מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 64 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ככל הנראה זהו הדגם שאני אבחר:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2150&CatCode=315

(160ג'יגה וסוללה 6 תאים)

ההתלבטות היחידה שלי היא האם להרחיב את הזיכרון ל2GB (מגיע עם 1GB)

אין באתר של אייבורי את הדגם הנ"ל עם 2GB..

האם מישהו רכש מהם את התוספת? כמה להתמקח איתם ומה הסדר גודל של המחיר? (וכמה תשלומים הוא לקח כי עבורם זה משנה מאוד, לא אכפת לי תשלום שניים)

תודה.

כשהזמנתי הציעו את התוספת, אמרו שזה 200 ש"ח אז (בסוף לא קניתי כי לא ראיתי באמת סיבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם שקניתי:

מחשב נייד תוצרת דגם U100 מסך ''10, קל משקל רק 1.3KG דיסק קשיח 160GB 1024MB מצלמה מובנת 1.3MP סוללה 6 תאים צבע שחור

סה"כ כולל משלוח: ¤2,491.00

מחיר משלוח עד בית הלקוח: ¤.00

מחיר: ¤2,491.00

הוספתי שנה אחריות (ס"ה שנתיים)

נתנו disk on key של GIGA 4

3 תשלומים

מחיר: 2600

לא הרחבתי . לא חשבתי שצריכה.

בעיקרון, זה די שוק שם. יש מקום להתמקחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה זהו הדגם שאני אבחר:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2150&CatCode=315

(160ג'יגה וסוללה 6 תאים)

ההתלבטות היחידה שלי היא האם להרחיב את הזיכרון ל2GB (מגיע עם 1GB)

אין באתר של אייבורי את הדגם הנ"ל עם 2GB..

האם מישהו רכש מהם את התוספת? כמה להתמקח איתם ומה הסדר גודל של המחיר? (וכמה תשלומים הוא לקח כי עבורם זה משנה מאוד, לא אכפת לי תשלום שניים)

תודה.

כשרכשתי את ה- Wind באייבורי לא היה להם במלאי אז כפיצוי נתנן לי חצי ג'יגה בחינם, וכשבאתי לקבל את המחשב קיבלתי עוד חצי ג'יגה בחינם עבור תשלום במזומן.

ככה שנראה לי שהקטע הזה של תוספת פתוח להתמקחות.

ולמרות מה שנאמר כאן לי אין ספק שתוספת יכולה רק לתרום לביצועי המחשב.[br]פורסם בתאריך: 18.10.2008 בשעה 20:58:01

קבלו עידכון : אתמול עשיתי סיבוב בין החנויות ובחנתי מקרוב את ה-wind ,901, one אחד אחרי השני .

(אגב, ה-ONE הגיע בשעה טובה לאופיס דיפו אבל במחיר מופקע של כ-2300 שקל ).

באתי מצוייד היטב ומדדתי באמצעות מטר את המידות של כל אחד וגם ניסיתי ללחוץ ולראות את טיב הבנייה וחוזק החומרים.

אני מוכרח לציין שה-wind איכזב אותי מאוד .

קודם כל הוא ענק בהשוואה למתחריו וזה צפוי לחלוטין שהרי יש לו מסך 10 אינץ ולשאר רק 9 .

אולם גודלו פוגע מאוד בניידותו ודי מרוקן את המהות של UMPC ,שזה להזכירכם :

ULTRA MOBILE PC

לטעמי האישית הוא ממש לא ראוי לתואר הזה .

מקסימום שהייתי נותן לו זה רק את התואר :

MPC

כלומר MOBILE או סתם laptop .

דבר שני שהפריע לי מאוד זה איכות הבנייה הנמוכה שלו שפשוט זועקת לשמיים .

הדבר הכי רגיש במחשבים זה הצירים וב-wind השתמשו בפלסטיק הכי זול שאפשר .

אני בטוח שהצירים שלו לא יחזיקו מעמד לאורך זמן והלקוחות שקנו אותו ישארו עם המסך ביד תרתי משמע .

