מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 23 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

מה אתה חושב שאני ממציא דברים? קראת בכלל את מה שכתבתי?

הזמנתי את המחשב עם קופון של 15 אחוז הנחה שהיה זמין לפני כמה ימים.. (כרגע לא)

הזמנתי אותו אל כתובת אמריקאית של חברה ישראלית שנמצאת בארה"ב שצריכה לשלוח אותו לארץ ברגע שהם יקבלו אותו.

המחיר שאני שילמתי הוא 400 דולר כולל מיסים ומשלוח בארה"ב בסופו של דבר עם משלוח לארץ + מע"מ הכל אמור לעלות כ1800 שקל

השאלה אם הם יקבלו את האשראי שלי.. קניתי כבר בעבר מוצרים עם האשראי הזה באתרים בחו"ל ולא היתה בעיה.. אבל אולי יש מגבלת סכום.. מקסימום אני אשלם בPAYPAL שבטוח לא תהיה בעיה איתו..

עכשיו צריך רק להמתין..

לגבי אחריות אין לי מושג אם ישנה אחריות בינלאומית למחשבי לנבו או לא.. צריך לבדוק את הנושא.

מה אתה נעלב לי? בסך הכל הבאתי מידע עדכני ממקור ראשון לטובת הציבור.

דבר נוסף, יש לי חבר שנוסע מחר לארה"ב. אני מבין שה- IdeaPad S10 עדין לא קיים בחנויות, אבל אני יכול לבקש ממנו להביא לי את ה-Wind במקום.

מישהו יכול להמליץ על חנות זולה ואמינה שם? (יש אפשרות גם להזמין אונליין באיביי או משהו כזה ולשלוח את זה אליו למלון.)

ומה עם עברית? מקלדת הבנתי שאפשר לשלוח לחריטה (כמה זה יכול לעלות?) והאם את ה- אפשר להפוך ל-Hebrew Enable?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי תעלומה שעדיין לא פתרתי :D

אשמח אם תעזרו

אני מעוניין לרכוש את EEE 900 (ששמעתי שיש לו איכותיים , זה נכון ?)

ראיתי ביוטיוב את זה :

ולאחר מכן את זה :

שניהים הם 900 אבל משום מה בראשון יש חור ארוך בין המסך לגוף המכשיר ובשני אין .

אותו דבר אני ראיתי גם ב EEE 701 , יש כאלה עם רווח וכאלה בלי .

מה קורה פה ? יש 2 גרסאות של 900 ושל 701 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תעלומה שעדיין לא פתרתי :D

אשמח אם תעזרו

אני מעוניין לרכוש את EEE 900 (ששמעתי שיש לו איכותיים , זה נכון ?)

ראיתי ביוטיוב את זה :

ולאחר מכן את זה :

שניהים הם 900 אבל משום מה בראשון יש חור ארוך בין המסך לגוף המכשיר ובשני אין .

אותו דבר אני ראיתי גם ב EEE 701 , יש כאלה עם רווח וכאלה בלי .

מה קורה פה ? יש 2 גרסאות של 900 ושל 701 ?

לגבי החריץ - מוזר, אולי זו הסוללה?

לגבי הרמקולים - אני מקווה שאתה לא מבסס את השמועה שהם טובים על התגובה הקודמת שלי אליך - אני אמרתי שאסוס שיפרו את הרמקולים והוסיפו דולבי ועוד כמה אלמנטים איכותיים של ב - 901 וב - 1000 ולא ב - 900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החריץ - מוזר, אולי זו הסוללה?

לגבי הרמקולים - אני מקווה שאתה לא מבסס את השמועה שהם טובים על התגובה הקודמת שלי אליך - אני אמרתי שאסוס שיפרו את הרמקולים והוסיפו דולבי ועוד כמה אלמנטים איכותיים של ב - 901 וב - 1000 ולא ב - 900.

אתה ראית את הוידאו ?

אני ממש לא יודע איך זה

ולגבי הרמקולים , אני כן התבססתי על זה

כנראה שאני התבלבלתי עם 901 שאמרת

אבל בכל אופן ,נראה לך שהרמקול של 900 יהיה יותר טוב משל הווינד ? זה ממש בעיה כי ביינתים בקושי מוכרים אותו בחנויות רגילות (לא באינטנרנט ) ואין

כ"כ אפשרות לראות את המכשיר

דבר שנורא מפריע לי הוא הענין שאין לו מולטיטאצ' , זה נראה דבר ממש נוח

המולטיטאצ' הוא דבר שתלוי בחומרה ? ז"א אין אפשרות לגרום ע"י איזה תוכנה ולהוסיף לווינד את האפשרות הזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי!!!

