אין. אעדכן על משחקים אחרים שאתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לכל החבר'ה הבודקים והמעדכנים :xyxthumbs:

אני חושב שהמסקנה ברורה - ה-netbook לא נועד למשחקים...

(למרות שאני ממש שמח לשמוע שהוא מריץ Generals כי אני וחברים עדין משחקים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהסרטים בyoutube מראים לך את stream my game שזה תוכנה שמאפשרת לך להריץ משחקים על מחשב חזק, להפוך אותם לוידאו בreal time ולשדר אותו למחשב אחר ואז באותו זמן לקחת את המקלדת והעכבר של המחשב שמשדרים אליו את הסרט ולחבר אותם למחשב שמריץ את המשחק.

ה GMA950 מאוד מוגבל. אני חושב שהוא יריץ טוב משחקים ישנים ומשחקים שיכולים לרוץ על כרטיס מסך מובנה בהגדרות הכי נמוכות. כרגע יש רק UMPC אחד שיכול להריץ משחקים והוא די יקר. הN10 בגרסאת J1 ו J2 בא עם 9300GS שהוא בערך קצת יותר חזק מה8400GS . הוא מגיע עם 2GB זיכרון ודיסק של 160-320GB אבל הוא עולה כ700-900$ בחו"ל.

הקיצר, כמו שחשדתי הקליפים ב-youtube בנושא זה, הם ברובם בלוף .

לגבי n10 , האם התכוונת לזה :

http://cgi.ebay.com/ASUS-N10J-A1-10-2-Notebook-NVIDIA-9300m-256mb-N10-2gb_W0QQitemZ320309211590QQcmdZViewItem?hash=item320309211590&_trkparms=72%3A1205%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

אם כן ,אז אחלה נייד אבל הוא לא umpc בגלל המשקל -1.6 קילו ,בגלל זמן הכעבודה -3 שעות עם סוללה בת 6 תאים ובעיקר בגלל המחיר .

ניסיתי את HL2

עובד על איזה 10 FPS

לא ניתן לשחק ככה

הסרטון ב YOUTUBE מדגים את המשחק במקום מאוד סגור וקטן ששם באמת זה עבד חלק

אבל ברגע שיוצאים לאיזור פתוח יותר המשחק נהיה איטי בצורה מחרידה

המשחקים שכן עובדים חלק וכן ניסיתי אותם הם

C&C GENERALS

GTA VC

MAX PAYNE 2, אז אני מניח שגם הראשון יתפקד בצורה חלקה

MAFIA עובד על FPS נמוך יחסית אבל אפשר לסבול אם מאוד רוצים

DEFCON

SPORE, אומנם אני רק בשלב התא. בעולם הפתוח אני מניח שהוא לא יהיה שחיק

BATTLEFIELD HEROES מקרטע ברמות, אז לא לחשוב עליו אפילו

ICY TOWER עובד טוב D:

לגבי HL2 האם ניסית להוריד את הרמה הגרפית ,לבטל פילטרים ולהוריד רזולוצייה ל-800X600 ?

אני שמח ש- 2-max payne שחיק אבל שאר המשחקים שציינת לא כל כך מוכרים לי ,

אני יותר טיפוס של משחקי FPS

כלומר first person shooters

מה לגבי FAR CRY ,DOOM-3 , -2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי CS3 (גרסה 10), והוא הריץ אותו די מהר וללא בעיות, קצת איטי עם האפקטים, אבל לא נתקע או משהו... :smile1:

בעיה אחת וזה גובה שקשה לעבוד איתו בפוטושופ... וכמובן עם משטח עכבר אפשר לשכוח מעריכה מורכבת, עם עכבר בלוטוט ערכתי יחסית טוב (דגם 5000 של , ממליץ בחום).

מחר אתקין Jedi academy ו-Jedi outcast, ה-Academy יהיה כבד לדעתי בשבילו, השני אמור לרוץ בסדר... כמעט בטוח אבל שיהיו בעיות עם הרזולוציה כמו שהיה עם Warcraft3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי HL2 האם ניסית להוריד את הרמה הגרפית ,לבטל פילטרים ולהוריד רזולוצייה ל-800X600 ?

אני שמח ש- 2-max payne שחיק אבל שאר המשחקים שציינת לא כל כך מוכרים לי ,

אני יותר טיפוס של משחקי FPS

כלומר first person shooters

מה לגבי FAR CRY ,DOOM-3 , CALL OF DUTY-2 ?

FAR CRY ראיתי לפי הסרטונים ביוטוב מספיק כדי להבין שאין מה לנסות

דום 3 ו COD2 עדיין לא

אגב, מומלץ לבקר פה

http://wiki.msiwind.net/index.php/Windows_Games

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...