(אין אחריות על שבר ,כך שלמי שישברו הצירים פשוט אכל אותה עד העצם ).

לעומתו ב-901 וב-one רואים מייד שהשקיעו מחשבה על העמידות לאורך זמן והשתמשו במבנה ובחומרים איכותיים וזה ניכר

לעיין מייד כשמסתכלים על הצירים שלו .

מבחינה חיצונית ה-one מצא חן בעיניי אבל כאמור זה עניין סוביקטיבי ואין טעם להתווכח לגביו.

אין ספק שהעדר BT ו-WIFI-N וסוללת 6 תאים הופכת אותו לנחות ממתחריו אולם אם לוקחים בחשבון שגם ל-wind אין WIFI-N

ואילו ל-901 אין דיסק בגודל פרקטי אז חסרונותיו מתקבלים בהבנה כל עוד ש אפשר (באופן תאורטי )להוציא אותו ממיכרז ב-1550 שקל או להביאו מחו"ל

ב-1200 שקל ואחר כך להזמין לו בקנייה ניפרדת סוללת 6 תאים .

אגב ,מתאם bt שניכנס ל- ובולט בסך הכל כחצי סנטימטר עולה 40 שקל וממילא ניתן לחבר כמעט את כל ההתקנים החיצוניים באמצעות

(הכוונה להתקנים חיצוניים כמו עכברים ומודומים סלולאריים ).

להזכירכם שיש יתרון נוסף לחיבור התקנים באמצעות ולא באמצעות BT והוא שמשך העבודה מתארך משמעותית

וגם ניחסכת הטירחה הרבה של טעינת כל אותם התקנים אלחוטיים ).

בסופו של דבר החיסכון של בוויתור על bt מועבר ללקוח ואני לא חושב שזאת שגיאה חמורה מצידה .

מבחינת קומפקטיות ה-901 לוקח בענק וגודלו כמעט זהה ל-701 המיתולוגי .

בנוסף הצירים שלו הכי חזקים ואין ספק שהוא יאריך חיים מכולם .

הוא ניבנה בראש ובראשונה לניידות ,עמידות מקסימאלית וזמן עבודה ארוך ביותר, ומבחינת כל הפרמטרים הללו ,אין שום וויכוח על כך

שהוא משאיר את כולם הרחק מאחוריו .

אם רק ומחירו היה יותר ידידותי אז אין ספק שהוא היה הבחירה המעודפת עליי .

הדבר הכמעט יחידי שהפריע לי בו ,זה גודל ה- שלו (רק 20 GB בגירסאת הלינוקס ).

הייתי סולח לו על המחיר ואפילו מוסיף סכום נוסף, אם רק היה לו דיסק יותר גדול ,של 32GB לכל הפחות.

הקיצר אני מאוד מתלבט בין ה-one לבין ה-901 .

אם המוסכניק שלי לא היה שוחט אותי שלשום ומשאיר אותי עם ארנק מצומק אז ללא ספק הייתי קונה את ה-901 ובהמשך משדרג לו את ה- ל-64GB

הערה :

היות ויש לי מחשב נייח בבית עם דיסק קשיח ענק ,אין לי צורך בדיסק גדול בנייד ואני יכול להסתדר בכיף עם דיסק 32 \64 .

אבל עם כל הכבוד 20GB נראה לי גבולי עד מאוד לצרכיי ופיתרון מאולתר כמו dok של 16GB ,ממש לא נראה לי כפיתרון אופטימלי

לאור האיטיות הרבה שלו והבולטות שלו מהגוף של הנייד שמוסיפה סירבול ואת החשש התמידי שהוא ישתחרר מחריץ ה- יפול וייאבד .

f16, אתה חוזר וטוען שה-one הוא הנחות בחבורה והוא נמכר במחיר מופרז אבל... דווקא אותו אתה רוצה לקנות... :kopfpatsch:

אז איך אתה רוצה שמישהו יתייחס ברצינות לדברים שאתה כותב על הניידים האחרים? (רק דוגמית קטנה: מה זה אומר "השתמשו בפלסטיק הכי זול שאפשר"?

