Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 115 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן הוא תמיד היה גרוע לעומת קלאסים אחרים אבל עד הפאצ' היה סביר. עכשיו אני משחק ב-torment1 ב-adventure mode ומפרקים אותי. לוקח 3-4 דקות להוריד elite pack ואני מת בדרך איזה פעמיים-שלוש. וזה עם 300K damage ו-2M toughness.

מה נסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הפאצ' עם נתונים חצי מזה MP4 זרם. לפי מה שאתה אומר MP4 לפני הפאצ' יותר קל מ-expert עכשיו... נכון שמבחינת ה-loot הכל הרבה יותר טוב והרבה יותר קל להתקדם אבל עדיין מעצבן שעם דמות lvl45 אני עף קדימה ב-T1 ועם דמות lvl70 אני בקושי מתפקד ב-expert...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה, DH הפכו לחסרי תועלת, עוד יותר. אני לא יודע איזה שינוי בליזארד יכולים לעשות כדי לגרום לקלאס הזה להיות שווה משהו.

הוא אנטי buff, חסר יכולת הגנה טובה, ומפוצץ בשטויות לא מעילות.

לדעתי עדיף לך להתמקד בויזארד או בקלאס אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחק בטורמנט כיוון שרק שם נופלים כמה מהסטים שבאמת שווים משהו. מה גם שעם DPS ו-TOUGHNESS כמו שיש לי כרגע, אני לא רואה איך זה יהיה הרבה יותר יעיל לעשות את זה ברמות אחרות גם מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם האייטמים הכי נחשקים שיש כרגע במשחק אף אחד לא יוכל לשרוד, או להינות לפחות במשחק על דרגות T4-6.

העניין הוא פשוט שצריך לקחת הרבה הקרבה כדי לפתח צורת משחק. אנחנו כבר מזמן לא צריכים להתעסק במונח הזה DPS, שנוצר מכמה חישובים מספריים.

אם רשום לי שיש לי 675K ואני רואה שבנשק מסויים בפועל אני עושה 1.7-8M, הרי שזה חסר משמעות.

העניין באייטמים הוא פחות הנזק שיעשו, יותר האפקטים. אם יש לי אייטם אגדי שמקפיא בכל נגיעה את האויבים מסביב, אעדיף אותו על תוספת של 5% נזק בלי שום אפקט.

מה שאפקטים גורמים במקרה הזה הם להרכב חדש ושונה של צורות משחק.

תחשבו על שילוב של אייטם שמכווץ כמו חור שחור אויבים לנקודה אחת, ואז עוד אחד שישתק את כל האיזור, ואחד נוסף שגם יקפיא. זה פשוט מציאת השילובים שעוזרת.

אייטמים של סטים טובים בעיקר למספרים. מספרים זה לא הכל. חשוב, אבל במידה.

עד לא מזמן, בניתי את כל הויזארד שלי סביב הספיישל של הנשק הראשי, אז חרב מקסימוס דרגה 68. מקסימוס אומר שד minion ושרשראות אש בניכם שעושות פי 5-6 מהנזק המקסימאלי שלך. זה אילץ אותי לעשות מהויזארד ברברי ולהעלות toughness לאיזור 10 מליון. מאז עליתי ל-12 מליון, אבל הנשק כבר הוחלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באיזה רמה אתה.

אם זה מתחת ל-60, יש את הדרך המלוכלכת - אתה נכנס ברמת הקושי הגבוהה ביותר עם חבר ברמה נמוכה, הוא יוצא וחוזר עם דמות ברמה גבוהה, הוא הורג דברים ומקפיץ אותך דרגות במהירות.

הדרך הנקיה תהיה לדעתי ב-ACT3, ההתחלה גדושה ב-massacres שאתה יכול לעשות עם נשקי crowd control.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים

מישהו מוכן לעשות קצת סדר בדרגות לאחר ההרחבה ROS אני קצת מבולבל

סיימתי את הקמפיין ROS כרגע על NORMAL ועליתי דרגה ל 65

אבל איך אני ממשיך לעלות עד 70

האם לשחק את הקמפיין 'לבד' בדרגות הבאות HARD וכו'''

אם אני מבין נכון ב PUBLIC GAME הוא יעלה רק את הפארגון Cרמה שבה אני נמצא, לא ?

תודה לעוזרים , אני קצת מבולבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...