Devil may Cry 4 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Devil may Cry 4 - הדיון הראשי

Toxin II

Recommended Posts

וואו לשחק עם המקלדת ממש מייאש...

אני במשימה השלישית איפה שצריך לטפס למעלה עם היד הזאת... זה פשוט בלתי אפשרי עם המקלדת :s07:נראה שאפשר.. תלחץ ESC, כנס לSYSTEM ויש שם לשמור... לא ניסיתי להטעין שמירה משם, אז אולי זה יתחיל את המשימה מחדש...

מה אתם אומרים ג'וייסטיק יעזור? (לא גיימפאד, אלא ג'וייסטיק..)

אתה מתכון לקטע עם הכדורים הכחולים? פשוט תחזיק את ה SPACE וכל פעם שזה מתבייט על כדור תלחץ L...

וכן יש משהו דפוק במשחק עם השמירות, זה לא שומר מקטע מסוים שאתם רוצים, אם אתם יוצאים באמצע משימה אתם צריכים להתחיל אותה מהתחלה כשאתם עושים LOAD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכון לקטע עם הכדורים הכחולים? פשוט תחזיק את ה SPACE וכל פעם שזה מתבייט על כדור תלחץ L...

וכן יש משהו דפוק במשחק עם השמירות, זה לא שומר מקטע מסוים שאתם רוצים, אם אתם יוצאים באמצע משימה אתם צריכים להתחיל אותה מהתחלה כשאתם עושים LOAD

תמיד זה היה ככה בסדרת DMC, אפילו על ה-PS2 אני זוכר שככה היו השמירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, שיהיה קשה, בכיף. אבל כשאני באמצע משימה ואני צריך ללכת, או שסתם נמאס לי לשחק, זה מאוד מעצבן שאני לא יכול לשמור! :s07:

מסכים.

שיחקתי עד עכשיו במשימה הראשונה עם ה-RMBLE2, וזה משחק די נחמד.

נראה איך הוא בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק.. הגעתי לסוף משימה 5 והמשחק החליט לקרוס..

עכשיו צריך לעשות אותה מחדש! :s07::pissed:

למה הם לא עשו שמירות נורמליות שאפשר לשמור בכל מקום?! או לפחות לפזר מן CHECKPOINTים ברחבי השלבים כדי לשמור.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק.. הגעתי לסוף משימה 5 והמשחק החליט לקרוס..

עכשיו צריך לעשות אותה מחדש! :s07::pissed:

למה הם לא עשו שמירות נורמליות שאפשר לשמור בכל מקום?! או לפחות לפזר מן CHECKPOINTים ברחבי השלבים כדי לשמור.. :bash:

כן זה מעצבן אני מגיע לבוס אני חייב לעבור אותו אני לא יכול לשמור שזה יחזור לי אליו.

וכבר היו לי 3 קריסות, אבל במהלך הסרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, שיהיה קשה, בכיף. אבל כשאני באמצע משימה ואני צריך ללכת, או שסתם נמאס לי לשחק, זה מאוד מעצבן שאני לא יכול לשמור! :s07:

לא יודע מה איתך, אבל שקורה לי דבר כזה אני פשוט מודיע למשפחה חגיגית שהם יצטרכו בולדוזר בשביל להזיז אותי, אז שיחכו שאני אגמור את המשימה.

אם סבתא חיה כבר 70 שנה ויותר, היא תחיה עוד 10 דקות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי אותו על המחשב הנייד שלי וניסיתי לשחק בסלון...

דווקא על הנייד קרס :\ (כרטיס מסך 8600M GT)

לדעתי אלו בעיות בחלק מהדרייברים. לזכות המשחק יאמר שהדרייברים על הנייד שלי עתיקים (פברואר 2008. לא טורחים להוציא לעתים תכופות כ"כ)

אני רואה עכשיו שיש מהראשון לחודש, אני מוריד ואעדכן אותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...