דפקת עליו עם פטיש? נשכת אותו בשיניים? איך אתה קובע שהצירים שלו לא יחזיקו הרבה זמן? ניסית לשבור אותם?)

וחלאס כבר עם ה- WiFi-n הזה... כמה פעמים אתה חושב שתדפוק ת'ראש בקיר ותגיד לעצמך: חבל שאין לי חיבור WiFi-n? אני בספק אם אי פעם תרגיש בכלל בחסרונו...

אני מתרשם שגיבשת לעצמך דעות קדומות לגבי הניידים השונים וכל מה שנשאר לך זה לחפש חיזוקים לכך שכל האחרים טועים ורק אתה צודק...

בכלל, נראה לי שהאנשים כאן מתייחסים באופן יותר מדי ריגשי לכל הנושא הזה. אחת קוראת למחשב ה"בייבי" שלה, השני מאוהב בו, השלישי ישן איתו בלילה... חחח

אני עוד זוכר את ההוא (איפה שהוא בתחילת השרשור) ששלח אנשים לניתוח השתלת מוח רק בגלל שרכשו את ה- Wind... :screwy:

ראבקום, אני חוזר ומזכיר: מדובר כולה באוסף של ברזלים ופלסטיקים (ועוד תוצרת סין...) :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16, אתה חוזר וטוען שה-one הוא הנחות בחבורה והוא נמכר במחיר מופרז אבל... דווקא אותו אתה רוצה לקנות...-אין פה סתירה .הנימוק העיקרי שלי הוא תקציבי וגם מפני שהחסרונות שלו בהתייחס למחיר שלו (בדגש על קנייה מחו"ל \ממכרז ) הם ממש לא משמעותיים ..

אז איך אתה רוצה שמישהו יתייחס ברצינות לדברים שאתה כותב על הניידים האחרים? (רק דוגמית קטנה: מה זה אומר "השתמשו בפלסטיק הכי זול שאפשר"?

דפקת עליו עם פטיש? נשכת אותו בשיניים? איך אתה קובע שהצירים שלו לא יחזיקו הרבה זמן? ניסית לשבור אותם?)-

:lol: :lol: אהבתי את הציניות שלך .בוא נגיד שעשיתי כל מה שאפשר לעשות מבלי שיגרשו אותי מהחנות וזה כולל לחץ פיזי מתון .ולגבי הצירים -

צריך שיהיה לך בעיות ראייה חמורות ביותר כדי שלא תבחין בחוזק הצירים היחסי של ה-one ו-901 לעומת ה-WIND .

וחלאס כבר עם ה- WiFi-n הזה... כמה פעמים אתה חושב שתדפוק ת'ראש בקיר ותגיד לעצמך: חבל שאין לי חיבור WiFi-n? אני בספק

אם אי פעם תרגיש בכלל בחסרונו...

--נכון לעכשיו אתה בהחלט צודק ובאמת אין כמעט נקודות חמות בארץ שתומכות בזה,אבל אם תגיע לניו-יורק או קליפורניה

אתה בהחלט תמצא כאלו ,אם כי גם שם זה לא נפוץ .מה שכן אם תשקיע בראוטר שתומך בזה אני מבטיח לך שלא תוכל לחזור חזרה

מפני שמדובר במהירות וטווח ברמה אחרת לגמרי.

אני מתרשם שגיבשת לעצמך דעות קדומות לגבי הניידים השונים וכל מה שנשאר לך זה לחפש חיזוקים לכך שכל האחרים טועים ורק אתה צודק

...-אין לך מושג עד כמה שאתה טועה ,אני לא fanboy של אף חברה .להיפך אני מחפש את התמורה הכי טובה

לכסף המועט שברשותי.

