מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 20 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

לדעתי הכי שווה זה ה- wind u100. אפשר גם עכשיו לקנות אותו בגרסה של 160GB או 80GB ב- 2485/2900 ש"ח בIVORY.

ראיתי ב YOUTUBE הרבה סרטונים עליו, ואפשר להוריד אליו משחקים בקובץ גדול. הוא מגיע עם , כן בהחלט.

בקשר למחשב האולטרה נייד שהוציאה שיהיה מתחרה לאחרים, *אל תקנו!!* לוקח לו הרבה זמן להידלק, וזה סתם לשלם הרבה כסף כי המחשב מבית . :bash:

במחיר של 2900 שקל בשביל הרדיסק 160 כבר הייתי מעדיף את ה-. הבעיה היחידה שיש לי איתו זה שהוא מגיע עם ויסטה. הייתי מעדיף לחסוך כמה שקלים ולקנות אותו עם לינוקס או אפילו לקבל עם באותו מחיר:

http://skypc.co.il/pl_product~73101~14~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מנופנף איתו אז ייגרם לו נזק ורק אם הקשיח כותב משהו... אין לך אפשרות לדעת אם זה יקרה ומתי כל כך...

הכי טוב זה שיהיה כבוי בזמן שינוע, או שלא יעבוד שום דבר ברקע כי אם תעשה תנועה מהירה מדי אז אתה שוחק ככה את הקשיח.

אבל זה לא כל כך הרסני... עובדה כולם מזיזים אותם והכל סבבה... (ב-99% מהמקרים).

דימקה, זה נכון לדיסקים לפני 10 שנים, מנסיון אישי, עברתי טיולי ג'יפים עם דיסקים דלוקים והם עובדים עד היום - אם הדיסק נדפק זה בגלל שהוא מסדרה דפוקה או מהתעללות ממש רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-turtkhurdi

שוב פעם, כל תנועה של דיסק קשיח שוחקת אותו, כל תנועה בזמן עבודה שוחקת אותו יותר, אנשים שיש להם ניידים מכירים את זה וחיים עם זה, זה לא סוף העולם.

זה כמו שאם אתה משתמש בזיכרון פלאש אז אתה יודע שכל פעם שתעתיק עליו משהו, אז אתה שוחק אותו, אז מה, לא תשתמש?

אותו בחור שקנה אולי יצחק עלייך כל הדרך אבל בסוף ייקבל SPIKE של חשמל וישרוף את הקשיח הסופר מיוחד שלו.

אתה מחפש תשובה חד משמעית אבל לא יכול לתת לך... מה שכן, אני יכול להגיד לך באופן כללי מה הורג לך את הקשיח:

טלטולים כשהוא מודלק, שוק (נפילה או טלטול רציני) יהרגו אותו גם אם הוא מכובה.

בכל מקרה, אם אתה יכול לקנות קשיח עם כמות זיכרון מספקת אז קח אותו בלי לחשוב פעמיים, אבל אם אתה יודע שאתה הולך לסבול איתו אז למה? קח עם 80 ג'יגה (המקביל מסוג הוא 12-20 ג'יגה) ותהנה...

ל-johnnyboy בולשיט. עם חיישן תאוצה אמורים לתת אורך חיים משופר לקשיחים, אבל הזולים בלי החיישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם , עכשיו אני מבין שזה לא כזה גרוע כמו שחשבתי .

אבל מישהו יכול לומר לי לגבי מצב ההמתנה , אם הוא מכבה את הדיסק הקשיח וגורם למחשב להיות יותר עמיד בטילטולים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי עכשיו באייבורי דרך הטלפון

הבוקר הייתי בסניף תלפיות ואמרו לי להם Wןמג עם באנגלית והמליצו לי לקנות בעברית ולהתקין מדיסק ששייך לי- זה נשמע לי משונה אז עזבתי החנות והתקשרתי למוקד המכירות הארצי שם הבטיחו לי עוד השבוע WIND בצבע לבן ועם באנגלית. אני לא מבין גדול בהתקנות של תוכנה אז מה אתם אומרים אפשר לסמוך עליהם שזה באמת יגיע באנגלית

אגב האם הNOTEPAD שמגיע עם הXP מספק לקריאה ולעריכה בסיסית של קבצי DOC[br]פורסם בתאריך: 17.08.2008 בשעה 21:53:37

תיקון והבהרה להודעה הנ"ל: בסניף תלפיות אמרו שאין להם WIND עם באנגלית
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות שאני עובד הגיע היום דגם שהוא WIND אבל בלי הMSI עליו זאת אומרת אותו מפעל הכל אותו דבר אבל בלי כיתובים

עכשיו השאלה שלי אם כדאי לקחת אותו לצורך לימודים ואני עומד ללמוד כתיבת תוכנה אז האם הוא יריץ לי visual studio?

