למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני?

Pika007

Recommended Posts

זה שהשכן מתנהג כמו חיה, לא אומר שאני צריך להתנהג כמותו. אני מצפה מעצמי ליותר וזאת בדיוק הסיבה למה אני יותר טוב.

במזרח התיכון , השכן מתנהג כמו חיה ? אתה צריך להתנהג כמו חיה יותר חייתית ממנו , כל השטויות של אני יותר טוב וכו' מתפרש כמו פחדנות - עובדה ההתנתקות / גרוש / פינוי / טרנספר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין איך אפשר להשוות בין ההתנהגות של המתנחלים לבין זאת של השמאלנים.

המתנחלים מגנים על עצמם מפני גירוש לאלף לעזאזל ונתינת ביתם לרוצחים, לעומת זאת השמלאנים הולכים והורסים גדרות של צהל וזורקים עליהם אבנים, רק כדי שלסבתא פטמה לא יהרסו שני עצי הזית, כי אוי ואבוי, אין להם מספיק שמן שמה בשטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במזרח התיכון , השכן מתנהג כמו חיה ? אתה צריך להתנהג כמו חיה יותר חייתית ממנו , כל השטויות של אני יותר טוב וכו' מתפרש כמו פחדנות - עובדה ההתנתקות / גרוש / פינוי / טרנספר .

כל מה שכתבת על הפרשנות של זה - נכון.

אבל, לא רלוונטי.

יש רק פרשנות אחת ל"כל השטויות של אני יותר טוב וכו'", והיא - אתה מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר להשוות בין ההתנהגות של המתנחלים לבין זאת של השמאלנים.

המתנחלים מגנים על עצמם מפני גירוש לאלף לעזאזל ונתינת ביתם לרוצחים, לעומת זאת השמלאנים הולכים והורסים גדרות של צהל וזורקים עליהם אבנים, רק כדי שלסבתא פטמה לא יהרסו שני עצי הזית, כי אוי ואבוי, אין להם מספיק שמן שמה בשטחים.

והחיילים וכל המאבטחים שנהרגו בישובים האלה, או סתם כ"א שהוקצה לשמירות שם.. זה לא מיותר?

קיצוניות זה רע. לפה ולפה. ימני קיצוני שרוצה להרוג את כל הערבים לא יותר טוב משמאלני קיצוני שרוצה שלום בכל מחיר. בין אם אתה הולך ועושה פיגוע טרור באזור פלסטיני (מתנחל), או הורס גדרות (שמאלנים). כך או כך אתה פוגע במדינה שלך.

מצד שני, אתה נלחם מול עם פרימיטיבי וללא מסודר. שתי בעיות שמונעות ממך לעשות דברים מסוימים. בדיוק כמו חיזבאללה - במלחמת לבנון השניה לא נלחמת מול לבנון אלא מול ארגון הטרור שנקרא חיזבאללה, וזה מנע ממך לעשות הרבה דברים, וגם כשניסית לשמור על החוק הבינ"ל ראית מבחינה הסברתית איזה אסון הייתה המלחמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והחיילים וכל המאבטחים שנהרגו בישובים האלה, או סתם כ"א שהוקצה לשמירות שם.. זה לא מיותר?

[glow=red,2,300]ואם אותו כ"א היה מוקצה לשמירה על ת"א זה לא היה מיותר?

אולי גם לשלוח חילים להילחם זה מיותר?

אולי פשוט נפנה את שדרות כי יש שם אנשים שמתים, וזה מיותר?[[/glow]/font]

קיצוניות זה רע. לפה ולפה. ימני קיצוני שרוצה להרוג את כל הערבים לא יותר טוב משמאלני קיצוני שרוצה שלום בכל מחיר. בין אם אתה הולך ועושה פיגוע טרור באזור פלסטיני (מתנחל), או הורס גדרות (שמאלנים). כך או כך אתה פוגע במדינה שלך.

כ[glow=red,2,300]מה פיגועי טרור יהודיים כבר היו? בודדים. כל אירוע ואירוע כזה, מעבר לזה שהוא פסול בעיניי, זיכה את המבצע שלו במאסר או בעונש למרות שבחלק גדול מהמקרים הוא נהרג כבר בביצוע. ככה או ככה המדינה מכריזה באופן ברור שהיא לא תסבול זאת ומענישה את האחראים.

אירועי שמאל קיצוני לעומת זאת מתרחשים על בסיס שבועי, חיילים נפצעים והמדינה מפסידה כסף, מעבר לשלהוב היצרים הברור. למה השמאלנים לא מטופלים באותה חומרה?[/glow]

מצד שני, אתה נלחם מול עם פרימיטיבי וללא מסודר. שתי בעיות שמונעות ממך לעשות דברים מסוימים. בדיוק כמו חיזבאללה - במלחמת לבנון השניה לא נלחמת מול לבנון אלא מול ארגון הטרור שנקרא חיזבאללה, וזה מנע ממך לעשות הרבה דברים, וגם כשניסית לשמור על החוק הבינ"ל ראית מבחינה הסברתית איזה אסון הייתה המלחמה הזאת.

