Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

זה אחד המתסכלים... אבל אני מצליח אחרי כמה פעמים.

הבנתי שעם המכוניות שאני מקבל בהתחלה אין לי סיכוי לצאת בחמשיה ואם אני לא יוצא בחמש הראשונים אין הבדל בין מקום 6 או 15 אז אני לא מתחיל מהתחלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר מישהו אמר בפורום בקשר לזה שמכונית מפרפרת קצת בזינוק...

אז הוא אמר "חכו למשחק המלא, יהיה אפשרות לבחור בו האם יהיה לאוטו הנעה קדמית או אחוריות וכו'...."

האם קיימות אפשרויות כאלה?

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-LA MANS זה פחות מ-24 דקות. כל שנייה (אמיתית) יורדים איזה 2-3 שניות משחק (מקסימום 12 דקות, אפילו פחות)

ד"א סיימתי אותו שלישי מה-Class שלי (עקפו אותי ממש לקראת הסוף :pissed:)

דניאל, לא נתקלתי באפשרויות הנעה קדמית\אחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים בלא מנס אני יוצא תמיד מקום ראשון מהמקצה שלי (אני בעונה 5), העונה האחרונה אפילו ניכנסתי עם הקבוצה שלי למירוץ !

זאת אומרת שקניתי מכונית שתיהיה של הקבוצה שלי ולא דרך DRIVER OFFER.

הסוד בלא מנס זה ליהיות רגוע וליהיות מוכן לזה שיכול ליהיות שתיצטרך לעשות ריסטארט שאתה עוד דקה מסיים, ככה אני תמיד סיימתי מקום ראשון.

תגידו כמה כסף יש לכם ? אני עכשיו מזה מרושש למה קניתי את המרצ'יליאגו באיזה 2.8 מיליון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו בהגדרות של גרפיקה אני שם 16QAA וזה עושה תקיעות במשחק למה?

כמעט בטוח שזה חוסר בזכרון של כ.מסך (יש לך "רק" 320mb)

רזולוציות גבוהות \ AA גבוה מעמיסים על הזכרון הזה. (ואתה בחרת את ה-AA הכי מוגזם שיש :) )

אפשר לראות במוניטור של RivaTuner את ניצול ה-VRAM. אם ה-videomemory usage עובר את ה-320 (במקרה שלך) זאת הבעייה.

אם הוא באמת עובר את ה-320, תוכל לראות שה- non-local video memory usage גדול מ-0 (בשימוש), זה אומר שזכרון המערכת

(shared system memory, AGP memory) נכנס לפעולה מאחר ואזל הכרטיס - מה שבדרך כלל מסתכם בתקיעות רגעיות או FPS נמוך משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יחסית חם..

הייתי מגדיר עם Riva Tuner את ה-RPM של המאוורר ל-70%... (על כמה הוא נמצא עכשיו? תבדוק עם התוכנה everest...)

דניאל ;)

על 100% על הזמן

63 מעלות במנוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בטוח שזה חוסר בזכרון של כ.מסך (יש לך "רק" 320mb)

רזולוציות גבוהות \ AA גבוה מעמיסים על הזכרון הזה. (ואתה בחרת את ה-AA הכי מוגזם שיש :) )

אפשר לראות במוניטור של RivaTuner את ניצול ה-VRAM. אם ה-videomemory usage עובר את ה-320 (במקרה שלך) זאת הבעייה.

אם הוא באמת עובר את ה-320, תוכל לראות שה- non-local video memory usage גדול מ-0 (בשימוש), זה אומר שזכרון המערכת

(shared system memory, AGP memory) נכנס לפעולה מאחר ואזל הכרטיס - מה שבדרך כלל מסתכם בתקיעות רגעיות או FPS נמוך משמעותית.

אם יהיה כ.מסך חדש GTX280 ב1 גיגה אז יעובד מהיר חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על 100% על הזמן

63 מעלות במנוחה

63 במנוחה זה גם חם...ה-88GT שלי עם סטוק על 48 במנוחה ו-80 במאמץ...(והמאוורר רק על 55% !!!)

או שתדליק מזגן בחדר או שתוריד את ההגדרות במשחק או שתחליף לכ.מסך...

אלו האפשרויות שעולות לי בראש עכשיו...

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים בלא מנס אני יוצא תמיד מקום ראשון מהמקצה שלי (אני בעונה 5), העונה האחרונה אפילו ניכנסתי עם הקבוצה שלי למירוץ !

זאת אומרת שקניתי מכונית שתיהיה של הקבוצה שלי ולא דרך DRIVER OFFER.

הסוד בלא מנס זה ליהיות רגוע וליהיות מוכן לזה שיכול ליהיות שתיצטרך לעשות ריסטארט שאתה עוד דקה מסיים, ככה אני תמיד סיימתי מקום ראשון.

תגידו כמה כסף יש לכם ? אני עכשיו מזה מרושש למה קניתי את המרצ'יליאגו באיזה 2.8 מיליון...

אך היה לך 2.8 מליון??? אני בסוף עונה 6 יש לי רק עכשיו 2M אני כמעט תמיד יוצא ראשון(אולי באיזה 2-3 מרוצים של אירופה אסיה וארצות הברית יצאתי שני אבל ראשון בדירוג הכללי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב פתחתי וניקיתי אבק. אני כל פעם נגנב כמה זה עוזר.

איזה שקט עכשיו ןהכרטיס על 56 במנוחה.

אני אשחק עכשיו ונראה כמה במאמץ[br]פורסם בתאריך: 8.06.2008 בשעה 16:35:04

73 מקסימום במאמץ
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק אדיר.ממש מהנה...אולי עם המקלדת קצת קשה לשלוט,אבל אני נהנה מכל רגע.

גם גיליתי מחדש את חווית משחקי המירוץ כשאני עכשיו משחק עם ידני+מצלמה שהיא בעצם העיניים של הנהג.

מה שכן,יש לי בעיה אולי תדעו איך לפתור אותה - יש את זאתי במוסך שמסבירה לך כל מיני דברים..אז הקול שלה ממש חלש.בקושי שומעים אותה ביחס למוזיקה של המשחק.מישהו יודע אם זה פשוט בעיה בהגדרות(אצלי פשוט בסאונד הכל 10) או שזה משהו מעבר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...