Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DANTE מהיר יותר, מגניב יותר...

אם כי בDMC4 הוא "מגניב יתר על המידה".

זה עובד על העיקרון מהמציאות - מי שמגניב וסטייליסטי יותר מדי, הופך להיות הכי לא מגניב.

זה בערך המקרה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני מסכים שזה טוב שאי אפשר לשמור מתי שרוצים, ככה אי אפשר פשוט לעשות load כל פעם שמשהו לא הולך טוב, וזה באמת מעלה את רמת הקושי בקצת. לעומת זאת, לדעתי הם היו צריכים להוסיף אפשרות שאם אתה יוצא מהמשחק, תוכל לחזור לשחק מאותו מקום. כבר קרה לי שבאמצע משימה נמאס לי לשחק, או שהייתי צריך ללכת, ואז זה מעצבן שאי אפשר לצאת מהמשחק.

מה אתה אומר על זה שנניח ששיחקת 20 דקות ויותר ואתה עומד לסיים את המשימה אבל אתה רוצה לסגור את המשחק ? זה או שמסיימים את כל המשימה או מתחילים מחדש..

די מציק.. שיעשו לפחות CHECKPOINT..

אני למשל לא הבנתי למה שאני עושה SAVE באמצע משימה אבל למרות זאת אני חייב להתחיל מההתחלה

ועוד משה.... כל פעם כשאני ממזער את המשחק הוא טוען הכל מחדש במשך הרבה זמן יחסית ( יש את הפס של הטעינה) וזה לוקח בערך כמו הזמן שלוקח לטעון את המשחק או אפילו יותר ואני כבר עושה alt+f4 זה רק אצלי? :kopfpatsch::kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ומשהו שלא הבנתי בתחילת המשחק.. מה זאת האפשרות של הON והOFF שבוחרים בהתחלה ? (לא זוכר בדיוק מה השם של זה אבל אתם בטח יודעים X:)

בכל זאת משחק מגניב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמני הטעינה במחשב שלי קצרים מאוד ולא מציקים בכלל

בעניין השמירות לדעתי היו צריכים לאפשר או בעצם לעשות שמירה אוטומטית בכל חצי פרק

הרבה משימות הם 20+ דקות ואני עוד משחק ברמה הקלה

ויש גם את המשימות בונוס

להפסיד ככה 20+ דקות יכול מאוד לעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר על זה שנניח ששיחקת 20 דקות ויותר ואתה עומד לסיים את המשימה אבל אתה רוצה לסגור את המשחק ? זה או שמסיימים את כל המשימה או מתחילים מחדש..

בדיוק לזה התכוונתי - אם אתה רוצה לצאת מהמשחק זה ישמור ותוכל להמשיך לשחק מאותו מקום בפעם הבאה.

בקשר לזמני הטעינה - אצלי זה טוען מאוד מהר, זה כנראה רק אצלך.

האפשרות שבוחרים בהתחלה נקראת Automatic והכוונה היא שהוא יעשה קומבואים אוטומטית כשאתה פשוט לוחץ על כפתור ההתקפה, בלי להסתבך עם המקשים (זה כשהאפשרות מופעלת, כמובן). אני אישית אוהב לשחק בלי זה, אני אוהב לעשות את הקומבואים בעצמי! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעשה אותם לבד ? כלומר אי אפשר לבחור בדיקו באיזה קומבו להשתמש.. אז מה הקטע בזה.. שמתי על OFF גם ככה

כנראה אצלי זה איטי בגלל שאני משחק ב 1920X 1080 בהגדרות הגבוהות ביותר :silly:

ד"א אני מדבר על הטעינה בצד שמאלה למטה במסך לא זאת שרשום LOADING, בטעינה הזאת זה לוקח ממש מעט זמן .. בערך שנייה או שתיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטת השמירה הזאת קיימת מDMC1.

אם אתה מכיר את השלב שום שלב לא יקח יותר מ25 דקות, והרבה שלבים הם כ15 דקות או אפילו יש כמה שבסביבות ה10 דקות ופחות.

יש Checkpoint כשמתים וזה מספיק בהחלט. סדרת DMC אמורה להיות מאתגרת, גם ככה DMC4 הרבה יותר קל מDMC3 השמירה באמצע משחק הייתה הורסת הכל.

ואם אני חוזר למשחק אחרי alt+tab זה לוקח לו כ5 שניות לטעון מחדש והוא לא תופס הרבה בזכרון שהוא ממוזער.

הכוונה של המצב האוטומטי (בתחילת המשחק ואפשר להפעיל אותו בבחירת הדמות) הוא שבעצם אפילו אם אתה Button Masher יצאו לך תרגילים אוטומטים.

עבור Nero הוא אוטומטית "יטען יריה" (Charge shot) ואם סתם תלחץ על כפתורים יצאו לך תרגילים שלא היו אמורים לצאת. לדוגמה סתם תלחץ הרבה על כפתור ההתקפה עם החרב בלי ללחוץ על שום דבר אחר הוא אוטומטית יעשה High Time+Aerial Combo+Split לדוגמה. הוא גם אוטומטית יעשה ex-actים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עברתי את המשחק

סך הכל היה מאכזב מבחינתי

לקח לי בערך 10 שעות לסיים אותו

ומתוכם חצי מהדברים חזרו על עצמם

למי שלא ינסה לחרוש רמה קשה ומשימות בונוס

יש תכלס 5 שעות משחק באמת ועוד 5 שעות שחוזרות על עצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עברתי את המשחק

סך הכל היה מאכזב מבחינתי

יש משחק שלא מאכזב אותך? אמרו לך שהמשחק הזה הוא Pure Fun!

אז תפסיק לחפש מגרעות ותהנה מהמשחק.

אגב, יש משחק היום שלא חוזר על עצמו...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחק שלא מאכזב אותך? אמרו לך שהמשחק הזה הוא Pure Fun!

אז תפסיק לחפש מגרעות ותהנה מהמשחק.

אגב, יש משחק היום שלא חוזר על עצמו...?

מה אתה רוצה לריב על טעם ?

יש עובדות ויש טעם

אתה יכול לקבל את זה שהמשחק חוזר על עצמו אני לא

וכן יש משחקים שלא חוזרים על עצמם ולא מאכזבים אותי אבל לא על זה הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקיות כיפית וגרפיקה מדהימה,אבל המשחק בכל זאת אכזב אותי.

היו כל כך מעט בוסים - מה הקטע לחזור על כל בוס 3 פעמים???

גם השלבים חזרו על עצמם - היו כולה איזה 4 סביבות,ממש מאכזב.

אין מה להשוות ל3 :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר טוב את DMC3

אבל זה הסיבה שזה אכזב גם אותי

וזה לא שלא היו דברים טובים במשחק

עלילה נחמדה

דנטה דמות מצוינת

גרפיקה ומוזיקה טובה

אבל בסופו של דבר מרחו את זה סתם

כבר היו עושים משחק של 5 שעות ומוכרים אותו בזול

היה יוצא הרבה יותר מוצלח מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...