מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 24 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי הם כן יקבלו מחשב בלי מדבקה פשוט הם מעדיפים שאת השידרוגים יעשו אצלם בגלל הריווחיות. אבל אי אפשר להסתמך על זה..

טעות רצינית. אייבורי מאז ומעולם עשו את הקטע עם "המדבקה" במחשבים נייחים. פתחת - הלכה האחריות. הם פשוט ישימו לך מדבקה שלהם על המחשב או משהו כזה. אל תסמוך על זה.

אז סהכ מה יש לנו כאן. כולנו רוצים WIND אמיתי!! עם אחריות נורמאלית שלא פגה בגלל מדבקה ועם אופציה להרחבת אחריות!! וגם יותר חזקהה!! לא ויג'ן ולא אברט, ולא דברים שאנחנו לא יודעים עליהם עדיין מספיק.. אין פה שום ספק שהמחשב הזה הוא האולטרה המנצח...!! יש בו מעלות שעולות בהרבה על האסוס 900 וכל האחרים, וחסרונות זניחות יחסית.. אז עוד 100 גרם.. אבל מעבד טוב יחסית ודיסק גדולל!! ובדקתי את הביצועים בחנות.. הוא פועל נהדר.. לסיכום צריך לחכות עד שהמצב יתבהר וגם יגיע דגם עם 6 תאים... ולא רק לזהה.. ככה נוכל לא להיות השפני נסיונות של המחשב הזה לגבי כל מה שמסביב (אחריות וכדומה)

לא הבנתי למה החלטת שבאייבורי הסוללה יותר חזקה.

לא הבנתי למה החלטת שבאייבורי האחריות נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם קמפוס שופ

הגרסה עם ה מובנה היא רק עם קונים את הדגם עם 320 גיגה שעולה 3400 ש"ח.

איך שהבנתי האחריות של VISION הרבה יותר טובה משל אייבורי בנוסף לזה שזה שירות VIP שבאים אליך הביתה לקחת את המחשב.

נראה לי אני ילך על ה VISION , הרבה יותר משתלם ובאותו מחיר (למרות שאם אני קונה אז זה הדגם של 120 גיגה והוא בלי גיפיאס ,

אבל זה הרבה יותר מאייבורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לחשוב שהפתרון הכי שפוי זה הASUS EEE 1000H שמגיע כבר עם סוללת 6 תאים כברירת מחדל.. רק חבל שלא נמכר בארץ וצריך להביא מחו"ל 550$

גם אני חושב על זה כי יש לי את האפשרות (ההורים שלי גרים בארה"ב ) לי הסוללה זה הדבר הכי חשוב אחרת אני אעדיף נייד סטנדרטי יותר עם כרטיס מסך HD2600 או hd3650 .אבל כרטיס מסך זה לא כלכך קריטי כי המשחקים שאני משחק ישנים או לא דורשים הגדרות גרפיות גבוהות. מחשב הUMPC זה משהו שחיפשתי כבר שנים כי הנייד של אשתי לא בדיוק נייד- הסוללה שלו די מתה והוא גדול ושוקל מעל 3ק"ג .

יש כאן שוואה שטחית של הwind והeee 1000h . אני מציע להתעלם מהגזר דין כי זה עניין של טעם ואני לא בטוח שלwind יש עדיין את הכפתור turbo שלהם. הם צינו שלשניהם יש אופציות לעשות OC וdownclock . הם אמרו שלwind עם ה6תאים יש זמן ארוך יותר באיזה חצי שעה אבל צריך להסתקל על בדיקות יותר פרטניות. אפשר לבדוק בגוגל. בnewegg אפשר לראות הרבה תמונות של שני המחשבים והם בגדול די זהים חוץ מאולי המקלדת והtough pad השונה. יש גם את עניין השידרוג שצריך לפתוח את ה wind לגמרי כדי לשדרג אותו ול EEE יש סלוטים לשדרוג . המדבקות המסריחות האילו סתם מפריעות לצרכן ולפי דעתי חברה שמכבדת את עצמה מנסה שהצרכן לא יצתרך לממש את האחריות ומתי שהוא מבקש אחריות לכבד אותה ולא לחפש להתחמק כמו בארץ כי הם לא רוצים שמישהו יספר לחברים שלו על החוויה ויגיד להם שלא כדאי להם לקנות את המוצר שלהם.

אני בכלל רוצה עכבר חיצוני כי הtouchpad מאוד לא נוח לי אבל עם מקלדת מצוצמת למדתי לחיות.

נ.ב. הvision הזה מגיע עם 6 או 3 תאים? הGPS הזה לא יהיה כלכך שימושי אם אין לך בשביל להריץ את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה, עכשיו 2 דגמים מעניינים אותי הרבה יותר מה-WIND (נראה צעצוע לידם), במיוחד שהסוללה שלהם משופרת והם זולים.

