Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

המעבדים שלנו מלפני יותר משלוש שנים, זה פשוט לא מספיק היום, אין קשר ל SP3, וכן אני יודע שאת קרייסיס אתה יכול לשחק טוב אבל

משחקים כמו גירס אוף ואר והמשחק הזה דורשים יותר, אני יודע שזה קשה אבל תנסה לעכל את האמת.

אתה לא מבין מה אני אמרתי, אני שיחקתי בגירס אוף וור על הגדרות של מדיום ורזולוציה 1280X720 ורץ לי חלק על 40 FPS אחרי זה התקנתי SP3 והרצתי את המשחק, והמשחק לא זז בכלל על רזולוציה של 800X600 והכל על LOW ממש לא זז בכלל. ולפני שאני גם מתחיל את המשחק, בתפריט זה זז ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה..אופס...טעיתי :silly:

לא יודע מה הבעיה, אבל למה שלא תחזור ל SP2 מה רע ?

יש לי בעיה אחת בגראפיקה והבנתי שיש את זה לרוב משתמשי ATI, כל מה שלא בפוקוס ניראה מפוקסל כזה, כמו MOTION BLUR על סטרואידים.

דרייבר 8.5

כרטיס X1800XT512MB

וה MOTION BLUR כבוי

מיצטרף ! ממש מעצבן ! מתחילים ליהיות כבר הרבה בעיות עם הדרייברים לאחרונה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בפורום הרשמי של המשחק המלצות לשינויים בקבצי הINI להגדרות גרפיקה יותר טובות.לא הרגשתי שום האטה במשחק והשיפור בגרפיקה ובמיוחד בצללים ממש משמעותי והפתיע אותי לטובה. הצללים על הפנים של הדמויות ממש עצבנו אותי עד עכשיו וזה פתר את הבעיה הזאת.

Want more graphics quality?...well you can change a few things in bioengine.ini for example:

[Engine.Engine]

bAllowMatureLanguage=TRUE <--this is FALSE by default

MinShadowResolution=128 <--was 32

MaxShadowResolution=1024 <--was 512

---------------------------------------

[Engine.GameEngine]

bAllowMatureLanguage=True

MinShadowResolution=128 <--was 32

MaxShadowResolution=1024 <--was 512

[WinDrv.WindowsClient]

StartupResolutionX=1680

StartupResolutionY=1050

For if some reason you game wont go to your default resolution...force it there and it should work..

[systemSettings]

MaxAnisotropy=16 <-- was 4 ...when you change this make sure filtering is set to Anisotropic in game

[D3DDrv.D3DRenderDevice]

BIOVertexShaderVersion=vs_3_0 <--this was 2_0

Most DX9 cards can use the 3.0 version Vertex shaders...so I changed it..

אני לא בטוח בנוגע לשינוי ברזולוציה - אצלי השארתי על 1280/1024

אני באותו זמן גם האצתי את מהירות הריצה שלי כי נמאס לי שלוקח כלכך הרבה זמן להגיע לכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

in biogame.ini

change the lines

m_fMovementWalkRunTrans=0.8

m_fMovementWalkUpperMult=1.2

to

m_fMovementWalkRunTrans=1

m_fMovementWalkUpperMult=4

אפשר גם ערכים אחרים, אבל אלה הערכים שנח לי איתם. כשאני רץ (לוחץ על SHIFT) הוא רץ הרבה יותר מהר (גם מחוץ לקרב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מסובך !

אני עכשיו אחרי שעה וקצת של משחק אני בקטע ש:

אתה נכנס לנורמנדי (הספינת חלל) אחרי שכבר הכתירו אותך לספקטר ויש לך 3 יעדים ללכת אליהם, לא הבנתי איך אני בוחר לאן ללכת וגם לא הבנתי מה כל אחד מהם נותן לי ומה יש שם.. את העלילה עצמה אני מבין.

