Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

מישהו יודע איך עוברים את ה SECRET MISSION במשימה 5?

אני יודע שצריך איכשהו לתפוס את האויבים עם ה DEVIL BRINGER אבל אני לא מצליח לעשות את זה :\ (עם איזה מקשים עושים את זה? אני משחק עם מקלדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקפוץ פעמיים (Air hike) (מקש K פעמיים), תנעל על אחד האוייבים (מקש Space), תשתמש בSnatch (מקש L), תעשה Buster (עזוב את Space ותלחץ L), תשנה מטרה (מקש O) ותחזור על Snatch+Buster. אתה אמור לעשות את זה 5 פעמים (בקפיצה אחת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקפוץ פעמיים (Air hike) (מקש K פעמיים), תנעל על אחד האוייבים (מקש Space), תשתמש בSnatch (מקש L), תעשה Buster (עזוב את Space ותלחץ L), תשנה מטרה (מקש O) ותחזור על Snatch+Buster. אתה אמור לעשות את זה 5 פעמים (בקפיצה אחת).

לא, אתה מתבלבל במשימה. במשימה שהוא מדבר עליה צריך להעלות את ה-style rank לרמה C. גם אני נתקעתי במשימה הזאת ועוד לא הצלחתי אותה, אז אני לא יכול לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא ניסיתי לעשות אותה..

וגם החברה שכתבו את הGUIDE בגיימספוט לא ממש ניסו.. הם אמרו שזה דיי בלתי אפשרי...

The goal here is to raise your Style ranking without using any attacks at all. Hah. We found this to be pretty much impossible to pull off, but if you're going to try it, you will probably need to become very good at either using Table to avoid attacks and raise your stylish meter, or try to use Royal Guard on everything that comes your way. A single hit will erase most of the progress you've made, so we decided not to deal with the aggravation and simply focused on beating the game. Good luck if you attempt it, however.

One tip that we've gotten from multiple people involves using the Hold skill to help you out here. After completing Mission 8, you will be capable of using the Hold skill, which involves using a Buster on an enemy and holding down the button. If you do so, they'll be held in front of Nero and act as a sort of shield. If you grab one of the Scarecrows here and use it as a shield with Hold, the enemy attacks will usually hit the Scarecrow and cause your style meter to raise. You can also taunt the Scarecrow while holding it for an extra boost. It's still very difficult to pull off the mission even with this tactic, but it may be a bit easier than using Royal Guard.

Another tactic you can try here is to jump up into the air, use Snatch to pull an enemy towards you (which doesn't count as an attack), then use the Enemy Step ability to jump off of their head. Repeat this process without touching the ground, and your rank should increase a bit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך עוברים את ה SECRET MISSION במשימה 5?

אני יודע שצריך איכשהו לתפוס את האויבים עם ה DEVIL BRINGER אבל אני לא מצליח לעשות את זה :\ (עם איזה מקשים עושים את זה? אני משחק עם מקלדת)

תתפוס את אחד האוייבים, בניגוד למה שאומרים תתפוס את הזוטר יותר לא את המפלצת קרח הזאת, תתפוס במפלצת ותעשה TAUNT עד שמפלצת תתקוף את היצור, כדי שלא יהיו את אותם התקפות מצד האויה יותר מדי פעמים, כדי לזוז ולקפוץ (כשאתה עדיין תופס במפלצת), לי לקח בערך 10 נסיונות עד שקלטתי מה עושים, אגב כדאי שהמפלצות יהרגו את המפלצת שאתה נושא כי אז תבוא עוד מפלצת קרח, תשאר לך מפלצת זוטרה אחת מול שני מפלצות קרח. כששניהן תוקפות, יש להם מתקפות חזקות מה שמעלה יותר את ה STYLE BAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין ILAN אמרת שזה לא בעיה ושאין קאטש, ועכשיו אתה אומר שלא עברת את המשימה הזאת? :kopfpatsch:

ואני יודע מה צריך לעשות במשימה, אני לא יודע עם איזה מקשים תופסים את האויבים עם ה DEVIL BRINGER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע הייתי באמצע שלב 19 (זה שאתה חוזר לנרו ונלחם בבוסים שהרגת) ופתאום המסך נהיה שחור..

מסתבר שהדרייבר של הכרטיס מסך התנגש במשהו וחזר לפעול אחרי 10 שניות , הבעיה שהמשחק לא ....

הפעם האחרונה ששמרתי היה בשלב 12 :kopfpatsch::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, במשימה הסודית שבה צריך להעלות את הStyle בלי להשתמש בנשקים אתה יכול:

א. להתחמק ברגע האחרון מהתקפות של האוייבים.

ב. או הדרך הקלה היא לתפוס אוייב (רק אם עברת את משימה 8 וניצחת את Credo). תעשה Buster לאוייב אבל תחזיק את הכפתור לחוץ, כך תוכל להשתמש בו כמגן ולעשות Taunts (מקש M).

הDisaster Gauge שייך לפנדורה, כשהוא מלא הוא מאפשר לעשות תרגילים יותר חזקים עם הפנדורה. לדוגמה Omen עם Gauge מלא יחסל את כל החדר, גם ה"בומרנג" (שחכתי איך קוראים לו) יתעופף יותר, כנל ה"Gunship" (גם לא זוכר איך קוריאם לזה), תוכל לירות יותר רקטות ולרחף יותר.

כל הדברים האלה מרוקנים את הDisaster Gauge.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעולות רגילות עם ה-PANDORA ימלאו לך אותו, כמו לירות טילים ממנו או לקפוץ ולהשתמש בו כMINI GUN.

דרך אגב, עוד מישהו חושב שהנשק הזה זה פשוט גניבה ישירה של הארון מתים מ-GUNGRAVE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...