Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 171 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

עאלק פתרון. אתה בעצם גולש עם אקספלורר ומגדיל בצורה משמעותית את צריכת הזיכרון של פיירפוקס (כי גם המנוע של פיירפוקס וגם המנוע של אקספלורר נטענים ביחד בזיכרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מנסה להתקין את התוסף הבא:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5814

הבעייה שהוא מתעקש שהוא לא מתאים לגירסת FF שיש לי ולא מראה אופציית הורדה. ניסיתי גם באתר של מפתח התוסף ושם הוא מפנה ללינק שלמעלה. מה עושים?

בנוסף, תזכירו לי בבקשה את התוסף שמאלץ תוספים שלא מתאימים לגירסת ה FF הנוכחית לעבוד בכ"ז, ז"א בדיקת תאימות מאולצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי ל 3.5, עכשיו מופיע הכפתור של ADD TO FF, אבל כשאני לוחץ עליו "התקן כעת" הוא רושם "לא ניתן להתקין עקב חוסר תאימות עם 3.6.2"

כנראה שהערך ששינית לא מספק והתוסף אכשהו עדיין מזהה שזה 3.6.2

רגע, פתאום אני רואה אופציה שניתן לסמן למטה שנקראת "דרוס בדיקת תאימות". כנראה שה mr tech toolkit הוסיף אותה. סימנתי שם V והכל עובד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם זה יעבוד, אבל תנסה להוסיף את זה לתיקיית התוספים תחת תיקייה בשם tiktak.qtl.co.il@gmail.com

(כמובן שיש לחלץ את הקבצים)

הורדתי את הקובץ כי אני יודע כמה עמרי שונא כשמעמיסים על השרת החמוד שלו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי ל 3.5, עכשיו מופיע הכפתור של ADD TO FF, אבל כשאני לוחץ עליו "התקן כעת" הוא רושם "לא ניתן להתקין עקב חוסר תאימות עם 3.6.2"

כנראה שהערך ששינית לא מספק והתוסף אכשהו עדיין מזהה שזה 3.6.2

רגע, פתאום אני רואה אופציה שניתן לסמן למטה שנקראת "דרוס בדיקת תאימות". כנראה שה mr tech toolkit הוסיף אותה. סימנתי שם V והכל עובד :xyxthumbs:

להבא, יש שיטה הרבה יותר פשוטה, להכנס לדף דרך IE (כן, כן, IE) ללחוץ כפתור ימני על Download Now וSave Target As.., לאחר מכן פשוט לגרור את התוסף לתוך FF ולעשות Force Install אם יש mr tech toolkit או לערוך את התוסף ש"יתאים" לגרסא הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אנשים נתקלו בבעיות עם YOUTUBE?

לפעמים שאני מנסה להפעיל סרטונים אני מקבל שגיאה ואז אני צריך לעשות ריפרש ואז זה עובד..

לא בכל סרטון זה ככה אבל קורה די הרבה...

רק התחיל לי מ3.6.2

הצעות\פתרונות?

עריכה,

אני מחפש תוסף\סקריפט לקוף המשומן שברגע שאני מחפש בgoogle images זה מעביר אותי אוטומטית לתמונה ולא דרך האתר ואז עוד קליק לתמונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...