Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

למה חייב להפוך לאומניג'ל? יש מגבלת משקל? למה לא למכור או פשוט להשאיר אותם שם - מה מפריע? ד"א, אומניג'ל משמש רק לפריצות או לעוד משהו?

אולי אני די בהתחלה (כבר מצאתי את הבת של השותפה של הרע), אבל לי כרגע יש רק כ 30000, ממש כלום ואני מוכר כל מה שאני לא צריך.[br]פורסם בתאריך: 10.06.2008 בשעה 10:53:38

את כל קטגורית ה-HMWR של הנשקים לא מצאתי בשום מקום חוץ מבחנות, והם נראים משמעותית יותר טובים מכל דבר שמצאתי.

HMWR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מגבלה של 150 חפצים.

בהגדרה של חפצים כלולים כל ה... חפצים.

החל מנשקים ושריונות ועד לModים ושיפורי תחמושת.

אתה לא יכול לדעת כמה חפצים יש לך בכל רגע נתון.. הו לא.

ברגע שאתה מתקרב למגבלה של 150(נגיד, 136) אז כל פעם שתפתח את מסך הציוד תופיע הודעה שמזהירה אותך.

Omni Gel משמש לפריצות ולתיקון הMako, אני לא אומר שהוא שימושי יותר מדי... אבל בסופו של דבר אתה מוכרח "לצבור" אותו, אלא אם כל פעם שתגיע קרוב ל150 תרוץ למכור ב24 קרדיטים את הרובה שלך... -_-

כפי שכבר ציינתי, אני סיימתי את המשחק עם בערך 400,000 קרדיטים ו800 ומשהו אומני ג'ל... גם לזה וגם לזה אין באמת שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

למישהו יש מושג איך אפשר לעקוב אחרי הנסיעות? ז"א באיזה כוכב כבר "ביקרתם"/נחתתם - על מנת לא ליצור נסיעות שווא?

ב JOURNAL (לחץ על J) יש מעקב אחרי כל המשימות שלך, וזה מסודר לפי שמות הכוכבים. אבל זה רק לגבי הכוכבים הגדולים שיש שמה משימות חשובות, אני לא יודע אם יש מעקב לגבי הכוכבים ה"קטנים", כלומר אלה שאתה נוחת שם בשביל לאסוף משאבים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מתקדמים לכוכבים אחרים? אני כבר יומיים רק מסתובב במעליות מדבר עם אנשים אוסף ואין אקשן, נכנסתי לחללית ויש שם מפת גלקסיה לחצתי לפתוח ואז המסך שחור ורק שאני לוחץ ESC הוא קופץ למסך אחר לשנייה ואז שוב שחור עד שלבסוף הוא יוצא חזרה לחדר , זה נראה לי באג או משהו אני בשלב 8 כשלוחצים על U איפה שמוסיפים ערכים לאופי וכו אבל אין אקשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד אבל ממש לא כמו שעשו מזה,

הנשקים מעפנים וה RECOIL דיי מקשה, הפיצוצים ממש עלובים ובואו לא נדבר על הגרפיקה... (אין AA במשחק או שזה רק אני?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק מעולה,נכון יש לו את הUPS ו DOWNS כמו לכול משחק

אבל הבעיות עם הטקסטורות והAA קצת מרגיזות...

לגבי נשקים,תמצא יותר טובים,והכי חשוב זה תשתמש בהם כמו שצריך.

שאלה,איך אני מבטל את הAUTO LEVEL UP שבטעות עשיתי לכול הסקווד שלי (כולל את עצמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...