מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 30 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים שימו לב יש לwind בעיה עם העכבר שהוא מתחמם מידי

חוות דעת מאנשם שהשתמשו ויודעים דבר או שניים

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=710285

ולמה למה האתר שולח לי כל יום 10 מיילים פליזזז שמישהו יגיב לזה ויאמר לי איך אני נפטרת מזה?!?!? :kopfpatsch:

[/פיל"quote]

אם את מתכוונת למיילים שאת מקבלת מהאתר הנוכחי, אז תלחצי למעלה על "פרופיל" ואז בצד ימין על "הגדרות יידוע לאי-מייל"

ושם תסירי את ה-V איפה שצריך.

מקווה שעזרתי. ואם לא, למה שלא תנסי איזה הוקוס פוקוס שיעלים את הבעיה? (קוסמת או לא קוסמת... ;D)

[br]פורסם בתאריך: 2.09.2008 בשעה 08:20:36
יש לי wind כחודש בערך שום דבר לא מתחמם לפחות לא מתחמם יותר מאשר בלפטופ אחר!!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-YNET פורסמה סקירה על ה-WIND

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3590980,00.html

לעניין בסוללה נרשם שם:

לדברי מנהל השיווק של אייבורי, החברה תייבא לישראל גם דגם עם סוללת ששה תאים,

שיוסיף מאה גרם למשקל, ושלפי הצהרת יצרן, יאריך את חיי הסוללה עד לחמש שעות עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מחשב נייד עם מעבד של ואני חושבת שאמור להיות מדבקה על המחשב לא?!?!

ודרך אגב איך באמת יודעים שכל מה שהזמנת וקנית בתוך המחשב אכן נמצא שם ?!?!?

:kopfpatsch:

פליזז זה דחוף לי !

כפתור עכבר ימני על המחשב שלי ואז על המאפיינים' date=' כתוב שם סוג המעבד והמהירות שלו כולל הזיכרון הפנימי שלך. אבל ממליץ לך על CpuId/Cpu-Z, התוכנה תגיד לך בדיוק את המהירות של המעבד והדגם הספציפי.

[url']http://www.cpuid.com/cpuz.php

בקשר לקשיח אפשר לדעת כשאת נכסת למחשב שלי ונכנסת למאפיינים (אותה שיטה עם הכפתור הימני של העכבר) של הכוננים הקשיחים שם (במידה וחולק אז יהיו לך כמה, אם לא אז כונן C, יש מצב שלא כל השטח שלו יהיה בשימוש, אבל זה כבר פאשלה של מי שהתקין לך והכל).

בקשר לכרטיס מסך שלו אז מאפיינים של התצוגה (את יכולה להיכנס מהשולחן עבודה כשאת לוחצת על הרקע עם הכפתור הימני של העכבר), בצד יהיו לך הגדרות או משהו כזה, שם יהיה כתוב לך הדגם שלו.

אלה הדברים החשובים סך הכל. הדגם והחברה של המחשב עצמו יהיה כתוב עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה מעבדה שאני יכל לתקן בה את המחשב שלי ?

הלכתי אתמול לאייבורי, ביקשתי שיבדקו את הסוללה ושיתקנו לי את המקש רווח (כשלוחצים בקצה השמאלי זה לא עובד אבל בקצה ימני זה עובד).

הם מצדם אמרו לי שאני צריך להטעין 10 שעות וכנראה בגלל זה הסוללה שלי חלשה במיוחד, ובקשר למקש רווח "אתה צריך ללחוץ באמצע לא בצד".

מיותר להתווכח איתם , גם ככה לא ציפיתי שהם באמת יתקנו כי כבר שמעתי על נפלאות השירות שלהם.

בכל מקרה אני רוצה עכשיו רק לתקן את המקש רווח כי הוא כבר די הרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי אתמול לאייבורי, ביקשתי שיבדקו את הסוללה ושיתקנו לי את המקש רווח (כשלוחצים בקצה השמאלי זה לא עובד אבל בקצה ימני זה עובד).

הם מצדם אמרו לי שאני צריך להטעין 10 שעות וכנראה בגלל זה הסוללה שלי חלשה במיוחד, ובקשר למקש רווח "אתה צריך ללחוץ באמצע לא בצד".

מיותר להתווכח איתם , גם ככה לא ציפיתי שהם באמת יתקנו כי כבר שמעתי על נפלאות השירות שלהם.

וזאת הסיבה שאני חושש לקנות מחשב בייבוא של אייבורי...

יאללה, איפה המתחרים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור עם המחשב שהמקש רווח נהרס לו

האם יש לך את הmsi wind?????? :s05:

כן.

וזאת הסיבה שאני חושש לקנות מחשב בייבוא של אייבורי...

יאללה, איפה המתחרים?!

כן, אם קונים באייבורי אי אפשר לבנות על אחריות, קניתי את המחשב בהנחה שאם יש בעיה כלשהיא הם לא יעזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 6 תאים קיבלתי תשובה מאייבורי!!

שלום וברכה,

קיבלתי את פנייתך,

לצערי עדיין לא הגיעו אבל הם צרכים להגיע בשבועיים הקרובים

בברכה,

מתן ג'ורג'י,

מנהל מוקד הזמנות ציוד הקפי

אייבורי מחשבים בע"מ.

03-9166000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מקש הרווח, הייתי מתפוצץ עליהם בגלל התשובה הזאת, מה זאת אומרת תלחץ באמצע?!?!?! זה כל המהות של המקש הארוך כדי שנוכל ללחוץ איפה שנרצה, אם היינו חייבים ללחוץ באמצע אז לא היינו צריכים מקש ארוך.

אני לא חושב שאתה צריך לוותר כל כך בקלות כי זה מעצבן בטירוף והייתי עושה להם את המוות בשירות לקוחות וגם מאיים בתביעות ובלאגנים בסניפים וכל מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לתרגם את השיחה עם המקש והסוללה ולשלוח לשירות לקוחות של או משהו... צריך לבדוק אם יש דבר כזה בכלל...

מספיק כאלה תלונות ו-Ivory מאבדים בלעדיות - או לפחות יטפלו בפניות בצורה יותר אחראית. אני מתנדב לתרגם כל תלונה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לתרגם את השיחה עם המקש והסוללה ולשלוח לשירות לקוחות של או משהו... צריך לבדוק אם יש דבר כזה בכלל...

מספיק כאלה תלונות ו-Ivory מאבדים בלעדיות - או לפחות יטפלו בפניות בצורה יותר אחראית. אני מתנדב לתרגם כל תלונה :smile1:

אני מאוד מאוד מסכים עם dimka. חייבים ללמד את אייבורי לקח!!!

לא מספיק שהשירות שלהם הוא הגרוע ביותר במחשבים נייחים גם עם המחשבים הניידים זעירים הם מתייחסים באותה צורה ועוד יש להם בלעדיות.

צריך להתלונן כמה שיותר ואז יחליפו יבואן (כמו שקרה עם apple) או שיקומו יבואנים נוספים. אולי אפילו ירדו המחירים.

זו הוכחה לכך שגם אם לא חוסכים כסף יותר שווה לקנות בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...