בכלל, נראה לי שהאנשים כאן מתייחסים באופן יותר מדי ריגשי לכל הנושא הזה. אחת קוראת למחשב ה"בייבי" שלה, השני מאוהב בו, השלישי ישן איתו בלילה... חחח

אני עוד זוכר את ההוא (איפה שהוא בתחילת השרשור) ששלח אנשים לניתוח השתלת מוח רק בגלל שרכשו את ה- Wind... :screwy:

ראבקום, אני חוזר ומזכיר: מדובר כולה באוסף של ברזלים ופלסטיקים (ועוד תוצרת סין...) :smile1:

אז מה ?, כואב לך הלב ? יש לי חבר שחולה באותה מחלה רק שבמקרה שלו מדובר ברכב שלו -פיאט לנצ'יה ,שהוא שוטף אותו

כמעט מדי יום אני חושב שאם היה אפשר להשתיל לרכב שלו שדיים ,אז הוא היה מתחתן איתו..... :smile1:....,אני לעומתו הפוך לגמרי אם אני אנסה

לשטוף את הרכב שלי אני חושש שהוא יחטוף "דום לב" מפני שנראה לי שמעולם לא שטפתי אותו. אז עזוב אותך מזה בן אדם,כל אחד והשריטה שלו

ואף שריטה לא יותר טובה משריטה אחרת.

LIVE AND LET LIVE-THIS IS MY MOTO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרכשתי את ה- Wind באייבורי לא היה להם במלאי אז כפיצוי נתנן לי חצי ג'יגה בחינם, וכשבאתי לקבל את המחשב קיבלתי עוד חצי ג'יגה בחינם עבור תשלום במזומן.

ככה שנראה לי שהקטע הזה של תוספת פתוח להתמקחות.

ולמרות מה שנאמר כאן לי אין ספק שתוספת יכולה רק לתרום לביצועי המחשב.[br]פורסם בתאריך: 18.10.2008 בשעה 20:58:01

f16, אתה חוזר וטוען שה-one הוא הנחות בחבורה והוא נמכר במחיר מופרז אבל... דווקא אותו אתה רוצה לקנות... :kopfpatsch:

דפקת עליו עם פטיש? נשכת אותו בשיניים? איך אתה קובע שהצירים שלו לא יחזיקו הרבה זמן? ניסית לשבור אותם?)

וחלאס כבר עם ה- WiFi-n הזה... כמה פעמים אתה חושב שתדפוק ת'ראש בקיר ותגיד לעצמך: חבל שאין לי חיבור WiFi-n? אני בספק אם אי פעם תרגיש בכלל בחסרונו...

אני מתרשם שגיבשת לעצמך דעות קדומות לגבי הניידים השונים וכל מה שנשאר לך זה לחפש חיזוקים לכך שכל האחרים טועים ורק אתה צודק...

סוף כל סוף תגובה לעניין ! :xyxthumbs:

f16 אתה חרטטן ברמות , מסוג אלה שמדברים הרבה, מבאסים את כל העולם ואחותו ובסוף לא קונים כלום.

ה- WIND מחשב מעולה בקטגורית המחיר שלו, מי שרוצה שיקנה ומי שלא רוצה שלא יקנה.. מספיק לקרוא את הביקורות באתרים בעולם ועם כל הכבוד לך, לא נראה לי מוסמך כמו אותם כתבים לשפוט איזה מחשב איכותי ואיזה לא. במחיר שלו הוא נותן תמורה מצוינת לכסף בעוד שה -901 שאתה מעריץ עד דמעות נמכר במחיר מופרז מאד בארץ. על ה GIGABYTE אני בכלל לא רוצה לדבר כי במחיר שלו הוא כבר לא NETBOOK תקציבי שמישהו שצריך נייד קטן לשימוש לעיתים רחוקות קונה באמת.. למי שיש את הכסף לקנות את ה GIGABYTE יכול כבר להוסיף עוד קצת כסף ולקנות נייד עם מעבד core 2 duo במקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף תגובה לעניין ! :xyxthumbs:

f16 אתה חרטטן ברמות , מסוג אלה שמדברים הרבה, מבאסים את כל העולם ואחותו ובסוף לא קונים כלום-

אני ממש לא מיתכוןן לרדת לרמה שלך ,אתה לא מכיר אותי אז באיזה זכות אתה מרשה לעצמך להתבטא כך ?

