מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 65 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

ואווו הWIFI N הרגת אותי!!

תשמע, זה פורמט WIFI הוא תמך אחורה.. כלומר גם אם תגיע עם WIFI B או G תוכל להתחבר בלי בעיה.

ואני מסכימה איתך שהוא תומך במהירות עצומה. אבל אני אהיה ממש לארג'ית איתך בארץ החיבור הכי מהיר הוא 10 מגה לשניה בכבלים, נגיד אתה נוסע לארצות הברית ושם יש חיבור של פי 5 יותר מהר נניח של 50 מגה לשניה, אתה עדיין תוכל לישון בשקט גם עם WIFI G כי הוא תומך עד 54M לשניה.

אני בטוחה שהרבה יותר עדיף חיבור של PCI-E כדי שתוכך לחבר ממיר לSVIDEO כדי לראות בTV במלון על מסך נורמלי את הסרטים שהורדת..

או לחבר איזה מודם סלולרי שלא יבלוט יותר מידי וככה לנצל את הזמן שאתה ברכבת ואין WIFI N לידך

או סתם לחבר מתאם E STAT כדי להעביר במהירות מהירה באמת..

ולעניין הM912, מה אתם רוצים מהמסך שלו או מהצירים שלו?? הצירים שלו חזקים כמו בטון, כדי לפתוח אותו אני חייבת להחזיק גם את החלק התחתון ואני מקישה על המסך עם הידיים כי יש לו מסך מגע והמסך לא זז אפילו לא רועד.

מה שכן, מי שיש לו קליטת WIFI בשירותים, תזהרו הישיבות שלכם הולכות להיות ארוכות בלי שום הצדקה, ואני אישה - אין לי ברירה אלא לשבת.. :lol:

נו טוב ,לגבי המהירות המעשית את בהחלט צודקת ובהקשר הזה ,את באמת "קברת "אותי ,אבל יתרונו של תקן N מיתבטא לא רק במהירות אלא

בעיקר בטווח שאם אני זוכר נכון ,אז הוא כמעט פי 5 .

לגבי M912M אין ויכוח על כך שהוא הדובדבן שבקצפת מבחינת תכונותיו המתקדמות והאפשרויות שהוא נותן ,אבל לא לכולם יש את היכולת או הרצון

לגייס עוד אלפייה .....

כמו כן הוא מגיע עם סוללת 4 תאים בלבד ,הוא יותר כבד ב-150 גרם (ועוד יותר אם מצרפים לו סוללת 6 תאים),הוא יותר גדול בצורה משמעותית מ-901

והכי מבאס שהוא גם יותר עדין בגלל הדיסק הקשיח שלו .

הקיצר,בשביל גברים מחוספסים וברברים שכמותנו ה-901 עדיף.

ולגבי הישיבות -נו טוב ,תודה על העצה ,אני מייד רץ לקנות ריפוד למושב האסלה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחחחחחחח הרגתם אותי עם הישיבות...

בכל מקרה -

IPINK ו- F16 תשובה לשניכם לגבי מה שאמרתי על CRYSIS עם הWIFI N - תקן N נותן מהירות מקסימלית של כ300MBIT... כלומר מהירות אמיתית של 30מגה בייט לשנייה, הE STAT שלך יכול להתחרות בזה? ולענייננו - בשביל לשחק CRYSIS על הEEE אני אשתמש בתוכנה בשם STREAM MY GAME אם אני לא טועה והיא דרך הרשת הביתית משדרת את המשחק (בHD) ישירות לנייד בתוך נגן כמו מדייה פלייר, ובEEE מפעילים עוד תוכנה שקולטת את המקשים שלך, ואתה פשוט משחק... יש סרטונים ביוטיוב, מדהים.

אני רוכש אותו ב2290 :).... במזומן שטרות כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הE SATS אוכל אותו בלי מלח.. כי הוא מגיע ל2GB ואם מחלקים ב8 כדי לקבל בייטים ז זה 100 מגה וקצת..

לגבי הטווח אולי אתה צודק, אבל נו באמת.. זה כולה N הוא עדיין תומך אחורה.. לי יש בבית רשת B וגם עליה אמרו שהיא חלשה יותר פי 5 מG אבל בפועל B וG משדרים כמעט אותו דבר, והאבסורד הוא שהיתרון הוא דווקה לB מבחינת טווח..

