GHOST על הארד דיסק חדש לא עובד... - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GHOST על הארד דיסק חדש לא עובד...

edoson

Recommended Posts

מוצר טוב??? אולי כי שמעתי על הרבה בעיות איתו אבל כמה זמן לוקח לכם מהרגע שהפעלתם את גוסט

עד שהגדרתם הכל כמו שצריך לשיכפול עד שהוא עושה את השיכפול ועד שהוא מסיים לשכפל בהצלחה??

בערך בחצי מהזמן אני מתקין ת,מחשב שלי מחדש עם תוכנות ומשחקים בלי גוסט

ועם רגיסטרי נקי מתוכנות וקבצי עבר מיותרים התקנה בתולית מה שנקרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבצע שכפול של גוסט ב 1200MB לדקה עם דיסקים טובים.

אם התקנה של וינדוס יחד עם כל התוכנות מגיע ל 10GB זה אומר שבערך ב 8 דקות מסיימים את זה.

זה דבר מצויין ואין לי מושג מה יש לך נגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה נפתרה!!!!

מתברר שזה כן קשור לFDISK! נכנסתי לFDISK במטרה לבצע את כל התהליך מחדש, החלפתי לHD החדש בתוכנה, ולפתע אני רואה רשום למטה: "HARD DISK IS NOT STARTABLE, PLEASE SET ACTIVE", שכחתי לעשות ACTIVE לPRIMARY DOS PARTITION!!!!

אח"כ שהפעלתי BOOT דרך הכונן באמת קיבלתי: "SYSTEM BOOT FAILURE" (עוד לא התקנתי כלום).

שמונה דקות אח"כ היה לי עם REGISTERY נקי חדשה דנדשה (בזמנו עשיתי GHOST מיד אחרי ההתקנה ;D, חכם לא?)

זה עונה למפקפקים בתוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2003' מה זה MBR???

וחוץ מזה אתה צודק אם אתה משתמש בפונקציית הRESTORE, אז אם היו לך מחיצות אז הלך. אני מריץ את הGHOST דרך דוס ואז עושה פרטישן-מאימג'.

אבל נראה לי שאני הולך להתקין WIN חדש כי חבר אמר לי שזה לא בריא לעשות GHOST של הארדיסק אחד להארדדיסק אחר. שמעת משהו על זה?

הוא אומר שביצועי ההארדיסק ירדו... משהו שקשור לגודל המחיצה המקורית מול גודל המחיצה עליה אתה מפעיל את האימג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MBR זה Master Boot Record

אין שום בעיה עם ביצוע גוסט, להיפך. המחיצה שנוצרת אחרי הגוסט היא בעלת 0% Fragmentation והיא במצב עבודה אידיאלי לחלוטין.

הסיבה שלא הצלחת להעלות את מערכת ההפעלה מהדיסק אחרי הגוסט היא ששיחזרת מחיצה ולא דיסק שלם אז ה MBR לא הועתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתברר שבסוף באמת לא היה לי MBR. זה חלק תוכנתי לא? מתי בדיוק קובעים אותו? כאשר מחליטים על איזה PARTITION לעשות SET ACTIVE?

בכל מקרה תודה רבה על העזרה! :xyxthumbs:

תמיד טוב ללמוד משהו חדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה MBR באופן כללי פשוט מכיל כתובות התחלה וסיום של המחיצות, הסוג של כל מחיצה וכו'.

אם תמחק רק את ה MBR שזה בסה"כ כמה קילו בייטים ההרדיסק יהיה אפקטיבית ריק מתוכן, אבל אם שמרת גיבויי של ה MBR ותשחזר אותו הכל ישוב לתפקד. זה בערך כמו תוכן עניינים בספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...