ה- WIND מחשב מעולה בקטגורית המחיר שלו- ממש לא מסכים עם הקביעה שלך.יש אלטרנטיבות עדיפות.

מי שרוצה שיקנה ומי שלא רוצה שלא יקנה.. מספיק לקרוא את הביקורות באתרים בעולם ועם כל הכבוד לך,-כנראה שאתה בוחר את

הסקירות שנוחות לך ושמחזקות את דעתך .

לא נראה לי מוסמך כמו אותם כתבים לשפוט איזה מחשב איכותי ואיזה לא. במחיר שלו הוא נותן תמורה מצוינת לכסף בעוד שה -901 שאתה מעריץ עד

דמעות נמכר במחיר מופרז מאד בארץ.-מישהו מכריח אותך לקנות בארץ ?,ממילא האחריות של ivory לא שווה יותר מדי .

על ה אני בכלל לא רוצה לדבר כי במחיר שלו הוא כבר לא NETBOOK תקציבי שמישהו שצריך קטן לשימוש לעיתים רחוקות קונה באמת..

למי שיש את הכסף לקנות את ה GIGABYTE יכול כבר להוסיף עוד קצת כסף ולקנות נייד עם מעבד core 2 duo במקום -וכאן ידידי

אתה טועה שוב פעם, מחשב נייד TABLET TOUCH SCREEN במשקל ובמידות כמו M912M אבל עם מעבד 2 duo עולה קרוב ל-10000 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16 סתם שאלה, בדקת את ציר המסך של M912M שאתה כל כך מתלהב ממנו?

אני עכשיו מחזיק את ה- wind ולא מרגיש שהצירים חלשים מדי, כן הם פלסטיים (למרות שזה פלסטיק קשיח ולא זול כמו שאמרת), אבל אם זה חלש לא נראה לי.

Asus באמת השקיעו בצירים וייצרו אותם מברזל, אבל הנזק שלדעתי עלול לקרות לצירים זה אם תנסה לפתוח את המסך יותר מדי ובכוח - משהו לא צפוי שיקרה. אולי הם השקיעו את הכסף כדי שגם במצב הזה הצירים יישמרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16 התרומה שלך לתראד הזה שעוד מעט מגיע ל 100 עמודים שואפת לאפס, כן מה לעשות, זאת דעתי

ואני יודע שזה לא ממש מעניין אותך אבל את ה WIND שלי לא קניתי בארץ ככה שאייבורי ממש לא מעניינים אותי אם הם כן או לא נותנים שירות טוב.

חבל שהתגובות שלך הם ריגשי נטו ולא מבוססות על ידע. ואתה ממש לא צריך ללמד אותי כמה עולים , אני עובד בתחום הזה ורואה הרבה יותר מחירונים של דילרים ממך.

עריכה - לא "חיפשתי" בכוונה ביקורות שמשבחות NETBOOK אחד על פני אחרים ואת אלה שקראתי באתרים שונים באינטרנט מצאתי באקראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים מספיק לריב.

לעזאזל עם החנות הזאת. זהו זה, מחר בבוקר אני נוסע לרכוש את ה901 סופית! אקנה אותו ובנוסף ראוטר בתקן N ואספר לכם איך זה לשחק CRYSIS ולאכול במטבח באותו זמן :)

לא יצא לי לראות בעיניים שלי את ה901, אבל F16 עד כמה הוא במידות של הEEE 700? אם אפשר מידות מדוייקות שאדע במדוייק :) זה פשוט מדהים מה שעשו שם- חתכו את הרמקולים והגדילו את המסך + כמה שיפורים חומרתיים, פשוט תענוג. [br]פורסם בתאריך: 19.10.2008 בשעה 00:32:42