אני ממליצה לכם לעשות ניסוי (אני ביצעתי אותו)

לכו לאיזור של מלונות, לא משה איפה אני ניסיתי את חוף הים בתל אביב, קולטים בערך 30-40 רשתות (יש לי צילומי מסך איפה שהוא אפילו)

בערך 70% רשתות G ובערך 40% מאובטחות בצורות שונות.

ככה שמבחינה אלחוטית עדיף לך שיהיה לך איזה עם BACK TRACK כי רוב הסיכויים שמה שיעצור אותך זה רשת מאובטחת ולא חוסר בתקן N

שחכתי לציין שבPCI-E אפשר לחבר כרטיס נורמלי עם חיבור לאנטנה חיצונית.. ואז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה זהו הדגם שאני אבחר:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2150&CatCode=315

(160ג'יגה וסוללה 6 תאים)

ההתלבטות היחידה שלי היא האם להרחיב את הזיכרון ל2GB (מגיע עם 1GB)

אין באתר של אייבורי את הדגם הנ"ל עם 2GB..

האם מישהו רכש מהם את התוספת? כמה להתמקח איתם ומה הסדר גודל של המחיר? (וכמה תשלומים הוא לקח כי עבורם זה משנה מאוד, לא אכפת לי תשלום שניים)

תודה.

טוב אז רכשתי את המוצר, הוא יפייפה באמת (נוח יותר משחשבתי). האתחול הראשוני עבר בזריזות ועכשיו מתבצעת התקנה של כל העדכונים.. בסוף לא הרחבתי את הזיכרון ל2G אם אני אראה צורך ממשי בהמשך אני ארחיב..

ראיתי שמופיע לי לינק להתקנה של norton security, האם הגירסא מגיעה חינם יחד עם המחשב? מישהו ממליץ?

משהו נוסף - אני לא מצליח לגלול באמצעות העכבר הבנתי שצריך ללחוץ בפינה של המשטח, ניסיתי את כל הפינות ללא הצלחה...

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוקר עברתי ליד סניף אייבורי בת"א ונכנסתי לשאול אם הגיעה סוללת 6 תאים בצבע שחור. הבחור שדיברתי איתו, וואחד אנטיפט עם דיפלומה, ענה לי שצריך להזמין את הסוללה מראש ולקבל אותה אחרי החג.

והמחיר? תחזיקו טוב: 399 ש"ח לסוללה הלבנה ו-529 לשחורה. לא, אין פה טעות.

כששאלתי אותו איך זה שעל אותה רק בצבע אחר אני צריך לשלם 130 ש"ח יותר, הצלחתי לאחר מאמץ לסחוט ממנו את התשובה שבגלל שהשחור הוא פחות פופולרי אז הכמויות שצריך להזמין יותר קטנות ולכן העלות שלהן יותר גבוהה. ביקשתי לקבל את התשובה הזאת ממנכ"ל אייבורי אבל נאמר לי שהוא כל הזמן בחו"ל ובלתי אפשרי להגיע אליו. לבסוף הבחור אמר לי "טוב אני יעשה לך את הסוללה ב-500 ש"ח במזומן." אז הזמנתי. מה יכולתי לעשות חוץ מלדבר אל הקיר... :s07:

ואני רוצה לציין שלא נדבקתי במגפת האייבורי-פוביה שהתפשטה בפורום הזה ובפורומים אחרים ודווקא היה לי נסיון די טוב עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לשחק CRYSIS על הEEE אני אשתמש בתוכנה בשם STREAM MY GAME היא משדרת את המשחק (בHD) דרך הרשת הביתית

ישירות לנייד בתוך נגן כמו מדייה פלייר, ובEEE מפעילים עוד תוכנה שקולטת את המקשים שלך, ואתה פשוט משחק... יש סרטונים ביוטיוב, מדהים.

בהנחה שאתה גיימר עם מערכת מחשב שולחנית שמצוידת במסך סטנדרטי של 19-24 אינץ,

אני חושב שאתה נסחפת :

TO A FAR FAR A WAY

או שאני חטפתי שבץ מוחי .

מפני שאני בכלל לא מבין ,למה לך בשם אלוהים אדירים לשחק על מסך כל כך קטן אם יש לך בבית מסך נורמאלי שהוא פי שניים יותר גדול ?

אלא אם כן אתה מזוכיסט מדופלם ויש לך FETISH מוזר מאוד לשחק crysis דווקא על מושב האסלה או בסיטואציה ביזארית אחרת ?

,שזה דרך אגב אחלה שריטה ,אני ממש לא נגד ,

רק אלוהים יודע שיש לי שריטות יותר גרועות ,אבל אני ממש לא מבין כיצד זה יכול להועיל למישהו אחר ?

