Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

מה לא אומרים גפילטא-פיש ?

תרשה לי להיות קטנוני ולתקן: גפילטע פיש. ולא, אני לא אשכנזי. לומדים את זה בבתי ספר של מרוקאים במסגרת

שיעור: "דע את האויב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסדר הכרנולוגי הוא:

DMC3 -> DMC 1 -> DMC4 -> lolDMC2

בDMC2 דנטה ניראה הכי מבוגר והוא גם הרבה פחות ציני\סרקסטי (בוגר יותר ?), אבל DMC2 חרא של משחק שהעלילה שלו לא ממש קשורה לכלום.

ד"א כרגע סיימתי את הBloody Palace איזה אדירים השלבים האחרונים, נלחמים נגד איזה 10 Bianco Angelo בו זמנית ואחרי זמן מסויים הם נכנסים למצב של Devil Trigger (אני מניח שיש להם של רמת DMD). אחרי שאתה מחסל איזה 5, מופיעים 5 נוספים... בסך הכל בStage הזה היו 44 Bianco Angelo ו2 Alto Angelo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק כבר כמה זמן, הגעתי כבר לרמה של Dante Must Die שלב 6 פשוט מחרפן אותי,

הבוסים יותר חזקים , למפלצות עצמן יש אפילו DT (לא בדיוק DT אלא משהו דומה)

אני חייב לעבור את זה, ממה שהבנתי ברגע שאני עובר את הרמת קושי הזו (רק למי שרוצה מעכשיו זה סוג של ספויילר לפחות)

נפתחות עוד שתי דמויות , סופר נירו וסופר דנטה (DT שלא נגמר, ועוד כמה דברים)

בכול מקרה, לדעתי משחק מצויין, נהנתי ממנו למרות שהוא חוזר על עצמו (במיוחד שגמרתי אותו 3 פעמים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נהנתי לשחק בDMD.

זה לא ממש ספויילר אבל נפתחים שני "Costumes" שמאפשרים בן השאר גם DT שלא נגמר (גם Royal Release Gauge תמיד יהיה מלא וגם המד של פנדורה וכניראה גם הExceed של נרו אבל לא ניסיתי איתו), אבל אם אתה משתמש בסופר דמויות אתה מקבל רק 20% מהנקודות של סוף המשימה או משהו כזה שמעתי.

נישאר לי לשפר איזה 3-4 משימות בDMD בשביל S בכל המשימות, ואו אני ממש גרוע עם דנטה : <

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש נהנה לשחק עם נרו כל האוייבים יותר קלים בשבילי עם נרו חוץ מהבוסים וAlto Angelo.

הבוסים הם פשוט בדיחה בשביל דנטה, Pinups+DRI והם היסטוריה. כנ"ל Alto Angelo פשוט עושים Prop+DRI ועוד מכה קטנה והם מתים, עניין של שניות.

אבל לדנטה אין שליטה טובה על הרבה אוייבים אני לא יכול לחשוב על שום התקפה שלו שאפשר לעשות מהר ולפגוע בהרבה אוייבים (חוץ מאשר DT Stinger ואולי Dimensional Slash אבל זה קצת איטי). עם נרו בקלות אתה פוגע בהרבה אויבים עם Exceed Streak או Exceed Split וכמובן Charged Shot 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Charge Shot 3 באמת שימושי מאוד, אבל מעצבן תמיד להחזיק את הכפתור,

כול מה שאמרתי חייבים "לטעון" את החרב לפני, שזה מעצבן למרות שיש לי

היכולת ישר אחרי מתקפה למלא אותו אבל זה קשה כי צריך תיזמון ממש ממש טוב.

בכול מקרה, עברתי את משימה 6 סוף סוף ברמת קושי Dante Must Die חח,

אני מת כבר לסיים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחזיק Charge זאת לא כזאת בעיה, תשנה את כפתור היריה לאחד הטריגרים אם אתה משתמש בגיימפאד.

אני "טוען" את החרב לפני שאני נכנס לחדר שאני יודע שיש שם אוייבים קשים.

התיזמון לא כזה קשה בשביל ex-act, אני מצליך "לטעון" את החרב כמעט אחרי כל מכה ומידי פעם יוצא לי max-act (טוען את כל ה3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה !!

אני תקוע בשלב של הכנסייה ( נראה לי 3 או 4 .. )

אני לא יודע מה עושים שם .. הגעתי למצב שאני מבטל את הקירות הכחולים שלא נותנים לי לעבור מצד אחד של הכנסיה לשני

אבל יותר מזה לא הצלחתי לעשות .. אני פשוט לא יודע לאן ללכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום קניתי את המשחק פלוס גים פאד של 360 מאחר וכבר יש לי ניסיון עם המשחק הקודם בסדרה שיצא למחשב והשליטה עם מקלדת היתה פשוט גרוע אז החלטתי לנצל את ההזדמנות ולקנות על הדרך גם גים פאד שמזמן רציתי

עכשיו 3 שאלות יש לי מקווה שלא נשאלו

יש אפשרות לשמור במשחק הזה או שחייבים לגמור שלב כדי לשמור? אני הכוונה שלי שמירה שמירה לא הפסל מזהב הזה שיש....

ושאלה שנייה מה ההבדל בין אפשרות של האדם והשטן-אדם

ושאלה אחרונה ראיתי אפשרות של אוטומטי(או משהו כזה) מה זה?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום קניתי את המשחק פלוס גים פאד של 360 מאחר וכבר יש לי ניסיון עם המשחק הקודם בסדרה שיצא למחשב והשליטה עם מקלדת היתה פשוט גרוע אז החלטתי לנצל את ההזדמנות ולקנות על הדרך גם גים פאד שמזמן רציתי

עכשיו 3 שאלות יש לי מקווה שלא נשאלו

יש אפשרות לשמור במשחק הזה או שחייבים לגמור שלב כדי לשמור? אני הכוונה שלי שמירה שמירה לא הפסל מזהב הזה שיש....

ושאלה שנייה מה ההבדל בין אפשרות של האדם והשטן-אדם

ושאלה אחרונה ראיתי אפשרות של אוטומטי(או משהו כזה) מה זה?

תודה מראש

1) אין אפשרות לשמור באמצע שלב ולהמשיך בפעם הבאה שתפתח את השלב...אבל יש אפשרות לעשות QUIT MISSION באמצע המשימה, לקבל את כל הנקודות על מה שעשית [בעיקר חשוב הPROUD SOULS] ואז לשמור בתפריט המשימות. אם אתה מפחד מלמות אתה יכול לקנות את הפסל זהב שפשוט מחזיר אותך לחיים.

2)ההבדל בין ה"אדם" ל"אדם-שטן" כמו שאתה קורא לזה, זה הDEVIL TRIGGER...מפעילים אותו עם N...זה מחזק אותך פי 4 בערך, עושה אותך הרבה יותר מהיר ומעלה לך את החיים כל עוד הוא מופעל. אצל NERO זה יותר מתמקד על עוצמה ומאפשר תרגילים חדשים, אצל DANTE, בדומה למשחק הקודם, זה מתמקד בעיקר על מהירות ועוצמה מטורפת.

3)האפשרות של AUTOMITC, היא בדומה למשחק הקודם [שם זה נקרא EASY AUTOMATIC] נועד בעיקר למוחצי המקשים למיניהם...במקום שתצטרך לעשות קומבינציות מדוייקות של מקשים כדי ליצור תרגילים וקומבואים, המשחק עושה לך קומבואים אוטומטית כל עוד אתה מורח את המקשים...זה יותר קל, זה יותר מהיר, אז זה הרבה פחות כיף לטעמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...