Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

צריך עזרה !!

אני תקוע בשלב של הכנסייה ( נראה לי 3 או 4 .. )

אני לא יודע מה עושים שם .. הגעתי למצב שאני מבטל את הקירות הכחולים שלא נותנים לי לעבור מצד אחד של הכנסיה לשני

אבל יותר מזה לא הצלחתי לעשות .. אני פשוט לא יודע לאן ללכת .

מצטרף, פשוט אין לי מושג !

זה השלב שבהתחלה שלו צריך " להעיר" כזה פסל עם התפיסת יד המיוחדת שלך (המכה הכחולה הזאת) ואז להזיז אותו עם זה ולדפוק אותו

בדלת כדי לשבות אותה שתוכל לעבור, עברתי בדלת, אבל לא יודע, פשוט לא מוביל לשום מקום...ממשיכים ללכת וכל המקום שם מבולגן ולא מבינים כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במשימה הזאת (ובעצם בכל משימה במשחק הזה) אם אתם לא נכנסים בדלת הנכונה אתם פשוט הולכים לאיבוד, וצריך להיות ממש בר מזל כדי להבין איפה אתה נמצא

אבל אם זה לא היה ככה זה סתם היה משחק שנכנסים בו בדלתות ועוברים שלבים תוך שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי..

איזה כיף אני צריך לנחש מבין 10 דלתות איזה ליפתוח !

וגם אם פתחתי את הנכונה אני לא יכול ליהיות בטוח כי יש כל מיני חידות שצריךם ליפתור ושטויות..

לא יודע למה, לא אוהב תז'אנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת אחרי משימה 11 מתחילים לחזור אחורה בשלבים, הסביבות אותן סביבות אבל לא אותן משימות... אז זה איכשהו מסתדר וכיף עדיין לשחק אפילו שיש DEJAVU רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת רב תודות על הספויילר הנפלא הזה.. :bash:

אנשים, בחייאת, מרקרו ספויילרים.

זה שהשלבים ממשימה 11 חוזרים אחורה זה לא ספויילר. זה כמו להגיד לך שהחצי הראשון של סרט יותר טוב מהשני. אם אתה לא יודע מה התוכן, אז מה קילקלו לך בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DMC3 עצמו משחק מעולה אבל הפורט גרוע, שמעתי שיש בעיות שליטה (למרות ששיחקתי בו עם מקלדת והוא היה שחיק) ובעיות להגדיר את הגיימפאד.

הגרפיקה הייתה Downgrade רציני מגירסת הPS2 ושמעתי על בעיות FPS.

סך הכל משחק מצויין אבל פורט לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהשלבים ממשימה 11 חוזרים אחורה זה לא ספויילר. זה כמו להגיד לך שהחצי הראשון של סרט יותר טוב מהשני. אם אתה לא יודע מה התוכן, אז מה קילקלו לך בדיוק?

לי זה הורס.

אל תתחילו לחשוב : "זה ספויילר או לא ?..." פשוט מרקרו וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...