עוד משהו שאני לא מבין זה השליטה בצוות וההרכב, הצוות מפעיל את היכולות שלו לבד או שאני צריך להגיד לו ? מה זה אומר

ביוטיק ומה זה אומר ? זה יכולות מיוחדות נוספות ? אני חושב שכל דבר עדיף כי בקרב הם כמעט ולא עוזרים לי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל יעד יש לך משימה...

תקרא את מה שאומרים לך ב"סירטונים" ובמשימה...

אתה צריך לתפוס את האיש שהרג את חבר שלך (אני משמ גרוע בשמות) וגליתי שיש איתו משהי, הבת שלה נמצא באחת מהיעדים. ואתה צריך לבחור לאן ללכת קודם. לתפוס את הבת שלה שכנראה קשורה לכל העיניין. או ללכת למקום אחר לתפוס את השותפה וכו'....

בקשר לשאר השאלות:

כשאתה לוחץ על רווח את היכול לפקוד על הצוות שלך לעשות משהו מיוחד... מהיכולות שלו.

והוא גם עושה דברים לבד לפי מה שראיתי...

ביוטיק - כוחות כמו מגן להעיף אנשים וכו'.

טכנו' - אני מעדיף שמשהו אחר יסביר לך.. הוא בטח יסביר יותר טוב ממני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מסובך !

אני עכשיו אחרי שעה וקצת של משחק אני בקטע ש:

אתה נכנס לנורמנדי (הספינת חלל) אחרי שכבר הכתירו אותך לספקטר ויש לך 3 יעדים ללכת אליהם, לא הבנתי איך אני בוחר לאן ללכת וגם לא הבנתי מה כל אחד מהם נותן לי ומה יש שם.. את העלילה עצמה אני מבין.

עוד משהו שאני לא מבין זה השליטה בצוות וההרכב, הצוות מפעיל את היכולות שלו לבד או שאני צריך להגיד לו ? מה זה אומר

ביוטיק ומה זה אומר טכנולוגיה ? זה יכולות מיוחדות נוספות ? אני חושב שכל דבר עדיף כי בקרב הם כמעט ולא עוזרים לי !

קודם כל אם לא מפריע לך לקרוא באנגלית, כאן אתה יכול למצוא הסבר על כל דבר ב MASSEFFECT:

http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect_Wiki

ביוטיקס ו TECH הם שני סוגים של כוחות מיוחדים שיש במשחק, לחלק מהדמויות יש את אחד הכוחות האלה, וחלק יש את שניהם.

לכל כוח יש כמה יכולות מיוחדות, למשל ביוטיקס מאפשר לך לדחוף אנשים, להעיף אותם באויר (מאוד שימושי!) וכו'

TECH יעיל מאוד מחוץ לקרב, לפצח קודים וכו', אבל גם בקרב יש יכולות מיוחדות, למשל DAMPING שמונע מהיריב להשתמש בכוחות המיוחדים שלו לזמן מסויים.

אני ממליץ לך לנסות כל כוח בקרב ולגלות אם הוא שימושי או לא. אתה יכול ללחוץ על SPACE באמצע הקרב ואז לתת פקודות נפרדות לחברי הצוות וככה לשלוט על הכוחות המיוחדים שלהם גם אם לך אין כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

in biogame.ini

change the lines

m_fMovementWalkRunTrans=0.8

m_fMovementWalkUpperMult=1.2

to

m_fMovementWalkRunTrans=1

m_fMovementWalkUpperMult=4

אפשר גם ערכים אחרים, אבל אלה הערכים שנח לי איתם. כשאני רץ (לוחץ על SHIFT) הוא רץ הרבה יותר מהר (גם מחוץ לקרב).

אתה בטוח שזה בקובץ הזה?! אני לא מוצאת ערכים כאלו (גם שמם ערך וגם מספרית) בקובץ הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

איך אני פוקד על אחד מחברי הצוות לפרוץ רכיב אלקטרוני ?

לחצתי על SPACES אבל לא ראיתי אופציה כזאת.

אני משחק כחייל ולכן אין לי אפשרות 'לפרוץ' רכיבים אלקטרוניים.

אודה לעזרתכם

נ.ב.

משחק מדהים שיחקו אותה שוב !!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...