מצאתי...

http://sizeasy.com/page/size_comparison/18823-Asus-EEE1000H-vs-Asus-EEE901-vs-Asus-EEE701-1-

מדהים, מדהים. אותו הרוחב עם יותר גובה פשוט מדהים. תוספת ש2.5 ס"מ לאיפה שלא מפריע... כלומר הוא לא באמת גדל... זה רק לאורך והאורך לא מפריע. מה שקובע זה הרוחב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16 סתם שאלה, בדקת את ציר המסך של M912M שאתה כל כך מתלהב ממנו?-כן ,עשוי מברזל

אני עכשיו מחזיק את ה- wind ולא מרגיש שהצירים חלשים מדי, כן הם פלסטיים (למרות שזה פלסטיק קשיח ולא זול כמו שאמרת), אבל אם זה חלש לא נראה לי.

--הכל יחסי למתחרים ,אצלי זה לא ישרוד יותר מדי מפני שמה לעשות אני לא כוסית :smile1:

Asus באמת השקיעו בצירים וייצרו אותם מברזל, אבל הנזק שלדעתי עלול לקרות לצירים זה אם תנסה לפתוח את המסך יותר מדי ובכוח - משהו לא צפוי שיקרה.

אולי הם השקיעו את הכסף כדי שגם במצב הזה הצירים יישמרו.-שוב הכל יחסי ,בכל זאת זה ולא מישקולת ולא נועד לעמוד בפני וונדאליזם מכוון

f16 התרומה שלך לתראד הזה שעוד מעט מגיע ל 100 עמודים שואפת לאפס, כן מה לעשות, זאת דעתי-הדעה שלך לא מזיזה את קצה הביצה

השמאלית שלי :smile1:ואתה יודע מה ? ,גם לא את הימנית :lol:

ואני יודע שזה לא ממש מעניין אותך -סוף סוף אמרת דבר אחד נכון :xyxthumbs: אבל את ה WIND שלי לא קניתי בארץ

ככה שאייבורי ממש לא מעניינים אותי אם הם כן או לא נותנים שירות טוב.-כל הכבוד ,עשית בשכל,אני גר ליד סניף אייבורי והייתי עד

להרבה ויכוחים של לקוחות לא מרוצים.

חבל שהתגובות שלך הם ריגשי נטו ולא מבוססות על ידע.-אין לך צל של מושג עד כמה שאתה טועה ,אני מחושב עד השקל האחרון

ואתה ממש לא צריך ללמד אותי כמה עולים , אני עובד בתחום הזה ורואה הרבה יותר מחירונים של דילרים ממך.

-נחש מה ?,אני גם בתחום ויש לי גישה למחירונים ואם אתה חושב שאני מבלף אז אני בכיף אפרסם כאן כמה מחירונים.

עריכה - לא "חיפשתי" בכוונה ביקורות שמשבחות NETBOOK אחד על פני אחרים ואת אלה שקראתי באתרים שונים באינטרנט מצאתי באקראי.

לכל אחד מהניידים כאן יש יתרונות וחסרונות בפני עצמו ,אז יש לי "רעיון נהדר " -שכל אחד יקנה מה שנראה לו .

אבל להיות אוהד פנאטי של מסויים רק בגלל שדווקא אותו קנית ,זה הרבה יותר גרוע ,ילדותי ומטופש מאשר להיות אוהד של קבוצת כדורגל

של העיר שבה אתה חי .

אז חלס עם עלבונות אישיים וירידות .זה ממש לא לעניין ולא מכבד ,לא אתכם ולא את הפורום.

BYE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואווו הWIFI N הרגת אותי!!

תשמע, זה פורמט WIFI הוא תמך אחורה.. כלומר גם אם תגיע עם WIFI B או G תוכל להתחבר בלי בעיה.

