Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 117 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

החלישו לו את ה-OP

עם כל הכבוד, פי 2 צבירת ארקיין זה באג שצריך להיות מטופל... וגם 4 השתגרויות זה קצת מוגזם.

אמנם, אין לי תלונות שכן עכשיו אני מסוגל לסיים להרכיב 2 מכל סט שרציתי, ולצרף לאת הטבעת שמפחיתה סטים.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/HolyDiver-1664/hero/194627

חבל שבליזארד לא מתקנת את האתר שלה, הפרטים הטכניים של הפריטים בכלל לא נכונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה שוקלים דיאבלו וההרחבה שלו בנפרד וביחד נכון לעכשיו ? וכמה אתם צופים שהם יכולים להגיע בעתיד ? רק שניהם לא הרחבה שניה

והאם אפשר להתקין את דיאבלו בכונן אחד ואת ההרחבה בכונן אחר ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. דו"ח סופש.

אחרי שעות אינספור בתכנון בניה של הקלאס ויזארד המושלם והחזק מאז ההרחבה, יש לי המון תובנות חדשות שאשמח לחלוק.

מי שמשתמש בויזארד וצריך נזק, המון נזק שילך על מתקפות ארקיין. כל ההתקפות החזקות ביותר של הויזארד מבוססות ארקיין ואין דרך לעשות יותר נזק מאשר להשתמש בהן.

כתוצאה מכך החלטתי להמיר את הציוד שיש לי ולהשיק ציוד חדש.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/HolyDiver-1664/hero/194627

(למרות שהנתונים פה לא נכונים, זה מספיק דומה למה שזה בפועל)

לשים כמה שיותר דגש על מתקפות ארקיין בחיזוק עוצמת נזק. להזכיר, חתיכת אייטם שמוסיף 20 אחוז נזק ארקיין, יהפוך את הבילד לחזק בעשרים אחוזים. אין אפס.

אני מכוון את היכולות הפסיביות כך שמתקפה רגילה תוסיף לי ארקיין במהירות. להזכירכם, מתקפה רגילה אומר electrocute\spectral blade\magic missle\lightning bolt

איזו הייתי ממליץ? ובכן זה תלוי ב-toughness, בקשיחות. אם אתם עמידים למכות בצורה יחסית טובה, תרגישו חופשי להשתמש במשהו קרוב טווח. למה קרוב טווח? כי אלה הם בעלי העוצמה הכי גבוהה. ללא שום חיזוק של ציוד, מתקפת lightning היא החזקה ביותר, ומנקה נזק הכי ביעילות.

כשיש לכם איך להוסיף ארקיין במהירות זה הזמן לבחור מתקפה ראשית. 2 טובות יהיו disintgrate ו-arcane torrent. שתיהן מעולות אבל disintgrate מעט חזקה יותר, וכמו lightning, ה-antropy הקצרה היא זאת שעושה הכי הרבה נזק.

מפה פשוט להצטייד בציוד שמחזק נזק ארקיין ואחת משתי מתקפות הארקיין האלה.

הדרך שלי לבחון נזק - Ghom test

למי שלא יודע, יש אחלה דרך למדוד את הנזק הממשי (EDPS) שהדמות עושה, שכן נזק-נייר שרשום בנתונים שווה לנייר טואלט.

נכנסים למצב story mode תחת kill ghom ב-ACT3 ואז ניתן להשתמש בו כמטרה כמעט נייחת כדי לבדוק בתוך כמה זמן הורגים אותו. אני משתמש ב-torment 1, שכן אני מסוגל לעמוד בתוך הגזים שלו מבלי שיקרה לי נזק. מי שקצת קשה לו ומקבל הרבה נזק, יכול להשתמש ב-expert נניח.

בכל אופן, לגום יש 275 מליון (כמעט במדוייק) חיים ב-torment 1 ואז באמצעות סטופר אני יכול לבדוק השפעות וחוזקים שונים של מתקפות. כך, בתוך יומיים קפצתי מנזק של 4,200,000 לשניה למעל ל-11,000,000.