TAKE IT EASY, DUDE

I MEAN NO OFFENCE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוקר עברתי ליד סניף אייבורי בת"א ונכנסתי לשאול אם הגיעה סוללת 6 תאים בצבע שחור. הבחור שדיברתי איתו, וואחד אנטיפט עם דיפלומה, ענה לי שצריך להזמין את הסוללה מראש ולקבל אותה אחרי החג.

והמחיר? תחזיקו טוב: 399 ש"ח לסוללה הלבנה ו-529 לשחורה. לא, אין פה טעות.

כששאלתי אותו איך זה שעל אותה רק בצבע אחר אני צריך לשלם 130 ש"ח יותר, הצלחתי לאחר מאמץ לסחוט ממנו את התשובה שבגלל שהשחור הוא פחות פופולרי אז הכמויות שצריך להזמין יותר קטנות ולכן העלות שלהן יותר גבוהה. ביקשתי לקבל את התשובה הזאת ממנכ"ל אייבורי אבל נאמר לי שהוא כל הזמן בחו"ל ובלתי אפשרי להגיע אליו. לבסוף הבחור אמר לי "טוב אני יעשה לך את הסוללה ב-500 ש"ח במזומן." אז הזמנתי. מה יכולתי לעשות חוץ מלדבר אל הקיר... :s07:

ואני רוצה לציין שלא נדבקתי במגפת האייבורי-פוביה שהתפשטה בפורום הזה ובפורומים אחרים ודווקא היה לי נסיון די טוב עד עכשיו.

אייבורי ישארו אייבורי ...

חברה עם שירות גועל נפש

כל צעד שלהם מטומטם יותר מקודמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F16, חחחחחח לוקח הכל בצחוק אחי.

לידעתך יש לי מסך 37'.... כבר שנה אני עובד איתו. שכחתי כבר מה זה 19\20\22.

ורק שתדע שזה מדהים לראות משחקים ככה חזקים על מחשב כזה קטנצ'יק :) סתם הגזמתי עם CRYSIS, הכוונה למשל למשחקים יותר קלילים - משחקי כדורגל, מירוצים, סימולטורים, סרטי HD (לטלוויזיה בסלון למשל, LCD כמובן) ועוד כל דבר שתחשוב עליו... כלומר האפשרויות כבר בלתי מוגבלות שיש לך משאבים של מחשב נייח כמו שלי (לא שהוא חזק כל כך כן, אבל הוא חזק מספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F16, חחחחחח לוקח הכל בצחוק אחי.

לידעתך יש לי מסך 37'.... כבר שנה אני עובד איתו. שכחתי כבר מה זה 19\20\22.

ורק שתדע שזה מדהים לראות משחקים ככה חזקים על מחשב כזה קטנצ'יק :) סתם הגזמתי עם CRYSIS, הכוונה למשל למשחקים יותר קלילים - משחקי כדורגל, מירוצים, סימולטורים, סרטי HD (לטלוויזיה בסלון למשל, LCD כמובן) ועוד כל דבר שתחשוב עליו... כלומר האפשרויות כבר בלתי מוגבלות שיש לך משאבים של מחשב נייח כמו שלי (לא שהוא חזק כל כך כן, אבל הוא חזק מספיק).

הקיצר, האם קנית היום את ה-901 כפי שהתכוונת ?

עדיין לא ירדתי לסוף דעתך בעניין ה-"STREAMING " ,אני מבין היטב שזה ניתן לביצוע כאשר המחשב הנייח שלך ,הוא זה שבעצם מריץ את המשחק בפועל

והנייד משמש בסך הכל כאמצעי שליטה מרוחק ,אבל :

WHAT'S THE POINT IN ALL OF THIS ?

בוודאי תסכים איתי שזה בסך הכל גימיק ותו לא.

אגב,האם ידוע לך ולאחרים אם ניתן להפעיל את ה-901 בלי ,כלומר כשרק השנאי מחובר אליו ולחשמל ?

(בדקתי את העניין עם wind וזה אפשרי).

אני שואל זאת מפני שכאשר יתבצע שימוש בנייד בבית אז בכוונתי להחזיק את הסוללה שלו במקפיא וזאת על מנת לשמור עלייה ולהאריך את חייה .