המפרט שלו זה

מעבד atom

2GBram

250GB

ממש מחשב יפה התאהבתי בו מהרגע שראיתי

ראיתי גם את השחור וגם את הלבן ואם אני אקנה זה כנראה יהיה הלבן בגלל שהשחור מתלכלך נורא משומן בידים ומטביעות אצבעות ובדקתי אותו הרבה וזה

מעצבן לנקות כל פעם

בסך הכל

מחשב מעולה=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומישהו מעריך כמה הוא יעלה ?

באיזה נפחים הוא מגיע ?

פשוט תמיד חשבתי שאני יכול להסתדר עם 8 ג'יגה , עכשיו אחרי שפירמטתי את המחשב הנייח שלי

התקנתי אופיס, ODOBE READER , משחק מירוצים אחד ,פיירפוקס וזהו ! וכל זה לוקח לי מעל 9 גיגה

הפירמוט היה לפני שבוע וחצי ככה שמספר התוכנות וכל הג'אנק רק בראשית דרכו

אז אני ממש לא יצליח להסתדר עם 8 גיגה לאורך זמן .

הוא מגיע עם 20/12 ג'יגה סה"כ בגרסאות ה - והלינוקס בהתאמה. לא יודע לגביי ה-701 וה- 900, אבל ה-901 מגיע עם רמקולים טובים מאד ומערכת דולבי.

אם אתה חושש שגם 20 ג'יגה לא יספיקו, או שלא תסתדר עם , שווה לך לבדוק את האסוס 1000 ו - 1000H שמגיעים עם 40 ג'יגה ו - 80 ג'יגה הארד דיסק בהתאמה. הבעייה היא שלמרות שבחו"ל הם עולים בערך ב -30% יותר מהווינד, כאן הם מגיעים עולים 80% יותר מהווינד!!!

lנדמה לי ש - qsys.co.il ו -buy4less.co.il מאפשרים להזמין אותם עם אחריות משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב האם הNOTEPAD שמגיע עם הXP מספק לקריאה ולעריכה בסיסית של קבצי DOC

לא

בחנות שאני עובד הגיע היום דגם שהוא MSI WIND אבל בלי הMSI עליו זאת אומרת אותו מפעל הכל אותו דבר אבל בלי כיתובים

עכשיו השאלה שלי אם כדאי לקחת אותו לצורך לימודים ואני עומד ללמוד כתיבת תוכנה אז האם הוא יריץ לי visual studio?

המפרט שלו זה

מעבד atom

2GBram

250GB

ממש מחשב יפה התאהבתי בו מהרגע שראיתי

ראיתי גם את השחור וגם את הלבן ואם אני אקנה זה כנראה יהיה הלבן בגלל שהשחור מתלכלך נורא משומן בידים ומטביעות אצבעות ובדקתי אותו הרבה וזה

מעצבן לנקות כל פעם

בסך הכל

מחשב מעולה=]

זה המחשב של vision?

http://www.yardenpc.co.il/Product.aspx?productid=2624

אם כן - מה טיב האחריות שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

זה המחשב של vision?

http://www.yardenpc.co.il/Product.aspx?productid=2624

אם כן - מה טיב האחריות שלהם?

זה כמו המחשב של VISION אבל שוב בלי כלום עליו אני לא זוכר מה כתוב אבל כתוב משהו קטן מחר בעבודה אני אבדוק ואני אבדוק כמה שנים אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא חיקוי

מיוצר באותו מפעל ואות מערכת הפעלה של ואותו דרייברים ואותו הכל

פשוט החלטנו שלא יהיה כתוב על זה וגם כי אייבורי מייבאת את אז ככה זה לא מגיע מאייבורי.

האחריות אצלנו היא רק לשנה לצערי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא חיקוי

פשוט החלטנו שלא יהיה כתוב על זה וגם כי אייבורי מייבאת את אז ככה זה לא מגיע מאייבורי.

איפה זה אצלנו? ומה המחיר שלו אצלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא חיקוי

מה זה באמת אצלנו ?את מי אתה מייצג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...