Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העובדה שהדיון נעצר דיי מדאיגה אותי. המשחק מאוד פופולארי ובד"כ בזמן הזה הייתי מצפה מאנשים להגיד פה בכמויות. זה ממש כאילו יש איזשהו באג שלא נותן לאנשים להמשיך לשחק אחרי מספר-שעות..... ::)

בכל מקרה, המשחק מדהים ושווה כל אגורה. סיימתי אותו באקסבוקס360 וכנראה שאני אנסה אותו גם בגרסת המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהדיון נעצר דיי מדאיגה אותי. המשחק מאוד פופולארי ובד"כ בזמן הזה הייתי מצפה מאנשים להגיד פה בכמויות. זה ממש כאילו יש איזשהו באג שלא נותן לאנשים להמשיך לשחק אחרי מספר-שעות..... ::)

בכל מקרה, המשחק מדהים ושווה כל אגורה. סיימתי אותו באקסבוקס360 וכנראה שאני אנסה אותו גם בגרסת המחשב.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הבנתי שגם מי שקנה את המשחק לא נהנה ממשחק שוטף. טיפוסי לפורטים, למרות שמזה ציפיתי לקצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

מאיפה הבאת את זה

איך בדיוק? DIRECT2DRIVE פתוח רק לאזרחי ארצות הברית וקנדה.

זה פתוח לכולם.

אני גר בישראל וקניתי את וMASS EFFECT וCOD4

תעשה חשבון בPAYPAL עם ויזה בינלאומי

אבל אל תקשקש שזה פתוח רק לארה"ב או קנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי משחק ממש טוב, שיחקתי כבר בערך 3 שעות... משהו טוב, זה מאוד מזכיר את KOTOR האווירה העתידנית והדמויות אבל במסאפקט יש הרבה מהקולנוע, מעברים יפים הדמויות מאוד מושקעות, אומנם לא נראות מדהים אבל מספק בהחלט, יש הרבה קווסטים צדדים אבל אני ממשיך בעלילה, אולי בפעם השניה שאני ישחק נתמקד מעלילה המשנית.

הקרבות מאוד מזכירים את KOTOR (הנשקים לא מאוזנים בשיט) אבל אין את הקטע של הקרב מקרוב (אולי יהיה אבל לא ראיתי בנתיים) רק נשקים חמים, בכללי עלילה טובה מאוד מותחת, ואני מקווה שהמשחק לא יפול באמצע :lol:

יאללה אנשים לשחק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מוזר קורה לי במשחק.

יש לי מעבד 3000+ של AMD

X1800GTO של ATI

וגיג'ה זיכרון

והמשחק רץ על 7 FPS בהגדות הכי הכי נמוכות!!!

נ.ב יש לי את הדריבר הכי חדש 8.5

אם מישהו יודע מה הפתרון אני אשמח אם הוא ישתף אותי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו טוב, זה מאוד מזכיר את KOTOR

זה אותה חברת

אני משחק לפעמים בJadeEmpire וגם לו יש הרבה דמיון לKOTOR

סך הכל חברת מאוד טובה אבל הייתי רוצה לראות אותם משנים סגנון לפעמים

בטח גם נותנים לך לבחור להיות רע או טוב נכון ?

אם כן חבל שהם לא עושים 2 עלילות שונות של רע וטוב כי במשחקים הקודמים להחלטות לא היה באמת הרבה משמעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זהזה פתוח לכולם.

אני גר בישראל וקניתי את וMASS EFFECT וCOD4

תעשה חשבון בPAYPAL עם ויזה בינלאומי

אבל אל תקשקש שזה פתוח רק לארה"ב או קנדה.

ילדון, אתה צריך לקבל מכות על הישבן. נכנסתי לאתר וקראתי את זה : This product is only available for purchase in the United States and Canada. אז לא התעסקתי עם ההורדה.

פעם הבאה דבר בנימוס. אני לא העלבתי אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא העלבתי אותך,הרגע.

וכן אתה יכול לרכוש כרגע רק בארה"ב אם יש לך קצת שכל אז תבין איך.

ואני יכול להיות אבא שלך אף עלפי התגובות שלך,אני מוותר על התענוג.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי רק בערך 3-4 שעות עד עכשיו ואני ממש מכור... משחק נהדר, מאוד סוחף... ממש גורם לי לרצות לצלול לתוך העולם שלו... לא נתקלתי במשחק שגרם לי לרצות לדעת עוד ועוד על העולם שלו מאז Morrowind(ולא, אובליביון היה די מעפן בקטע הזה).

שאלה בקשר לKOTOR - המשחקים באמת דומים? אני התרחקתי מKOTOR כי הבנתי שהמערכת קרבות שם היא פשוט... מתמטיקה ומזל. כמו גילגול קוביות... וזה לא מעניין לי את הביצה האמצעית(יש לי שלוש).

בMass Effect המערכת קרבות מאוד מאוד Action Oriented... יש כמובן משתנים "RPGיים", אבל המערכת עצמה היא מאוד "אקשן"ית..

אז אמממ, איך המערכת קרבות של KOTOR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו משחק חזק!

שיחקתי עכשיו שעה בערך וממש נהניתי!

תוך 5 דקות אתה כבר נסחף לתוך העלילה, זה מרגיש כמו סרט מוצלח.

בחיים שלי לא התעניינתי באקסטרא חפירות במשחקי תפקידים [לברר עוד פרטים שלא באמת חייבים לברר], אבל פה זה פשוט כיף לדלות עוד ועוד מידע!

מה שכן, מישהו יודע איך אפשר להשתמש בMED KITS? נפצעתי ואין לי מושג איך לרפא את עצמי [וכשהדמות שלך בשלבי "גסיסה" אתה לא יכול אפילו לעשות AIM DOWN לנשק שלך..בעע.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...