ואני מסכימה איתך שהוא תומך במהירות עצומה. אבל אני אהיה ממש לארג'ית איתך בארץ החיבור הכי מהיר הוא 10 מגה לשניה בכבלים, נגיד אתה נוסע לארצות הברית ושם יש חיבור של פי 5 יותר מהר נניח של 50 מגה לשניה, אתה עדיין תוכל לישון בשקט גם עם WIFI G כי הוא תומך עד 54M לשניה.

אני בטוחה שהרבה יותר עדיף חיבור של PCI-E כדי שתוכך לחבר ממיר לSVIDEO כדי לראות בTV במלון על מסך נורמלי את הסרטים שהורדת..

או לחבר איזה מודם סלולרי שלא יבלוט יותר מידי וככה לנצל את הזמן שאתה ברכבת ואין WIFI N לידך

או סתם לחבר מתאם E STAT כדי להעביר במהירות מהירה באמת..

ולעניין הM912, מה אתם רוצים מהמסך שלו או מהצירים שלו?? הצירים שלו חזקים כמו בטון, כדי לפתוח אותו אני חייבת להחזיק גם את החלק התחתון ואני מקישה על המסך עם הידיים כי יש לו מסך מגע והמסך לא זז אפילו לא רועד.

מה שכן, מי שיש לו קליטת WIFI בשירותים, תזהרו הישיבות שלכם הולכות להיות ארוכות בלי שום הצדקה, ואני אישה - אין לי ברירה אלא לשבת.. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים מספיק לריב.

לעזאזל עם החנות הזאת. זהו זה, מחר בבוקר אני נוסע לרכוש את ה901 סופית! אקנה אותו ובנוסף ראוטר בתקן N ואספר לכם איך זה לשחק CRYSIS ולאכול במטבח באותו זמן :)

לא יצא לי לראות בעיניים שלי את ה901, אבל F16 עד כמה הוא במידות של הEEE 700? אם אפשר מידות מדוייקות שאדע במדוייק :) זה פשוט מדהים מה שעשו שם- חתכו את הרמקולים והגדילו את המסך + כמה שיפורים חומרתיים, פשוט תענוג. [br]פורסם בתאריך: 19.10.2008 בשעה 00:32:42

מצאתי...

http://sizeasy.com/page/size_comparison/18823-Asus-EEE1000H-vs-Asus-EEE901-vs-Asus-EEE701-1-

מדהים, מדהים. אותו הרוחב עם יותר גובה פשוט מדהים. תוספת ש2.5 ס"מ לאיפה שלא מפריע... כלומר הוא לא באמת גדל... זה רק לאורך והאורך לא מפריע. מה שקובע זה הרוחב..

אם אתה תצליח להריץ crysis על ה-901 אני מתחייב "קבל עם ועדה " (או איך שאומרים את הביטוי האידיוטי הזה ),שאני אוכל את הכובע שלי בשידור חי ב-msn

ואתה יודע מה ?,אני אפילו אלך לקנות במיוחד כובע ,מפני שאין לי אחד כזה..... :biggrimjackbox:

אין ספק , ב-901 היתעלו על עצמם הפעם ,למדו את שגיאות העבר והוציאו מוצר כמעט מושלם לכל מי שמחפש קומפקטיות,עמידות

,תכונות מתקדמות וזמן עבודה מדהים.

אחלה בחירה ,תתחדש .

אגב ,בהקשר לרמקולים שציינת ,אז גם הרמקולים שלו "מנקנקים" בענק את הרמקולים של כל שאר המתחרים.

למרות שאני עכשיו חנוק כספית אחרי שהמוסכניק שלי רושש אותי ,אני בעצמי מתפתה לעשות את המאמץ,לגייס את הכסף המזויין ולקנות אותו גם.

ואם אתה מוכן לעשות לי טובה קטנה,אז אני אודה לך מאוד אם תוכל לבדוק כאשר אתה הולך לקנות אותו ,אם הם מוכנים למכור במחיר הישן (2300 שקל)

כפי שהיה לפני יומיים או לפחות לעשות הנחה משמעותית למזומן .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...