Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 155 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

גם אם זה עובד, אז

CORAL IE TAB מאפשרת שיתוף קוקיות בין FF ל-IE, הפעלת ADBLOCK בלשונית IE, ופתיחת במקביל.

ולכן ה CORAL הרבה יותר שווה מה"רגיל"..

העניין של שיתוף קוקיז סופר נוח

לא שיוצא לי להשתמש ב IE TAB יותר מדי, אבל בפעמים הנדירות שכן יוצא - זה נורא נוח שלא צריך לעשות לוגין שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם זה עובד, אז ולכן ה CORAL הרבה יותר שווה מה"רגיל"..

העניין של שיתוף קוקיז סופר נוח

לא שיוצא לי להשתמש ב IE TAB יותר מדי, אבל בפעמים הנדירות שכן יוצא - זה נורא נוח שלא צריך לעשות לוגין שוב.

כמו שכבר כתבתי בעבר, מבחינתי זה חיסרון. אני אוהב להיכנס ל-IETAB כל פעם שאני רוצה לעבור בין שני יוזרים בפייסבוק, בלחיצת כפתור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתרתי באג פשוט מהמם. מרתק אותי איך זה עבר Q.A.

בהנחה ומישו מכם משתמש במנהל ההורדות של F.F... אם אני סוגר את חלון הדפדפן עצמו - במצב נורמלי חלון ההורדה אמור להשאר פתוח ולהמשיך את ההורדה. עם 3.6, חלון ההורדה נשאר פתוח, אבל ההורדה נקטעת עם סגירת הדפדפן ויוצרת קובץ עם Corruption. עליך להשאיר את חלון הדפדפן פתוח, כל עוד ההורדה מתקיימת, עד לסיומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתרתי באג פשוט מהמם. מרתק אותי איך זה עבר Q.A.

בהנחה ומישו מכם משתמש במנהל ההורדות של F.F... אם אני סוגר את חלון הדפדפן עצמו - במצב נורמלי חלון ההורדה אמור להשאר פתוח ולהמשיך את ההורדה. עם 3.6, חלון ההורדה נשאר פתוח, אבל ההורדה נקטעת עם סגירת הדפדפן ויוצרת קובץ עם Corruption. עליך להשאיר את חלון הדפדפן פתוח, כל עוד ההורדה מתקיימת, עד לסיומה.

לא קורה אצלי :nixweiss:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.איזה תוסף לפיירפוקס יש שמציע את אותה אפשרות כמו TOO MANY TABS של ?

2 התוספים All-in-One Gestures. TAB SCOPE.EASY DRAG TOGO לא עובדים בגירסא 3.6 מתי אמור לצאת עדכון?

התוסף במקור בכלל יצא לFF (באותו שם) :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...