Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2 שאלות קטנות (המשחק הוזמן וצריך להגיע היום או מחר) :

1. האם הוא מגיע באריזת הד ארצי (מחורבנת, זולה ונראית כמו משהו מהתחנה המרכזית) ?

2. יש לי 64 וXP , על איזו מערכת עדיף לשחק ? (מפרט מצורף בפרטים שלי)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות קטנות (המשחק הוזמן וצריך להגיע היום או מחר) :

1. האם הוא מגיע באריזת הד ארצי (מחורבנת, זולה ונראית כמו משהו מהתחנה המרכזית) ?

2. יש לי ויסטה 64 וXP , על איזו מערכת עדיף לשחק ? (מפרט מצורף בפרטים שלי)

תודה מראש

1. מגיע בקופסה קטנה כזו כמו של סרט .

2. רץ מצויין על ויסטה 64, לא ניסיתי ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לנסות את המשחק הזה? לפני כמה חודשים ניסיתי את KOTOR 1, כי עדיין לא שיחקתי בו ואני יודע מהביקורות וכו' שהוא שווה. אבל מה שגיליתי היה מפלצת של ממשק - מיליון כפתורים, יותר מדי חשיבה ותכנון ו... איבדתי את עצמי. גם המשחק הזה יהיה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לנסות את המשחק הזה? לפני כמה חודשים ניסיתי את KOTOR 1, כי עדיין לא שיחקתי בו ואני יודע מהביקורות וכו' שהוא שווה. אבל מה שגיליתי היה מפלצת של ממשק - מיליון כפתורים, יותר מדי חשיבה ותכנון ו... איבדתי את עצמי. גם המשחק הזה יהיה ככה?

הוא מאוד דומה בעקרון, אבל קצת יותר פשוט. אין לך מיליון כוחות מיוחדים בקרב אלא בדרך כלל כמה בודדים בלבד, ואם תבחר לשחק SOLDIER (שאני במילא ממליץ לפעם ראשונה שמשחקים את המשחק) אז בכלל יהיה לך די קל כי המשחק יהיה יותר משחק אקשן. שאר חברי הצוות במילא פועלים אוטומטית בקרב אם אתה לא אומר להם מה לעשות, אז אתה לא חייב לשלוט בהם ידנית אם לא בא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עכשיו במשחק בפעם השניה. בפעם הראשונה הלכתי רוב הזמן בדרך של PARAGON ועכשיו אני הולך בדרך של RENEGADE. אני חייב לציין שדי התאכזבתי לגלות שב 99% מהמקרים אין בדיאלוגים שום השפעה אמיתית לגבי העלילה בין הבחירות שלך. זה ממש לא משנה מה אתה בוחר לענות, התוצאה היא (כמעט) תמיד אותו דבר, כשמקסימום יש יש לבחירה שלך השפעה על ה MORALITY שלך, אבל לא לגבי העלילה.

ספוילר:

חוץ ממקרים בודדים, כמו למשל כשאתה צריך להכריע איזה חבר צוות אתה מקריב ואיזה אתה מציל

די מאכזב. נכון שגם בKOTOR היו מקרים כאלה, אבל שמה הייתה הרבה יותר השפעה לבחירות שלך לגבי עלילת המשחק. למשל אני זוכר שבפעם הראשונה ששיחקתי בKOTOR פגשתי דמות מסויימת והרגתי אותה, ובפעם השניה גיליתי שאפשר בעצם לפייס אותה ולצרף אותה לצוות שלך. אבל כאן ב ME כשמישהו רוצה למשל להצטרף לצוות שלך, לא יעזור כמה תצעק שאתה לא רוצה אותו, ושאתה חושד בו, ושהוא ALIAN מגעיל וכו' - הוא יצטרף אליך בעל כורחך.

המשחק עדיין מצויין לדעתי, אבל די מבאס לגלות שאתה בעצם נמצא בסוג של מטריקס שבו אתה חושב שיש לך בחירה חופשית, אבל בעצם זו אשליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לדעת, רצוי ממקור ראשון, האם MASS EFFECT עובד על כרטיס מסך מובנה מסוג AMD/ATI HD 3200 שיושב על לוח אם שמבוסס על ערכת שבבים 780G, חבל לי לרכוש את המשחק ולגלות שהוא לא עובד לי על המחשב.

שאר המפרט הוא מעבד X2 5200+ ו-4 ג'יגה פנימי. חשוב לציין שהדמו של CRYSIS רץ על המחשב הזה בצורה תקינה אחרי הורדת הפירוט הגרפי אך לעומת זאת הדמו של LOST PLANET מקרטע על אותו מחשב גם לאחר הורדת רזולוציה ל-800x600 והורדת הפירוט הגרפי למינימום (לפי קריאה ברחבי האינטרנט זה נובע מהמרה גרועה של LP ל-PC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה ?

יריתי יותר מידי ברצף ברובה הצלפים

עכשיו הוא ב OVERHEATING (אדום)

כמה זמן זה נמשך ?

איזה שידרוג משפר את הנקודה הזאת בנשקים ?

תודה על העזרה

אממ אחרי שנייה המד מתחיל לרדת ושהוא יורד לגמריי אפשר לירוש שוב...

בדרך כלל הרובה צלפים מגיע לOVERHEAT אחרי ירייה אחת...

שיפורים? זה יותר תלוי ברובה שיש לך... אבל אתה תמיד יכול לחפש בשיפורים משהו שמעלה את מספר היריות לפי זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לדעת, רצוי ממקור ראשון, האם MASS EFFECT עובד על כרטיס מסך מובנה מסוג AMD/ATI HD 3200 שיושב על לוח אם שמבוסס על ערכת שבבים 780G, חבל לי לרכוש את המשחק ולגלות שהוא לא עובד לי על המחשב.

תבדוק אם יש לך במחשב משחק שמבוסס על מנוע אנריל3, משחקים כמו: ביושוק, אנריל טורנמט 3, וגאס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...