]אז בשביל מה לנסות בכלל לשמור על החוקים האלו?[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והחיילים וכל המאבטחים שנהרגו בישובים האלה, או סתם כ"א שהוקצה לשמירות שם.. זה לא מיותר? לא , השמאל עושה אותם מיותרים כחלק מההכחשת הזכויות על הארץ הנובעת מפחדנות אשר מתכסה בתחפושת נאורות .

מצד שני, אתה נלחם מול עם פרימיטיבי וללא צבא מסודר. שתי בעיות שמונעות ממך לעשות דברים מסוימים. בדיוק כמו חיזבאללה - במלחמת לבנון השניה לא נלחמת מול לבנון אלא מול ארגון הטרור שנקרא חיזבאללה, וזה מנע ממך לעשות הרבה דברים, וגם כשניסית לשמור על החוק הבינ"ל ראית מבחינה הסברתית איזה אסון הייתה המלחמה הזאת. הנאורות שלבשנו על עצמנו גורמת לנו להיות חלשים מפני שהיא כבדה לנשיאה - עובדה גדוד שלם מסכל שחוליה של מחבלים מוציאה לפועל ורק שתדע פעם היתה השיטה של יחידות קטנות של חילים שהיו נילחמות בסטייל חוליות מחבלים ואני מדבר על שלושים שנה אחורה דרך אגב גם היום יש , אבל אלו יחידות מיוחדות

ולו רק מבחינה הסתברותית אתה טועה :

אם נלך ימינה יש סיכוי 50% שנהיה צודקים מבחינה היסטורית אסטרטגית (ו 50% שנהיה טועים )

אם נלך שמאלה 100% טעות ראה יהדות ארצות האיסלם טבחו בהם על ימין ושמאל הישפילו אותם , התעמרו בהם ועשו כל מה שיכלו כדי לדכא אותם ראה גם את ההתנהגות התרבותית הערבית כלפי כל מי שמשפיל עצמו בפניהם ( כתרבות ) ראה גם את המנטליות של הפירושים הטקסטואלים לספר הקדוש ( הקוראן ) ע"פ כל קיצוני הרוצה להקדם במסלול הפוליטי ( אל קעידה מהסונים והשיעים בכלל ) ויש עוד דוגמאות לוגיות לחלוטין .

זה מצחיק שאפילו בני אדם אינטלגנטים וחושבים יכולים להתעלם , להתכחש או סתם לא לחשוב והכל באיצטלה של נאורות .

" בסוף כל משפט שאתם אומרים בעיברית יושב ערבי עם נרגילה , אפילו אם זה בסיביר או בהוליווד עם הבה נגילה " ( מאיר אריאל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר חצי צינית והידרדרות בלי להכיל התנשאות

עריכה : ועוד אחרי זה מצפים שהערבי יגיד ואללה הוא צודק " הצלבני " הזה . ( שלושת ריבעי ציניות ורבע התנשאות )

אני רואה שאתה אוהב להגיב ב"תגדיר"

אם אתה לא יכול לשים לב למשמעות של מרכאות מסביב ל"נאורה", מצטער בשבילך (לא מעט התנשאות)

זו בדיוק גישה של אנשים טיפשים - שסופם, well, למות.

איזו התלהמות מפגרת... אני מניח שגישה מוסלמית קיצונית של "בוא נפוצץ את העולם" זה גישה לאנשים חכמים בשבילך אה? הם בטח גם לא מתים האנשים האלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה אוהב להגיב ב"תגדיר"

אם אתה לא יכול לשים לב למשמעות של מרכאות מסביב ל"נאורה", מצטער בשבילך (לא מעט התנשאות)

איזו התלהמות מפגרת... אני מניח שגישה מוסלמית קיצונית של "בוא נפוצץ את העולם" זה גישה לאנשים חכמים בשבילך אה? הם בטח גם לא מתים האנשים האלה !

אתה מתנהג כמו כובש ^^^ ( בלי טיפה התנשאות )

רק קורא, אבל לא משנה.

איך אפשר לדעתך להוריד את מספר המתים ל 0?

למרות שלא מופנה אלי - אבל, אי אפשר להוריד לאפס שום דבר אבל בהחלט אפשר לצמצם , למשל ע"י הרתעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לדעתך להוריד את מספר המתים ל 0?

בטווח המידי? ברור שאי אפשר.

בטווח הרחוק? השמדת האיסלם. זו דת אלימה שכל המהות שלה היא השמדת העולם.

אנשים שמאמינים בזה צריכים להיות מושמדים מעל פני האדמה. הם לא ראויים לחיות בתרבות אנושית, ולמעשה פוגעים הלכה למעשה בקיום האנושות.

נ.ב.

אתה מוזמן לשלוף את קלף הדמגוגיה ולהשוות את מה שכתבתי עכשיו לשואה.. זה רק יגרום לי להתעלם ממך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

אתה מוזמן לשלוף את קלף הדמגוגיה ולהשוות את מה שכתבתי עכשיו לשואה.. זה רק יגרום לי להתעלם ממך :)

בתגובה כזאת טיפשית ופסישטית, לא בטוח שההתעלמות שלך היא דבר שלילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם לא היו יושבים שם, הערבים היו מתקרבים (כמו עכשיו) עם הטילים, ובסופו של דבר היו יורים לי ולך על המכולת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...