Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו פה הצליח לעבור את הבוס האחרון? (רמה 20).

הוא ממש ממש קשה וכשמורידים אותו לקצת כוח יש לו מתקפה כל כך מטורפת, ואני לא יודע מה לעשות נגדה חוץ מלהתחמק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקריסות אני חושב שזה איזה באג במשחק.

אם כבר מדבירם על בוסים, (*ספויילר*)

אחרי שאני עובר לשני, אני צריך לצאת מהיער , כשאני מצליח לצאת עוד פעם ה"נחש" הזה בא ואני עוד פעם צריך להלחם נגדו.

הבעיה היא, שאיתו אני לא מצליח לגעת בה, עם הראשון אני יכולתי לכוון את הייד הזאת והוא היה נמשך עליה והייתי תוקף, ועם השני אני לא מצליח, יש לישהו פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו יכול בבקשה לעזור לי :

אני תקוע ביער כזה בשלב 8 אני חושב.. כשצריך לבחור בין 3 דרכים כאלה ואז כל פעם אני נתקע עם אויבים וחוזר אחורה ..

באיזה דרך אני צריך לבחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את העניין של הקומבואים?

אחד אומר ללחוץ YYYY , אחר אומר Y,Y and tap Y או YY,Y.

מה אומר הפסיק?

למה אין הסבר נורמלי או הדגמה?

כל הקטע זה ברווחים ביניהם. כשאתה לוחץ מהר ורצוף יוצא קומובו אחד, שאתה עושה הפסקות קצרות באמצע הקומובו משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלא הבנתי כל כך את ענין ההפסקות.

נניח עבור YYYY, אני לוחץ ארבע פעמים ברציפות ואז הוא את הקומבו? זאת אומרת: YYYY -> קןמבו.

או שצריך ללחוץ לאחר כל מכה את הלחיצה הבאה? זאת אומרת: Y -> מכה, Y - מכה, Y - מכה, Y - מכה = סה"כ ההקומבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוחץ רצוף. בקומובואים האחרים אתה מחכה למכה פלוס עוד איזה חצי שנייה ואז לוחץ עוד פעם.

תשחק עם זה קצת, זה מאוד פשוט ברגע שקולטים. העניין הוא לזכור את הקומבואים כי לפעמים בא לך איזה קומובו ספציפי במקרים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי את ה She viper

איזה בוס קל S:

אגב, אנשים, עצה קריטית-

בשלב שלפני הג'ונגל תקנו את ה power up שמגדיל את הטווח של ה snatch

בלי זה קשה להסתדר נגד הבוסית בשלב של הג'ונגל/יער הזה.

עם זה..... קל בטירוף.

לגבי קומבואים, כמו שאמרו-

הכל נוגע לתזמון

חביב עלי מאוד הקומבו של YY+YYY, עוזר לכסח כמויות של שדים קטנים וחלשים (ויש הרבה כאלו במשחק....) מהר מאוד, ומעלה טוב את הדירוג של הקומבואים.

ספוילר-

תגידו, מישהו כבר קנה את ה powerups של יאמאטו? שווה משהו? זה גורם לך להיות חזק בטירוף גם בלי powerups... אני לא יודע אם שווה בכלל לבזבז על זה כ"כ הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אנשים, עצה קריטית-

בשלב שלפני הג'ונגל תקנו את ה power up שמגדיל את הטווח של ה snatch

בלי זה קשה להסתדר נגד הבוסית בשלב של הג'ונגל/יער הזה.

עם זה..... קל בטירוף.

רמה 2 של היכולת הזאת מספיק? כמובן שכדאי שיהיה את רמה 3, אבל אין לי איך לקנות את זה עכשיו... (את רמה 3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה קטע מעולה במשחק.

שאתה יכול להחליף תכונות שבחרת אם הן לא מוצאות חן בעינייך.

אתה לוחץ רצוף. בקומובואים האחרים אתה מחכה למכה פלוס עוד איזה חצי שנייה ואז לוחץ עוד פעם.

תשחק עם זה קצת, זה מאוד פשוט ברגע שקולטים. העניין הוא לזכור את הקומבואים כי לפעמים בא לך איזה קומובו ספציפי במקרים מסויימים.

תודה, אני אנסה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...