Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

שום דבר שם לא מרונדר מראש, יש כמה מקומות שבהם המצלמה סטטית יחסית (עוקבת אחריך אך אין אפשרות לסובב אותה).

ד"א אוף טופיק קטן :P

מתחיל לעצבן אותי שאני לא יכול לטעון יריה ובאותו זמן להתגלגל שמאלה (יותר מידי כפתורים לחוצים ? חחח).

חשבתי אולי לקנות גיימפאד של x360... כאן מגיע האוף טופיק, איזה עוד משחקים באמת אפשר לשחק עם גיימפאד במחשב ?

חוץ ממשקי מרוצים (יש לי Grid >.>), אסאסינס קרייד (Assassin's Creed כבר סיימתי פעמיים).

לא נראה לי שאקנה גיימפאד רק בשביל DMC4 ו Grid שכבר נמעס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תעזרו לי אני שלב 8 ואני לא יודע מה לעשות אני הולך והורג את המפלצות מה צריך לעשות אני לא מבין איך לפתוח את השערים האדומים פה בכל אחד מהשלושה אני הורג את המפלצות והאופציה היחידה היא לחזור למה?

73284077mi6.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזרו לי אני שלב 8 ואני לא יודע מה לעשות אני הולך והורג את המפלצות מה צריך לעשות אני לא מבין איך לפתוח את השערים האדומים פה בכל אחד מהשלושה אני הורג את המפלצות והאופציה היחידה היא לחזור למה?

73284077mi6.th.jpg

תסתכל על הצל ותלך לכיוון השמש.

אין CHECKPOINTS...

הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה לקנות GOLD ORBS למקרה שתמות, יותר מזה אי אפשר לעשות...

barzanger, לך לכיוון שמנוגד לצל.

לא נכון יש CHECKPOINTS, אבל אתה לא יודע מתי עברת אותן או לא :)

בעיקרון לפני כל בוס יש CHECKPOINT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני שומר באמצע קרב בוס, כשאני אטען את השמירה אני אחזור לקרב בוס?

אתה כנראה לא מבין את המשמעות של המילה CHECKPOINT... CHECKPOINT זאת נקודה שאתה יכול לחזור אליה אם אתה נפסל. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האמיתית היא למה לעזאזל אתה מרגיש צורך לדבר על דברים שלא התנסית בהם. זאת תכונה די גרועה.

מה אתה לא מבין ניסיתי את הדמו

אנשים פה אומרים שהמשחק המלא אחר

אז אני יחכה לו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אור אפשר הסבר יותר טוב אני הולך לכל שלושת הפתחים הורג אותם והשער האדום נשאר אני לא יודע מה לעשות אני הורג אותם עוד פעם ועוד פעם כלום

אז ככה:

אתה לא אמור להילחם באף אחד בחלק הזה. אם הלכת לאחד מארבעת הדרכים האפשריויות (כן, יש פעמים שאתה צריך לחזור אחורה כדי להתקדם, ככה זה ביערות קסומים כאלה), ונלחמת במישהו זה אומר שטעית בדרך.

למשל בתמונה שנתת. מנקודת המבט זה נראה שצל הולך לכיוון ימין, כלומר השמש באה מצד שמאל. אז אתה פשוט צריך ללכת לשביל השמאלי. אחרי זה אתה תגיע לכיכר הזו מחדש, אבל כל פעם הצל זז ואת צריך לבחור את השביל הנכון.

יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...