Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 122 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

אז אני טוען שאצל הWD זה לא כזה שונה. יש לך 2 בילדים - pet build או jade harvester ושתיהם לא קל להשיג.

דברים גם ישתנו עם הgreater rifts כי תהיה משמעות יותר גדולה למהירות תזוזה וsurvivability. יהיה בסדר..

בינתיים לדעתי הקלאס שהכי צריך קצת תצומי זה המונק ונשמע שהוא יקבל יחס בפאטץ הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק דיי הרבה בD3, יש לי דמות דיי חזקה עם כל אחד מהדמויות (חלק יותר חלק פחות).

הדמות שהיה לי הכי קל להגיע איתה לנזק גבוה ובעצם לשחק ברמות הגבוהות זה WIZ באמת שקל, לא צריך יותר מידי כלים אחריו זה שאני הלכתי על הPET BUILD, היה לי מזל שמצאתי mask of jeram ו finger of tall man, כי הם באמת דיי נדירות בטח ובטח עם ROLL ששווה משהו.

הדמות שהכי קשה לשחק איתה בלי שום ספק שצריכה שינוי רציני ואני מדבר לא רק על נזק קרי base dmg אלה על spirit spenders ו spirit generators, פשוט עלוב מה שנהיה איתם, וMONK הוא הדמות שאני הכי אוהב וששיחקתי איתה הכי הרבה זמן.

הלוואי וישפרו אותה כמו שצריכים.

וחוץ מיזה קצת משעמם לי לשחק לבד כל הזמן :) יש פה מישהו שזורם על משחק מידי פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו, הרבה שינויים. סוף סוף לא יקח איזה 10-15 דקות לריפט ב-T6. חיזקו את מה שקיוויתי שיחזקו. למרות זאת, כמות החיזוקים שקיבל הויזארד עלובים ומגוחכים והוא מקבל נרפים שישתקו בערך חצי מהשחקנים בו, בטח בהשוואה לשאר. נו נו, נישאר מקופחים, זה לא עוצר מלהמשיך להשקיע בדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה יש בדיוק נרפים? נראה לי כמו רק באפים ואפילו דברים פסיכים לחלוטין כמו השינוי ל Firebird -

Weapon damage increased from 300% to 2000% over 5 seconds :cwm24:

הWD קיבל שינויים לסקילים שאף אחד כמעט לא משתמש. Sacrifice היה פשוט בדיחה, עכשיו יש סיבה לנסות את הסקיל.

מאכזב שלא תיקנו עדיין את הבאג של הfetishes עם הסט של Zunimasa והיה גם נרף לא ברור לwell of souls שהיה cold ועכשיו fire משום מה. לא הבנתי למה דופקים cold שגם ככה לא טובים לעומת fire/poison.

עריכה - אוקיי, זה קורע מצחוק:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו שינו את המונק בכל כך הרבה מובנים, אני עוד לא יודע אם שיפרו אותו או קרעו לו את הצורה, העלו לו את הנזק זה ברור עדיין לא נראה שטיפלו בבעיה של SPIRIT SPENDERS, אבל הנרף שהוא קיבל עם ההורדה של גם One with everything וגם Seize the initiative הוא כבר כל כך לא חזק שזה בעיה, גם כנראה כולם יצטרכו לשנות ציוד ודחוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנרפים שנתנו לויזארד הם זינוק של כמעט פי 2 ב-spenders. מי שמנהל קלאסים עליהם אוכל את הלב עכשיו.

למזלי אני נשאר עם MM Conf, שאותו רק שידרגו, אז אני מתחמק מבעיות. זה הקלאס היחיד שעובד כרגע.

לא שיפרו ציוד לשום סוג אחר של נזק. נזק מאש? 125%, נזק מקסימאלי מארקיין? סביב 100, מקרח וחשמל? סביב 80 ושם גם המתקפות חלשות משמעותית. מתקדפת Archon, ישות עשויית אנרגיה וכח שמרחפת, עדיין ניזוקה מנזק ברצפה, עדיין ניתנת להקפאה, הפחדה, האטה, knockback. אידיוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, יש כל כך הרבה שינויים (לא רק לסקילים אלא גם לlegendaries) שאין לי מושג איך יהיה עכשיו.

