Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פעולות רגילות עם ה-PANDORA ימלאו לך אותו, כמו לירות טילים ממנו או לקפוץ ולהשתמש בו כMINI GUN.

דרך אגב, עוד מישהו חושב שהנשק הזה זה פשוט גניבה ישירה של הארון מתים מ-GUNGRAVE?

זה כמו להגיד שלקחו את הרעיון מפוקימון- מתקפת מטרונום של קלפרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש קשה לאנשים עם העובדה שאי אפשר להמשיך מאמצע רמה אה? פשוט תתרגלו לזה ותפסיקו להתבכיין. זה לא ביג דיל.

ולמה כל דבר שאנשים לא מוכנים לקבל כעובדה מוגמרת נחשב ע"י אחרים כבכיינות?

תיכף תגיד גם שלהתלונן על כך שאולמרט רמאי/מושחת זה בכיינות של הפרקליטות?

יש משימה שעשיתי אותה כבר שלוש פעמים, כי כל פעם שהגעתי לבוס הייתי צריך לסיים (יש חיים וכאלה...).

זה נחמד שאתה יכול להכנס למשחק להתקדם קצת ולסיים, ולא להיות חייב לשחק חצי שעה+ ברצף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה כל דבר שאנשים לא מוכנים לקבל כעובדה מוגמרת נחשב ע"י אחרים כבכיינות?

תיכף תגיד גם שלהתלונן על כך שאולמרט רמאי/מושחת זה בכיינות של הפרקליטות?

יש משימה שעשיתי אותה כבר שלוש פעמים, כי כל פעם שהגעתי לבוס הייתי צריך לסיים (יש חיים וכאלה...).

זה נחמד שאתה יכול להכנס למשחק להתקדם קצת ולסיים, ולא להיות חייב לשחק חצי שעה+ ברצף.

כי זה חלק מהאופי של המשחק, זה לא בטעות. בכוונה עשו את זה ככה כדי שהמשחק יהיה קשה יותר ויותר מאתגר, ואז אנשים בוכים שזה קשה להם ויותר מאתגר.

להשוות את זה למשהו כמו שחיתות, תסלח לי, אבל זה פשוט מפגר.

מישהו יכול לעזור לי ולהסביר איך עוצרים את המתקפה האחרונה

של הבוס במשימה האחרונה כל פעם אני מפרק אותו ואז הוא הורג אותי איתה!

תודה לעוזרים

תתחמק ממכות החרב שלו, תנסה לתפוס אותו עם BUSTER ותירה בו המון :)

אין איזה טריק מיוחד כפי שגיליתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסוג הדברים שלא מעלים או מורידים מרמת הקושי.

זה מסוג הדברים שממאיסים משחקים.

רוצים להקשות, תנו לשמור פעם-פעמיים לשלב.

זה שאתה מגיע לנקודה מסויימת, לדוגמא לבוס בשלב ארבע (הצב), יוצא בתקווה שיש שם CP ומגלה לאחר חזרה למשחק שאין שם CP ואתה צריך להתחיל מההתחלה, זה לא מאתגר, זה מפגר. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בן אדם ש ה-QUICK SAVE זה הדבר הכי גאוני שהומצא אי-פעם מבחינתו, אני עדיין דובק בכך שDMC צריך להיות כמו שהוא ובלי אפשרות לשמור מאמצע שלב.

זה כשנכשלת, תעשה את השלב שוב, ותדע מה לתקן. מה גם שזה מאפשר לך בינתיים לקדם את הדמות ומוסיף עוד המון אתגר ואנדרנלין למשחק.

זה משחק HACK&SLASH...זה כמו להגיד שלעשות את אותם השלבים בדיאבלו אובר אנד אובר זה משעמם.

זה ממש לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני מסכים שזה טוב שאי אפשר לשמור מתי שרוצים, ככה אי אפשר פשוט לעשות load כל פעם שמשהו לא הולך טוב, וזה באמת מעלה את רמת הקושי בקצת. לעומת זאת, לדעתי הם היו צריכים להוסיף אפשרות שאם אתה יוצא מהמשחק, תוכל לחזור לשחק מאותו מקום. כבר קרה לי שבאמצע משימה נמאס לי לשחק, או שהייתי צריך ללכת, ואז זה מעצבן שאי אפשר לצאת מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע... בידיוק דיברו פה על דיאבלו, שם השמירות הגיוניות.

איך בדיוק השמירות שם הגיוניות?

אתה עושה SAVE AND EXIT וזה מחזיר אותך בחזרה לעיר, מחזיר לחיים את כל המפלצות שהרגת ועוצר את כל ההתקדמות שלך אם לא הגעת לאף CHECK POINT.

אנשים סתם בוכים, כי דיאבלו 2 לא כ"כ שונה מהמערכת בDMC4...ובD2 זה עבד יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה באמת משחק טוב, הקטע עם השעון שמש ממש גאוני... ואגב זה רק אני או שהבוס של משימה 9 ממש קל? Credo הזה זה הבוס הכי קל לדעתי, אבל הבוסית של משימה 8 (הדרקונית הזאת) ממש קשה וצריך להתפרק עליה עם כל הכח בשביל להביס אותה

וגם אני התעצבנתי בגלל הקטע עם השמירות, אבל כמו שכתבו פה כבר.. זה משחק שאמורים לשחק בו שוב ושוב, ומי שלא משחק בו שוב ושוב, יהיה חייב לעשות את זה בגלל הקטע עם השמירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...