מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 36 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה את המחשב על המסך ברזולוציה 1200X768

לגבי הציפסט. של הכטיס מסך, היום אני עם 915 ואני מרוצה מאוד. ככה שכרטיס כמו 945 רק יהיה יותר טוב.

אני מריצה מסחקים כמו סודוקו ודום 2.. אני לא חושבת שאני צריכה ביצועים מטורפים.

ראיתי את המחשב M912 בשתי חנויות בארץ.

שניידר פתרונות מחשוב:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=9970

sky pc

http://skypc.co.il/pl_product~73101~14~0.htm

המפרט שאני מעוניינת בו:

רזולוציית מסך: 1200X768

RAM 2 GB

האם האופציה של מסך מגע באמת משנה לך?

אני מצטרף ל-dan79 לגבי ההמלצה השלילית על הג'יגהבייט.

תבדקי אם יש אותו בתצוגה באיזשהי חנות ותבדקי אם מתאים לך.

אם עשית את הסקר שלך והחלטת שאת רוצה את הג'יגהבייט הזה ספיציפית אני ממליץ לך לקנות ב-SKYPC.

חנות אמיתית ומצוינת בראשון לציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתמוהה מאוד בהמלצות כאן, שכולם מחכים לM912M אבל לפי מה שאני ראיתי בהרבה אתרים לM912M יש מסך עם רזולוציה נמוכה יותר של 1024X600

ולעומת זאת לM912 יש מסך 1200X768.

לכן אני מעדיפה את הM912 כי הרזולציה הרבה יותר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתמוהה מאוד בהמלצות כאן, שכולם מחכים לM912M אבל לפי מה שאני ראיתי בהרבה אתרים לM912M יש מסך עם רזולוציה נמוכה יותר של 1024X600

לגבי ה-gigabyte - למחשב אכן יש יתרונות מסוימים ורזולוציה גבוהה יותר . אבל המסך שלו נחות בצורה משמעותית מבחינת בהירות , עד כדי כך שהשימוש בו בחוץ באור שמש (רוב הימים אצלנו בארץ ) קשה עד בלתי אפשרי , מלבד זאת הטכנולוגיה המיושנת שעומדת מאחורי המסך דורשת הרבה זרם וגורמת לבטרייה להיגמר הרבה יותר מהר ביחס למתחריו .

http://www.umpcportal.com/2008/07/gigabyte-m912-latest-on-the-screen-and-model-options/

הזכויות שמורות לחבר הפורום- דודיפלצת שעלה ראשון על הבעיה ואני מודה לו על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על מסך בגודל 9". לפני שאת רצה לקנות את המחשב רק בגלל הרזולוציה הגבוהה - בדקי שהיא לא גבוהה לך מדי. אם תצטרכי להגדיל הכל כדי לעבוד לא עשית בזה כלום.

אף אחד לא יכול להגיד לך נחרצות לקנות מחשב כזה או אחר, רק תדאגי לעשות את הבחירה שלך בצורה מושכלת.

בהצלחה ועדכני אותנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריכה את המחשב הזה על מנת להשתמש בו גם לאפליקציות RDP, לכן האופיה של רזולוצייה גבוהה מאוד עוזרת לי.

עם כל זה שהמסך של הM912 לוקח יותר חשמל, עדיין הוא מחזיק 3-4 שעות.. שזה מבחינתי בסדר גמור. אני תמיד ליד שקעים.

השימושים שלי יהיו:

סרטים.

מוסיקה.

גלישה באינטרנט.

מסנג'ר ICQ סקייפ טוק.

התחברות בRDP, למחשב בעבודה.

השימוש במחשב כTABLET בהחלט קוסם לי, (יש לי טלפון עם מסך מגע וזה פשוט נוח מאוד.)

האם המחשב יענה על הדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה הגיע הנתון של ASPIRE ONE יש חיבור S-VIDEO.. אין לו ואני גם לא מכיר UMPC אחר שיש לו כזה חיבור.

ולמי ששוקל לקנות אותו עם 8Gb, הוא מריץ לא רע את הלינוקס, אבל איטי מאד בשביל (וויסטה אי אפשר בכלל להתקין על דיסק בנפח כזה קטן). השאלה אם הלינוקס הזה יעבור "גיור" בארץ ויוסיפו לו עברית כי זה לא כל כך פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה הגיע הנתון של ASPIRE ONE יש חיבור S-VIDEO.. אין לו ואני גם לא מכיר UMPC אחר שיש לו כזה חיבור.

ולמי ששוקל לקנות אותו עם 8Gb, הוא מריץ לא רע את הלינוקס, אבל איטי מאד בשביל (וויסטה אי אפשר בכלל להתקין על דיסק בנפח כזה קטן). השאלה אם הלינוקס הזה יעבור "גיור" בארץ ויוסיפו לו עברית כי זה לא כל כך פשוט...