אני ביןם חמישי היתי ביבורי סניף מודיעין להלן מחירים ל כמובן :דגם 80 +1 גיגה זכרון. להוסיף גיגה עולה 200 ש"ח להוסיף שנה אחריות גם 200 ש"ח

לדגם 160 +2 גיגה אי אפשר לשדרג אחריות לשנתיים.....למה גם הם לא יודיעים . אחריות היא בינלאומית לא של איבורי....הספקה כמעת מיידית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי!!!

אני ביןם חמישי היתי ביבורי סניף מודיעין להלן מחירים ל כמובן :דגם 80 +1 גיגה זכרון. להוסיף גיגה עולה 200 ש"ח להוסיף שנה אחריות גם 200 ש"ח

לדגם 160 +2 גיגה אי אפשר לשדרג אחריות לשנתיים.....למה גם הם לא יודיעים . אחריות היא בינלאומית לא של איבורי....הספקה כמעת מיידית

למה הם לא יודעים הם מיבאים את הניידים האלו אבל אין להם שום סיבה למה אי אפשר להרחיב את האחריות...מוזר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Acer מורידה מחירים ומוסיפה סוללת 6-תאים

ה-Aspire one עם 120GB וסוללת 3 תאים - בחו"ל עכשיו ב-350$

גרסה חדשה עם 160GB וסוללת 6-תאים - 400$ בלבד!! מתי בארץ??

http://www.engadget.com/2008/08/22/acer-remembers-netbooks-were-supposed-to-be-cheap-drops-price-o/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Acer מורידה מחירים ומוסיפה סוללת 6-תאים

ה-Aspire one עם 120GB וסוללת 3 תאים - בחו"ל עכשיו ב-350$

גרסה חדשה עם 160GB וסוללת 6-תאים - 400$ בלבד!! מתי בארץ??

http://www.engadget.com/2008/08/22/acer-remembers-netbooks-were-supposed-to-be-cheap-drops-price-o/

תסתכל כמה סקירות ב-, הוא נראה מצועצע, האיכות בניה לא טובה, היה סרטון עם מקלדת בכלל נראה שהולכת להתפרק...

אערוך ואוסיף לינק אם אמצא את הסרטון הספציפי.

עריכה:

לא מצאתי משום מה... אם אמצא אוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דגם נוסף של ה-Wind עם דיסק קשיח 120GB, מסך OLED אחריות VIP ואפשרות ל GPS.

נמכר בקמפוס שופ במחיר 2480 ש"ח.

http://campus.shopy.co.il/products/114253

זה באמת מסך OLED? לא ראיתי אזכור באינטרנט למשהו כזה. נראה לי הכוונה לתאורת LED אחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מסך OLED? לא ראיתי אזכור באינטרנט למשהו כזה. נראה לי הכוונה לתאורת LED אחורית.

לא נראה לי שזה הם כנראה טועים ומטעים. לפי מה שהבנתי הם מגיעים עם מסך LCD אבל יש יצור OEM שלהם אבל אני לא חושב שהם מחליפים משהו כמו מסך כדאי להתקשר לשאול.

MSI WIND בא תאורה אחורית שמורכבת מלדים במקום נורות פלורסנט(אם אני לא טועה) . LCD הוא מסך שמסנן אור שבא מהתאורה האחורית בניגוד למסכים אחרים כמו CRT פלזמה ו שמפיצים אור. לפי מה שהבנתי מסך באמת יחסוך סוללה אבל הוא סובל מצריבה בדומה לפלזמה וחוץ מזה אני חושב שהלדים הכחולים (אני לא בטוח איזה צבע) סובלים מאורך חיים קצר יחסית לאחרים. הם יכולים פשוט לשים שני לדים כחולים לפיקסל כדי לפתור את הבעיה. כעיקרון מדברים על זה שאורך החיים של מסכי הוא בערך 3 שנים מה שבאמת יהיה אטרקטיבי למכשירים סליולארים אולי גם לניידים אבל לי יש בן איזה 3 או 4 שנים שעובד יופי חוץ מכמה בעיות מינוריות שחלקם תיקנתי (החלפתי מקלדת כ150 שקל מebay לא זוכר כמה בדיוק עשו לי הנחה בגלל שהיא הגיע עקומה וישרתי אותה והיא עבדה) .