כמו שאמרתי מקודם... נראה שעשו עלינו ניסויים :smile1:

S10 של Lenovo

lenova-ideapad-s10-lg1.jpg

http://blog.laptopmag.com/up-close-with-lenovos-ideapad-s10-one-sweet-10-incher

N10 של ASUS (ממש לפני רגע קראתי עליו), זה בצרפתית אז אפשר להשתמש בשירות של גוגל http://translate.google.com

2785858690_90cafafc39.jpg

http://www.blogeee.net/2008/08/22/exclu-asustek-n10-le-netbook-ultime/

;D תזילו ריר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dimka , אתה רוצה את הS10 בגלל הצבע? כי על הנייר לא ראיתי כלום שאומר שכדאי לקנות אותו - סוללת 3 תאים.... :kopfpatsch: הם גם הזכירו את זה בשירשור שנתת. מישהו התקשר ואמרו לו שאין להם עדיין סוללת 6 תאים...

הN10 נראה נחמד רק חבל שאין spec . זה בסך הכל שוק חדש אז לא תמיד כדאי להכנס אליו מוקדם.

עדיין אם אתה רוצה כזה כדאי שהוא יעמוד בציפיות שלך עוד לפני שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לעולם לא יגמר

תמיד יצאו עוד ועוד

צריך להתפשר וללכת על משהו

אי אפשר תמיד לחכות עוד ועוד

מישהו יודע אם הווינד מתחמם הרבה ?

מישהו יודע אם אמור להגיע לארץ בקרוב מאוד מחשב שיהיה דומה בתכונותיו ל ויכיל מולטיטאצ' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niseg אני רוצה אותו לא רק בגלל העיצוב, גם בגלל הארגונומיקה, אם תראה את התמונה הגדולה תבין שהוא "דור מעל" מבחינת עיצוב ונוחות.

בקשר לסוללה, 3 תאים במחשב מסוים זה אולי 2-3 שעות, אבל במחשב אחר זה יכול להיות 4-5... התאים לא אומרים כלום.

turtkhurdi אתה טועה. כמו ש-Niseg אמר, זה שוק חדש, זה לא כמו מחשבים נייחים "לחכות ולחכות ולא לקנות בסוף", כאן מדובר בתקופה של "ניסוי וטעיה" של היצרניות לדוגמה:

HP mini שהיה מצוין אבל מעבד חלש ומחיר גבוה לא אפשרו לו להצליח.

Everex שהיה חלש ואיכות בניה חלשה וכו'...

האיכות משתפרת, הארגונומיקה משתפרת, המעבד/לוח משתפרים כדי לתת איכות סבירה למטרה שלך.

זה כמו לקנות היום ... זה סיכון כי אולי מדובר במוצר לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה החלטת שבאייבורי הסוללה יותר חזקה.

לא הבנתי למה החלטת שבאייבורי האחריות נורמלית.

חמודים, אתם לא הבנתם! לא החלטתי שהסוללה באייבורי יותר חזקה וגם לא שיש אחריות נורמאלית שם!

אני רק אמרתי שמה שצריך זה אחריות וסוללה נורמאלית! (שלא כמו באייבורי). ולא, אני לא מאייבורי. אם זאת ההודעה הראשונה שאני רושם זה לא אומר שאני מאייבורי או לא מבין בזה..!!

להיפך האחריות של VISION נשמעת הרבה יותר טוב בנתיים רק חבל שזה תחת השם VISION כי זה קצת לא מוכר.

Dimka אתה מעליב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמודים, אתם לא הבנתם! לא החלטתי שהסוללה באייבורי יותר חזקה וגם לא שיש אחריות נורמאלית שם!

אני רק אמרתי שמה שצריך זה אחריות וסוללה נורמאלית! (שלא כמו באייבורי). ולא, אני לא מאייבורי. אם זאת ההודעה הראשונה שאני רושם זה לא אומר שאני מאייבורי או לא מבין בזה..!!

להיפך האחריות של VISION נשמעת הרבה יותר טוב בנתיים רק חבל שזה תחת השם VISION כי זה קצת לא מוכר.

Dimka אתה מעליב

saharooli, אתה כנראה לא מסביר את עצמך טוב כי גם אני חשדתי שאתה מאייבורי.

לא משנה, מה עם ה- שהבטיחו באוגוסט? מישהו יודע מה עם ניופאן?

ומה עם ה-DELL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרו לי בקמפוס שופ זה שMSI מייצרת אותו והכל פשוט יש 2 יבואנים בארץ

אייבורי וVISION והוא טוען ש MSI עשו גרסה משודרגת ל VISION

אני לא יודע אם זו האמת , אבל אם כן אז זה מצוין

הוא טוען שהוא לוחץ על VISION שיהיה גם בדגם של ה 120 גיגה ואולי בעתיד יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקור קצר על הנייד של אסוס N10 (אין עדין מידע על הסוללה)

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=9075&Itemid=1

אבל להפתעתי הוא בא עם חיבור יחד עם 320GB הרד דיסק מעולה לעבודה יום יומית ואולי גם לראות סרטים

מעניין אם ייבאו אותו לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...