מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 29 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדקתי את ה901 בNewegg ובתמונות לא ראיתי בליטה בתחתית אבל צריך לקחת בחשבון שהם לא הראו את הצד התחתון שלו בכלל . יש איזה review בyoutube שמראים אותו ליד הeee 1000 או משהו כזה ושם הוא מסובב אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שימו לב יש לwind בעיה עם העכבר שהוא מתחמם מידי

חוות דעת מאנשם שהשתמשו ויודעים דבר או שניים

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=710285

ולמה למה האתר שולח לי כל יום 10 מיילים פליזזז שמישהו יגיב לזה ויאמר לי איך אני נפטרת מזה?!?!? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה למה האתר שולח לי כל יום 10 מיילים פליזזז שמישהו יגיב לזה ויאמר לי איך אני נפטרת מזה?!?!? :kopfpatsch:

את כנראה נרשמת לאתר שלהם והרשת להם לשלוח לך מיילים אני לא מכיר את האתר אולי בפורום אחר יודעים. יש בטח או הגדרה במשתמש שלך באתר שלהם או איזה לינק במייל שיכול לגרום לזה להפסיק(בתחתית לרוב). האלטרנטיבה שלך היא פשוט להגדיר את zap כאתר spam והתוכנת מייל שלך תטפל במטרד אבל אז לא תוכלי להשתמש ב "שירותים המתקדמים שלהם " שלרוב שולחים לך מיילים.

אני גם ככה לא סובל את הפאדים האילו ואם יהיה לי כזה אני אנטרל את הפאד הזה דבר ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שימו לב יש לwind בעיה עם העכבר שהוא מתחמם מידי

חוות דעת מאנשם שהשתמשו ויודעים דבר או שניים

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=710285

[/פיל"quote]

אם את מתכוונת למיילים שאת מקבלת מהאתר הנוכחי, אז תלחצי למעלה על "פרופיל" ואז בצד ימין על "הגדרות יידוע לאי-מייל"

ושם תסירי את ה-V איפה שצריך.

מקווה שעזרתי. ואם לא, למה שלא תנסי איזה הוקוס פוקוס שיעלים את הבעיה? (קוסמת או לא קוסמת... ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תודה רבה על העזרה חמוד!!

וכן עזרת חחח

קניתי מחשב נייד עם מעבד של ואני חושבת שאמור להיות מדבקה על המחשב לא?!?!

ודרך אגב איך באמת יודעים שכל מה שהזמנת וקנית בתוך המחשב אכן נמצא שם ?!?!?

:nixweiss:

אשמח אם מישהו יעזור לי :hi:[br]פורסם בתאריך: 2.09.2008 בשעה 02:43:04

חח וואי כבר קניתי רגיל לא מיני כמו הwind וכדומה לו

אממ אבל אינני מפסיקה לרצות לרכוש גם אותו פשוט כל התגובות החיוביות עליו והגודל שלו הופךךך אותו לדי אולטימטיבי

מבחינת ניידות והצבע הלבן שלא נדבר מושך עוד יותר לרכישה ! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...