עצם העובדה שאתה יכול לשים את הhellfire amulet הזה ולקבל עוד passive זה כבר הולך לשנות כל כך הרבה בילדים שזה מפחיד.

תוסיף עוד legs כמו הdepth diggers החדשים האלה (All resource generators deal 80-100% more damage - WTF) .. מי יודע איך הכל יתאזן, אם בכלל.

מה שכן, יהיה בטוח מעניין :)

אני שוקל לחזור לשחק בDH הישן שלי עם כל השינויים בקלאס. נראה שהוא כבר לא glass cannon שמת שיורקים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לWIZ למזלי אני משחק עם FIRE WIZ שמשתמש בmeteor ו tornadoes ככה שאצלי דברים נראים טוב יותר למרות שיש בעיה עם tornadoes כי הם לא הכי אמינות אבל עם ההגדלה בנזק יש מצב שזה מפצה על חוסר היציבות.

אין ספק שכרגע הם הכי OP מכולם, אני רץ ריפט T4 לבדי ממש מהר(וזה רק כשמתחשק לי לשבור דברים) הוא מספיק חזק לT6, ולקח לי כלום זמן לבנות אותו (מודה שהיה לי מזל עם חפצים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. יצא לי לשחק עכשיו קצת ב-T4-T6 עם הויזארד.

OP, OP, OP, OP....

רק לאש אבל.

כמות הנזק שויזארד אש עם Serpent Sparker עושה היא בלתי נתפסת, הרבה מעל לראש שרשרת המזון. קודם כל, התקפת Non spender של Magic missle X3 עם Familiar Sparkflint ב-Conflagate אומרת שאני עושה 930% נזק אש בכל יריה. בנוסף לזה אני מרים שני HYDRA שעושים כל אחד עוד 400% נזק אש ושורף בהצלבה את כל האיזור.

תוסיפו לזה את הדלק של 100-125% תוספת נזק אש ותקבלו משהו שעושה כ-100-120 מליון נזק בשניה. שלא נדבר על החוזק נגד champions \ elites. כאילו שלא מספיקה לי תוספת של 53% נזק נגדם, אני גם מקבל תוספת שריפה. על כל יריה אני מקבל שריפה של 55% נזק- שלהם שמכפילה את עצמה בכל יריה נוספת.

להוסיף לזה הכפלה או כמעט שילוש של life per hit ו-T6 הפך לבדיחה.

כל מי שמשתמש בארקיין \ חשמל \ קרח פשוט נדפק. נדפק חזק. קלאס מאוד לא מאוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי השדרוגים לlegs כאלה יעזרו?

tdVJnDO.png

הבנתי גם שאפשר להשיג עכשיו SoJ עם 5 primary stats.

בכל מקרה, אל תשכח שהשינויים האלה בPTR, זה לא אומר שזה מה שנקבל שהפאטצ הזה יכנס לשרתים האמיתיים. בPTR לפני ROS היו טונות של דברים OP שהם שינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוג כזה מקובל, אבל לא עוזר לצערי. הצעד הראשון שחייבים לעשות הוא ביטול ה-initial cost המטופש של 30.

לאחר מכן צריכים לתת אייטמים מנפחי נזק.

אני לא אוהב שמנפחים את הנזק מבסיסו, ואז מה שקורה זה ששחקנים חדשים מוצאים את עצמם מכסחים הכל עם איטמים בינוניים בדרגות נמוכות.

מכנסי ה-Depth Diggers החדשות - מעולה, צריך עוד כאלה.

אבל, צריך עוד אייטמים שינפחו משמעותית נזק לויזארד. כשאני אומר משמעותית אני מתכוון לנזקים שיהיו גדולים גם פי 2 מהקיימים באייטם בודד.

צריך לחזק משמעותית נשקים 2 Handed שהם פתטיים ואף אחד לא משתמש בהם. במקום נזק ממוצע של 2400-2900 הם צריכים לבוא ב-3100-3600 ולהגיע עם מגבלת vitality ו-intelligence של 1500-1700~ יחד עם אפקטים מספיק חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...