Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 112 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

זה המחיר של כל Expansion של בילזארד. גם Starcraft, גם WoW, זה המודל שלהם.

אם זה שווה זה כבר שאלה אישית. רק על בסיס של השינויים שהם עשו בloot 2.0, לי זה נראה שזה יוסיף עשרות שעות לזמן משחק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

אני כבר כמה חודשים לא משחק במשחק. האבסורד שלמרות כל השנאה שלי למשחק, נתתי לו מעל 200 שעות שבשבילי זה נחשב להמון.. כאשר חצי מהזמן זה לא באמת היה משחק אלא מצב זומבי כאשר הייתי צריך מנוחה מהלימודים / עבודה... בסופו של דבר, נשאר לי טעם ממש רע בפה מהמשחק ואני לא חושב שאני אקנה את המשחק =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמה חודשים לא משחק במשחק. האבסורד שלמרות כל השנאה שלי למשחק, נתתי לו מעל 200 שעות שבשבילי זה נחשב להמון.. כאשר חצי מהזמן זה לא באמת היה משחק אלא מצב זומבי כאשר הייתי צריך מנוחה מהלימודים / עבודה... בסופו של דבר, נשאר לי טעם ממש רע בפה מהמשחק ואני לא חושב שאני אקנה את המשחק =/

ממליץ לך לנסות את הבטא שיש עכשיו בPTR. אתה תראה הבדל עצום לעומת המשחק שאתה מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

עדיין מתלבט האם לקנות או לא.

החלטתי להתחיל להגביל את עצמי בכמות הכסף שאני מבזבז על מוצרים חומריים בחודש (נאספו לי במשך השנים מאות ספרים שלא קראתי, עשרות אלפי חוברות קומיקס שנקנו בסיטונאות ולא נקראו, מאות שלא ראיתי וכ-150 משחקים שלא שיחקתי)

מצד אחד עדיין לא מיציתי את הדמות שלי בדיאבלו (אני כל פעם נזכר במאות שעות שהשקעתי בדיאבלו 1 ו-2)

מצד שני, לשלם 60-40 פאונד על משחק הרחבה..

אתה קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

השיפורים נורא נחמדים. אני ממליץ לנסות להוציא את המקסימום בכל מה שקשור ללג'נדריס, כי אני מניח שהם ישנו את זה כשהם יקלטו כמה נופלים עבור כל אחד.

גם מאוד קל לעלות עכשיו את הפרגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאטצ' הזה פשוט מעולה. פחות או יותר כל מה שרציתי שישנו מהיום הראשון הם עשו.

ממליץ לכל מי שקנה את המשחק ונטש אותו לחזור לנסות כי זה פשוט משחק שונה לגמרי.

ואני לא חושב שהם ישנו את העניין עם legendaries כי אומנם הם נופלים הרבה יחסית ואפשר לקבל חלק מבוסים אבל השווים באמת נופלים רק בtorment ברמות הגבוהות. וכמובן כל מה שמוצאים עכשיו זה רק דרגה 60 וברגע שROS זה כבר לא ישנה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...