לפי החדשות יש עוד חדש בכתבה בעמוד הראשי אבל זמן הסוללה שלו עלוב ביותר. קטן זה יפה אבל צמוד לשקע בקיר זה לא יפה מה גם שעם הזמן הסוללה מאבדת קיבולת (טכנולוגית LI-ION סובלת מזמן מדף משהו כמו 10% לשנה בהתאם לטמפרטורה שהסוללה נמצאת בה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה זה הקטע של ה VISION הזה ?

אני לא מצאתי שום אתר באינטרנט שלהם

MSI מייצרים אותו או יצרן אחר שמייצר מן חיקוי ?

פשוט המחשב הזה נראה מאוד מאוד משתלם במחירו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה זה הקטע של ה VISION הזה ?

אני לא מצאתי שום אתר באינטרנט שלהם

MSI מייצרים אותו או יצרן אחר שמייצר מן חיקוי ?

פשוט המחשב הזה נראה מאוד מאוד משתלם במחירו

03-7563133

זה מספר הטלפון של החנות.

אז למה שלא תתקשר ותברר?

אני כבר קניתי אז אותי זה פחות מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חבריה, אני מתעניין בקניית WIND גם....

בדקתי את הנושא מהרבה כיוונים..

אז ככה. לגבי המסך הוא לא באמת OLED זאת טכנולוגיה יותר יקרה ולפי האתר הרשמי של אין שום איזכור לגבי זה.. זאת באמת הטעיה, מה עוד שראיתי את המחשב באייבורי, והמסך לא נראה שונה ממסך LCD רגיל.. כשנוגעים בו הוא משנה צבעים וOLED הוא פלסטיקי גמיש כך שזה לא אמור לקרות בו..

בנושא אחריות המחשב, הייתי באייבורי והנציגי מכירות שם טוענים שאכן האחריות תפוג ברגע פתיחת המחשב. אבל המוזר הוא שהם מוכנים לשדרג בחנות (מה שיהרוס את המדבקת אחריות בכל מקרה). לטענתם יש להם את המדברות אחריות המקוריות.. נשמע לי מוזר.. לדעתי הם כן יקבלו מחשב בלי מדבקה פשוט הם מעדיפים שאת השידרוגים יעשו אצלם בגלל הריווחיות. אבל אי אפשר להסתמך על זה..

בקשר לקמפוס שופ. היום הופיע קישור לאתר שלהם בזאפ ונעלם בפתאומיות. התקשרתי אליהם. והשוותי כמה דברים

1. המחשב מגיע בלי תיק, התיק יעלה 60 שקלים, באייבורי הוא כלול

2. אין כמו באייבורי סוללה 6 תאים. "יכול להיות שבעתיד יהיו כאלה"

3. האחריות היא איסוף והחזרה, ניתן להרחיב אותה עד ל3 שנים. באייבורי אי אפשר

4. המחשב בהגדרתו הוא לא! WIND אלא vision. אבל מבחינת חומרה הוא אותו הדבר.. זאת אומרת שהמחשב בשלמותו נמכר לכמה מותגים ומיוצר על ידי . יש בעצם כמה חברות שמוכרות אותו עם הטבעה של השם שלהם, MSI בראשונה, Avert 4211 וכנראה שגם vision.

הם טוענים שהמחשב נראה אחד לאחד. והאחריות לא ניתנת על ידי קמפוס שופ אלא ע"י היבואנים של VISION. הנציג שדיבר איתי מסר לי את מספר הטלפון שלהם לבירורים: 086272726. זה לא מספר של ויז'ן עצמה אלא של ספק לפי מה שהבנתי, כי ענתה לי שם מישהי שלא נשמעת מבינה יותר מידי והיא אמרה לי להתקשר יותר מאוחר כי הם בארוחת צהרים..

אז סהכ מה יש לנו כאן. כולנו רוצים WIND אמיתי!! עם אחריות נורמאלית שלא פגה בגלל מדבקה ועם אופציה להרחבת אחריות!! וגם יותר חזקהה!! לא ויג'ן ולא אברט, ולא דברים שאנחנו לא יודעים עליהם עדיין מספיק.. אין פה שום ספק שהמחשב הזה הוא האולטרה המנצח...!! יש בו מעלות שעולות בהרבה על האסוס 900 וכל האחרים, וחסרונות זניחות יחסית.. אז עוד 100 גרם.. אבל מעבד טוב יחסית ודיסק גדולל!! ובדקתי את הביצועים בחנות.. הוא פועל נהדר.. לסיכום צריך לחכות עד שהמצב יתבהר וגם יגיע דגם עם 6 תאים... ולא רק לזהה.. ככה נוכל לא להיות השפני נסיונות של המחשב הזה לגבי כל מה שמסביב (אחריות וכדומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...