לחיזוק של הארקיין השפעות מעולות על המתקפות החזקות ביותר של הויזארד. שאלתי את עצמי מה יקרה אם אוסיף Familiar קטן ליידי שיורה כדורי ארקין מתפוצצים - Cannoneer. הייתי קצת בהלם כשגיליתי שבשימוש עם ה- lightning שלי, ה-Canoneer הצליח להגדיל לי את הנזק ב-60% פר זמן על מטרה נייחת. כך שאמליץ על שימוש בו בחום כדי לנקות מהר נזק, במיוחד בזמן טעינת ארקיין. כמובן שאין צורך לציין את העוצמה הנוספת בהפיכה ל-Archon, היא פשוט מפלצתית.

נשאר לי להשיג אגדי נורמאלי שיחזק לי את ה-disintigrate ואת הנזק הארקיין ואוכל לזנק לסיישנים ב-Torment 5.

זה 2 הסנט שלי בנוגע לויזארד עד כה, גם אם הכל מובן מאליו שווה אם מישהו לקח משהו קטן מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

arcane dynamo עובד בצורה מטורפת עם arcane , ה buff תקף כל עוד אתה ממשיך לירות.

עם קצת ap on crit אתה יכול להמשיך לנצח כל עוד יש מפלצות באיזור.

עוד דבר נחמד לגבי arcane זה שהוא עובר מעל קירות של waller affix.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז שלושם לבסוף קניתי את המשחק (קניתי עוד עותק מתנה של הזמנה מוקדמת)

אי אפשר להשוות את המשחק עכשיו למשחק הקודם. זה מה שדיאבלו היה אמור להיות ולא המסחטת כסף הקודמת

ילד הפרות, הוספתי אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה קהילות, גם ישראליות אבל אין משהו לHWZ.

אתה מוזמן להוסיף אותי Spacecowboy#2164 ואם יש לך שאלות ספיציפיות, shoot :)

תודה. ^

העניין הוא, שיש לי ציוד כל כך עלוב ואין לי מושג איך לשדרג אותו :-\

http://eu.battle.net/d3/en/profile/YoNi-1771/hero/29773986

אני יודע שאני בדרגה נמוכה, אבל בכל זאת, אפשר לעשות משהו בנידון?

אני נכנס לקרב ואני מרגיש כמו "בשר תותחים" בזמן שאחרים עושים שמות לידי.

יש מקום "בעיר" שאפשר לשדרג את הציוד שלי בעזרת זהב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כרגע בשלבי התחלה. לדעתי לא צריך להתרגש מציוד גרוע. זה סבל שצריכים לעבור עד שמגיעים לדרגות שבהן יש ציוד יותר מעניין.

כרגע כל מה שאתה צריך לשים לב אליו זה הנזק שאתה עושה וכמות החיים שיש לך. אם אתה לא מת מהר והורג, זה מספיק בינתיים.

פשוט תשחק עד שיפלו חפצים טובים מאלו שיש לך. אני מאמין שלא קשה למצוא בתוך כמה דקות משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אחלה, תודה על הטיפ, וברשותך שאלה באותו עניין...

הבנתי שזה פוגע ביכולות שלי בכל פעם שאני נהרג, השאלה היא אם זה מאט את ההתקדמות שלי בצורה ניכרת?

וכמו כן, אולי תמיד עדיף לשחק עם שותפים?.. כי האמת אני קצת מתבעס, כי אני מרגיש נוב עם אחרים :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מבסוט מהמשחק. אתמול הרצתי מרתון של 9+ שעות

סהכ"ל יש לי נפילות טובות ומשיג הרבה דברים לא רעים. צריך רק משאבים בשביל אבני החן ובשביל rerollך לדברים הטובים שלי גם כף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...