Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 134 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עצם העובדה שיש סט טבעות שישחרר לחלוטין את ההכרח בסטים ירוקים בשביל להתקדם הוא ההתקדמות הכי גדולה בציוד שנעשתה מאז loot 2.0. בניה חופשית של הרכבים בלי דאגה לנזק.

האמת שזה די שובר את המשחק. עכשיו אני רץ בטומנט 10 עם 110mil toughness ונזק של 2.5 מיליארד+ קבוע...הכל הולך מאוד מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה די שובר את המשחק. עכשיו אני רץ בטומנט 10 עם 110mil toughness ונזק של 2.5 מיליארד+ קבוע...הכל הולך מאוד מהר

האמת שזה לא שובר כי זה לא המשחק זה PTR וסמוך על בליזארד שאם משהו יותר מדי OP הוא לא יגיע ללייב. מההודעה הזאת ועד היום לצורך העניין הסט טבעות כבר הוחלש.

אני דווקא מסכים שזה הרבה יותר מעניין שאתה יכול לשחק עם הגיר וליצור משהו שמתאים לך במקום סט מנדטורי שמחייבים אותך לשחק איתו.

מה גם שהEND GAME הוא לא לרוץ בטורמנט 10 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, הסט כבר עומד להחלש ל-100% תוספת נזק במקום 800%. עממה, יש כרגע משהו שנראה כמו באג בשילוב Thorns עם הסט הזה אצל ה-crusader. הם רצים עכשיו בGR גבוה מ-120 כתוצאה מזה. כך, שאפילו אם רק ינמיכו את הנזק לשמינית מהסט טבעות, הם עדיין יוכלו לעשות צפונית לGR100, וזה לא אמות לקרות. כך שצריך לראות מה הולך שם בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בשעה האחרונה יש לי פינגים גבוהים - מעל 300 רוב הזמן, עם פיקים ל-600-700. זה התחיל תוך כדי ששיחקתי - אחרי איזה חצי שעה שהכל היה תקין זה התחיל וזה לא עובר. פינגים לכל שאר העולם תקינים - האינטרנט מתפקד כרגיל חוץ מזה.

זה רק אצלי?

(אני על בזב"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...