(למי שלא יודע ליתיום מתפרקות עם הזמן ויש להן תוקף של שנתיים בערך ,כאשר מדי חודש הסוללה מאבדת אחוז משמעותי מכוחה גם

אם לא משתמשים בה כלל,והתהליך הזה מואץ בצורה דרסטית אם הסוללה נימצאת במצב טעינה כל הזמן כאשר השנאי מחובר לנייד .בנוסף לכל הצרות,

גם הקרבה לחום שנפלט מהנייד מקצרת בצורה דרסטית את אורך החיים של הסוללה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רכשתי אותו בסופו של דבר. לצערי הרב לא עונים לי בטלפון. תנסה להתקשר (קיו-סיס) ותגיד לי אם עונים לך. זה עובר כל גבול אני מנסה להתקשר אליהם כבר מאמצע שבוע שעבר כל יום ולא עונים.

לא ידוע לי בנוגע לסוללה עם\בלי מטען. אבל אני יכול להגיד לך את זה- זו 6 תאים... במקרה הכי גרוע אם תגמור לה על החיים עוד שנתיים היא תחזיק לך את ה3.5 שעות... ככה שאני לא דואג...

בנוגע לסטרימינג - זה לדעתי ממש לא גימיק, במיוחד שמדובר ברשת בתקן N שמהירה ותעביר את הSTREAM ללא כל לאג. תחשוב על האפשרויות - מעכשיו אתה יכול לשדר את ארכיון הסרטים שלך (לא יודע אם לך יש, אבל לי כן) \ הסדרות שלך בסלון מבלי להתחיל לצרוב להעתיק וכו'. שלא נדבר על כתוביות ומלא בלאגן. תחשוב שייצא 4.... הסטרים הזה הופך את הנייד לקונסולת משחקים (שיותר טובה מפלייסטיישן.. כי זה מחשב! :) כל שאתה צריך זה שלט \סטיק וכבל VGA רגיל ויש לך סטרים של הכל בסלון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רכשתי אותו בסופו של דבר. לצערי הרב לא עונים לי בטלפון. תנסה להתקשר (קיו-סיס) ותגיד לי אם עונים לך. זה עובר כל גבול אני מנסה להתקשר אליהם כבר מאמצע שבוע שעבר כל יום ולא עונים.

לא ידוע לי בנוגע לסוללה עם\בלי מטען. אבל אני יכול להגיד לך את זה- זו 6 תאים... במקרה הכי גרוע אם תגמור לה על החיים עוד שנתיים היא תחזיק לך את ה3.5 שעות... ככה שאני לא דואג...

בנוגע לסטרימינג - זה לדעתי ממש לא גימיק, במיוחד שמדובר ברשת בתקן N שמהירה ותעביר את הSTREAM ללא כל לאג. תחשוב על האפשרויות - מעכשיו אתה יכול לשדר את ארכיון הסרטים שלך (לא יודע אם לך יש, אבל לי כן) \ הסדרות שלך בסלון מבלי להתחיל לצרוב להעתיק וכו'. שלא נדבר על כתוביות ומלא בלאגן. תחשוב שייצא 4.... הסטרים הזה הופך את הנייד לקונסולת משחקים (שיותר טובה מפלייסטיישן.. כי זה מחשב! :) כל שאתה צריך זה שלט \סטיק וכבל VGA רגיל ויש לך סטרים של הכל בסלון :)

שמע, אם אתה גר לא רחוק עדיף לך כבר להגיע לחנות,לבדוק את המוצר פיזית שאין שריטות ופיקסלים מתים במסך ולראות שהוא עובד כיאות ,ורק אז לשלם

במזומן ולקחת את המוצר.האמן לי שכמה ליטרים של דלק או כרטיס אוטובוס\רכבת יכולים לחסוך טונה של עצבים,עוגמת נפש,ויכוחים,עצבים טירחה ,בתי משפט

וויכוחים מיותרים שעולים בבריאות ושערות לבנות (אני אומר זאת מנסיון עם 4 חנויות שפשטו רגל במפתיע).

בארץ עם המוסר הירוד של המוכרים,צריך לפעול רק ככה.

אם גם יכול לשלוח פקס ולבקש שיחזרו אלייך.

בנוגע לסטרימינג . תגיד 'לא יותר פשוט לרכוש מקלדת ועכבר ולראות ולשחק על המסך השולחני הגדול שממילא יש לך ?

תהרוג אותי,אבל אני ממש לא מבין את הקטע שלך עם המסך הפיצפון של ה-901.

הוא אחלה כשאתה נימצא בדרכים\תקוע בהמתנה היכן שהוא , אבל זה נראה לי לא שפוי לעשות בו שימוש בבית ,כאשר יש לך אופציות עדיפות בהרבה.

(no offence )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...