אתה תמיד יכול להתקין כל הפצת לינוקס אחרת שאתה רוצה. היא מאוד נוחה ומגיעה עם תמיכה מלאה בעברית.

למרות שלדעתי קנייה של מחשב עם כונן של פוחת מ40 GB היא טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול להתקין כל הפצת לינוקס אחרת שאתה רוצה. אובונטו היא מאוד נוחה ומגיעה עם תמיכה מלאה בעברית.

צודק וניסיתי את זה אבל יש שתי בעיות

1. אובונטו לא משאירה הרבה מקום פנוי בדיסק אחרי ההתקנה שלה (הגירסה הרשמית המלאה בכל אופן)

2. כמעט בלתי אפשרי להתקין בה חלק מהמודמים הסלולריים שמשווקים בארץ (וכבר קראתי על זה בכמה פורומים בחו"ל ולכולם יש את הבעיה הזאת)

עריכה : הדגם הזה של עולה בחו"ל בסביבות 300 דולר.. זה פתרון מצוין וזול מאד למי שרוצה מחשב בסיסי. הגירסה עם הדיסק הקשיח עולה בסביבות 400 דולר

בארץ המחירים שערוריתיים למחשבים האלה וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולדעתי לקנות מחשב שהמסך שלו 9" והרזולוציה שלו 1280 על 800 היא טעות. אבל כל אחד צריך להיות מספיק חכם לעשות את השיקולים שלו. אין פה דעה אחת שצודקת ובגלל זה אני משתדל לא להיכנס לויכוחים על "מה יותר טוב".

כמה מיליונים קנו את האסוס eeePC הראשון עם מסך 7", רזולוציה של 800 על 480 והרדיסק בגודל 4 ג'יגה והם מרוצים.

אני צריכה את המחשב הזה על מנת להשתמש בו גם לאפליקציות RDP, לכן האופיה של רזולוצייה גבוהה מאוד עוזרת לי.

עם כל זה שהמסך של הM912 לוקח יותר חשמל, עדיין הוא מחזיק 3-4 שעות.. שזה מבחינתי בסדר גמור. אני תמיד ליד שקעים.

השימושים שלי יהיו:

סרטים.

מוסיקה.

גלישה באינטרנט.

מסנג'ר ICQ סקייפ טוק.

התחברות בRDP, למחשב בעבודה.

השימוש במחשב כTABLET בהחלט קוסם לי, (יש לי טלפון עם מסך מגע וזה פשוט נוח מאוד.)

האם המחשב יענה על הדרישות?

מלבד זמן הסוללה, כן. סביר יותר להניח שהוא יחזיק שעה וחצי גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולדעתי לקנות מחשב שהמסך שלו 9" והרזולוציה שלו 1280 על 800 היא טעות. אבל כל אחד צריך להיות מספיק חכם לעשות את השיקולים שלו. אין פה דעה אחת שצודקת ובגלל זה אני משתדל לא להיכנס לויכוחים על "מה יותר טוב".

כמה מיליונים קנו את האסוס eeePC הראשון עם מסך 7", רזולוציה של 800 על 480 והרדיסק בגודל 4 ג'יגה והם מרוצים.

מלבד זמן הסוללה, כן. סביר יותר להניח שהוא יחזיק שעה וחצי גג.

מסכים אתך .

הנתונים של היצרניות בעניין זמן העבודה עם הבטריות מופרכים מיסודם.

הם כנראה מדליקים את המחשב במקרר ללא הפעלה של wifi וללא BT וכנראה גם המסך נימצא ב-stanbuy וסופרים את הזמן עד שהמחשב ניכבה .

הקיצר בולשיט .

ה wind מתהדר בזמן עבודה של יותר משעתיים וחצי ,בפועל מיתקבלים דיווחים מפורומים שונים של אנשים שקנו אותו שבמצב עבודה מלא ואמיתי

( גלישה ב-wifi ומסמך word פתוח ) הסוללה נגמרת בפחות משעה וחצי .

כל העניין מזכיר לי את הנתונים המופרכים של יצרניות הרכבים באשר לצריכת הדלק של המכונית שיוצאות מפס היצור שלהם .

בשורה התחתונה אנחנו תקועים לצערי עם ה wind .

חבל שאין גרסה של 901 מבית עם של 40 גיגה .

לא יודע מה אתכם אבל אני הייתי מוכן לשלם הרבה בשביל האפשרות הזאת מפני ש 20 גיגה בדגם הנוכחי נראים לי פשוט לא מספיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה בכמה ימכרו אותו ומתי הוא יגיע.

רונלייט בינתיים התעכבו בהבאת ה-700ו ה-900. בטח יקחו עוד כמה חודשים עד שנראה את ה-901 וה-1000.

פניתי אליהם דרך האתר שלהם בנושא וכמובן - לא קיבלתי תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...