Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 121 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעזרו ליחסית נוב חח...מצאתי כבר כמה תוכניות של סטים ונשקים ירוקים. גם נפלו לי 2 חלקים של Blackthorn סט שאותם אני לובש. השאלה איפה אני משיג את הרכיבים שדרושים בשביל קראפט של שאר החלקים?...עושה ריפטים, באונטיז..וכלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בפורומים ועמודים של אייטמים. בדרך כלל יש מגיב שנותן פרטים איפה אפשר לעשות פארמינג לחומרי קראפטינג כאלה ואחרים. יש לי את כל הסטים ועוד לא נתקלתי בחומר שאי אפשר לעשות לו פארמינג בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי היום לאג היסטרי, 500-100 מ"ש. בד"כ אני על 100-150. האינטרנט עובד מעולה חוץ מזה, הכל פרפקט. רק דיאבלו לא מתפקד. עוד מישהו חווה צרות היום או שזה רק אני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני שומע את זה הרבה, אתה יכול להסביר למה WD/CRUS נחשבים עכשיו OP לעומת הWIZ?

אני יכול להעיד על הWD שלי, הדרך היחידה שאני אוכל לשרוד T6 (באופן יעיל) זה אם אני אמצא full jade harvester ויש בילד מאוד ספיציפי שזה יעבוד בו. אולי יש עוד אופציה אחת עם starmetal kukri (שהוא אחד הנשקים הכי נדירים במשחק) ועוד ציוד מלא לpets (כולל במינימום mask of jeram, taskers & theo שגם הם קשים מאוד להשגה).

אני אחרי למעלה מ 200 שעות עם הWD שלי, לא מצליח יותר מT4 סולו. איך זה נחשב OP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תנבור מספיק בקהילות של , תראה שיש בילדים שגורמים לכמויות הזויות של נזק ו-T6 כמו טיול בפארק. למען השם, יש חפץ בודד שבערך מכפיל את הנזק של ה-.

קרוסיידר, אין צורך להרחיב לדעתי. הוא מלך ב-crowd control, הטוב ביותר לדעתי מכל הקלאסים. כמויות הזויות של נזק סביבתי והגנה טובה כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני חופר ואני מניח שאתה מתכוון לtall man's finger (טבעת שהופכת את הzombie dogs לאחד גדול). גם הטבעת הזאת היא מ-א-ו-ד נדירה וכדי להפוך אותה לבילד טוב צריך את הציוד שהזכרתי קודם (moj, t&t במינימום). הבילד הפופאלרי ביותר שיכול לעשות T6 סולו זה jade harvester וכאמור, הוא מאוד תלוי ציוד גם כן. אז אני לא ממש מבין מה הבעיה.

לכל קלאס יש חפצים שיגרמו לו להם להקפיץ את הנזק שלהם משמעותית. גם לWIZ יש את הwand of woe שהוא נחשב OP. גם לDH עם set marauder מלא T6 זה בדיחה וכו וכו. הנקודה היא שאני לא חושב שWD (לא יודע מספיק בקשר לcrusader) הוא כל כך שונה מקלאסים אחרים. הדשא לא בהכרח ירוק יותר בקלאסים האחרים, זה עדיין מתבסס על ציוד שמאוד קשה להשיג או התפשרות על survivability (שאגב, תהיה מאוד חשובה בgreater rifts)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם WoW לא עושים T6, הוא יכול להיות טוב עד T5 גג. אני נאלצתי להגיד לו יפה שלום רק בשביל עם נזק בסיסי גבוה יותר כי לבלות לייד מובים ב-T6 זה לא דבר אפשרי לויזארד.

אני בעיקר מדבר על זה שאם עם ויזארד אני רוצה לשרוד T6 כיום, יש בערך סט אחד קבוע של חלקים שאני חייב. כל השאר לא רלונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...