Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 116 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הקריטיקל שלי עושה בערך 35K

הייתי במקומך פשוט משחק על NORMAL או אולי HARD,

ומחכה לאסוף נשקים יותר טובים

כשהתחלתי לשחק את ה-EXPANSION עם LEVEL 60 הנזק שלי היה משהו כמו 50K

אספתי בדרך כבר איזה 4 או 5 LEGENDARIES, כל אחד טוב יותר מהקודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים כמה הכח שבין דרגה 60 ל70 גדול. כשהייתי ב60 היה לי אולי 65k ועכשיו 720k כויזארד. ריפר, אם אתה מקדיש חלק נכבד מזמנך במשחק, הייתי מציע לשקול רכישה של ההרחבה. זה שינה עבורי את המשחק...

לגבי נזק שאתה עושה בכח מסויים. אין הרבה מה לעשות חוץ מלהשיג אייטמים שווים. תחליט איזה כיוון אתה לוקח בעניין הזה. יש לך אפשרות לחזק יכולת מסויימת עם תוספת נזק.

מה שאני עשיתי זה ויזארד מאוד פיזי. חיזוק של lightning ותוספת של מטר מטאורים שנותן חיזוק רציני תוך התקפות מטווח אפס כשאני שומר על רזיסטאנס וחיים גבוהים, יחד עם חייב כל מכה וריפוי כל שניה.

אתה יכול למשל לבחור בבילד שכולו קרח, לשים מגן קרח יחד עם תוספת נזק, להשתמש בice orbs ופרוסט נובה. עוד אפשרוץ היא בילד ארקיין, על ידי שימוש בטועני ארקיין כאלה ואחרים אתה יכול לעשות נזק כבד עם decenigrate וarcane בלי לחשוש שיגמר לך הארקיין. אבל שוב, גם דברים כאלה יצריכו ממך לוותר על תכונות מסויימות באייטמים כדי לקבל אחרות. לפחות הוסיפו את המכשפה כדי לצחצח נתונים של אייטמים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שלוקח שעה להרוג את הבוסים באקט 5,

אפילו עם 130K נזק, (ועם NPC עם 20K נזק)

ברמת קושי הרביעית (ששכחתי את שמה)?

שעה, שעה לקח לי להרוג את ADRIA

מכל בחינה אחרת הרמת קושי הזו היא אחלה -- אני לא מת בה כמעט (למעט פעמיים) ומחסל את הקטנים בקצב טוב, זה רק הבוסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://us.battle.net/d3/en/game/patch-notes/

סוף סוף אני לא צריך להשקיע 8 מליון מטבעות בכל פעם שאני רוצה לעשות קראפטינג, ה-Demon Hunter הפתטי מתחזק מעט, הקרוסיידר מקבל תיקונים שיעזרו לו לבלוט הרבה יותר בקרבות, ומחלישים מעט את הויזארד ובצדק.

גם הברברי מקבל חיזוק בנקודה הכי חלשה שלו שזה מטרות בודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...