מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 21 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי WIND היום מחשב דיי טוב לאחר מעבר של 16 לפטופים

הותקן אולטמט עובדת יפה וחלק עם AERO

מומלץ בחום

עסקה שווה

עשו בדיקה באיזהו אתר ומצאו שדווקא עם הוינד עובד טוב יותר, מקבל תוצאות גבוהות יותר בבאנצ'מרקים ואף מוסיף כ20 דקות לזמן הסוללה.

זה הזוי לגמרי.. אני בכל אופן לא אוהב את אבל אם באמת יש שיפור ולטובה אז שווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי WIND היום מחשב דיי טוב לאחר מעבר של 16 לפטופים

הותקן ויסטה אולטמט עובדת יפה וחלק עם AERO

מומלץ בחום

עסקה שווה

איזה גרסה קנית , של 2 גיגה

או של גיגה אחד ?

המערכת באמת לא מכבידה על המחשב ? המעבד לא חלש מדי בשביל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המסך הקטן (7"-10") של מחשבי ה-UMPC לא מפריע מדי בגלישה ?

האם הרזולוציה הטבעית שלהם מתאימה לאתרי האינטרנט ?

האם יש אתרים שלא מוצגים באופן מושלם במסכים אלו ?

בעצם מה מונע ממחשבים אלו (או לפחות ה-WIND והמקבילים) להשתלט סופית על שוק הניידים הזולים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב לקנות אחד כזה בדקתי את הEEE1000H שנראה נחמד וגם יש לו גדולה. אני רוצה אותו בעיקר כדי להריץ משחקים ישנים או כאילו עם דרישות גרפיות ברצפה בזמן שאני ברכבת , בטיולים, בסלון. יוצא שאשתי גוררת אותי הרבה לסדנאות ואני משחק בנייד שלה הוא די גדול וכבד והסוללה שלו לא מספיקה לכלום. בקרוב כנראה שיהיה לי אפילו פחות זמן כשהילדה שלי תתחיל לזחול וללכת...

ראיתי שהMSI wind נמכר במחיר לא רע והוא מאוד דומה לEEE 1000h האם הגרסה הארץ נמכרת עם עם 6 תאים או 3תאים? (הישנה) כי 3 תאים זה ממש לא שווה בקושי רץ שעתיים.

בקשר ל"חיקוי" קראתי בwikipedia שיש איזה 12 גרסאות OEM לwind אבל לא מצאתי את החברה הזאת. זה לא נראה לי שזה חיקוי זה פשוט אותו מוצר עם מדבקה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב לקנות אחד כזה בדקתי את הEEE1000H שנראה נחמד וגם יש לו גדולה. אני רוצה אותו בעיקר כדי להריץ משחקים ישנים או כאילו עם דרישות גרפיות ברצפה בזמן שאני ברכבת , בטיולים, בסלון. יוצא שאשתי גוררת אותי הרבה לסדנאות ואני משחק בנייד שלה הוא די גדול וכבד והסוללה שלו לא מספיקה לכלום. בקרוב כנראה שיהיה לי אפילו פחות זמן כשהילדה שלי תתחיל לזחול וללכת...

ראיתי שהMSI wind נמכר במחיר לא רע והוא מאוד דומה לEEE 1000h האם הגרסה הארץ נמכרת עם עם 6 תאים או 3תאים? (הישנה) כי 3 תאים זה ממש לא שווה בקושי רץ שעתיים.

בקשר ל"חיקוי" קראתי בwikipedia שיש איזה 12 גרסאות OEM לwind אבל לא מצאתי את החברה הזאת. זה לא נראה לי שזה חיקוי זה פשוט אותו מוצר עם מדבקה אחרת...

נכון לעכשיו מוכרים בארץ את ה-WIND רק עם סוללת ה-3 תאים (חצי שרשור מדבר על זה).

הדיבורים הם שסוללת 6 תאים תעלה 500 שקל לכשתגיע לארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצייג שום חברה אני רק עובד שם ואני לא יודע אם מותר לי לומר את השם שלה.

זה מספיק שאתה עובד שם שאתה צריך להודיע על כך למודרטורים באתר ולא להמליץ על מוצרים שהחברה שלך מוכרת. זה רשום פה :

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=showagreement

כדאי לקרוא ולהפנים . אני מאמין שיסלחו לך במידה ותעשה כמה עריכות רציניות כי אתה די חדש... :)

נכון לעכשיו מוכרים בארץ את ה-WIND רק עם סוללת ה-3 תאים (חצי שרשור מדבר על זה).

הדיבורים הם שסוללת 6 תאים תעלה 500 שקל לכשתגיע לארץ...

חשבתי שבארה"ב זה 50$ יותר איך מתרגמים 50$ ל500 שקל ... עם כבר למד לעשות יבוא אישי...

ראיתי איזה מישהו שעשה mod ויצר בטריה של 9 תאים אם זה אפשרי כנראה שאנחנו נראה סוללות כאילו משווקות ע"י היצרנים הרשמיים כי זה מה שחשוב במחשב כזה - זמן . קטן,קל, ועובד כל היום בלי להיות מחובר לחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אם מזמינים נייד מאי ביי, לא צריכים לשלם עליו מע"מ או מכס בכניסה לארץ???

רק מע"מ 15.5 אחוז

זה נכון שזה 15.5% אבל זה לא כל הפרטים. במידה והשווי המוכרז + מחיר המשלוח הוא מעל 50$ אתה תצתרך לשם מכס (אם יש) ומע"מ עליה. על אין מכס. המס שתשלם יהיה עם שווי המוצר + מחיר המשלוח. אם תעשה משלוח דרך EMS או UPS או DHL תצפה לשלם עמילות מכס של משהו כמו 35-70 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אתמול את ה WIND מאייבורי עם תוספת מתנה של 512 זכרון ולהפתעתי אייבורי עמדו בהבטחות והXP הוא באנגלית לפי בקשתי

המכשיר יפיפה בצבע לבן ומאוד קל

חבל שאין מקום בנרתיק למטען הגדול ולעכבר

ביצועים: המחשב עןלה מהר מאוד ומתחבר ל נתב האלחוטי תוך שניות, הרבה יותר מהר מהנייד ה DUO שלי

צריך להתרגל לגודל המסך ולשימוש ב OUTLOOK EXPRESS ולא בOUTLOOK

האכזבה הגדולה היא מהרמקולים שהם פשוט יותר פאטטים מקול LAPTOP שאני מכיר- רציתי להשתמש בWIND כ INTERNET RADIO אבל בקושי שומעים וגם שמקפלים את המחשב זה מתנתק- למישהוא יש פתרון חוץ מחיבור רמקולים חיצוניים

בינתיים מאוד מרוצה ממהירות הגלישה ומנסה ללמוד איך המצלמה עובדת -

לסיכום אני חושב שעשיתי בשכל שקניתי עכשיו במקום לחכות למוצרים של ו שיכול להיות שיהיה להם עוד אינץ או שתיים במסך אך עוד לא ברור מה המחיר יהיה בארץ ומה יהיה משקל המחשב

להשלמת החבילה ארכוש סוללה 6 תאים בארה"ב

אגב למישהוא יש דעה עם כדאי להתקין או להסתפק ב OPEN ואם כן האם ניתן להתקין מכונן שנמצא על מחשב אחר בשירשור ואיך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...