Race Driver : GRID - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver : GRID - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

אני משחק עם הגה MOMO של לוג'יטק וממש קשה לי לשלוט על הרכבים.מי מכם שמשחק עם הגה, שיניתים משהו בהגדרות המתקדמות של השליטה?

הכוונה לערכי linearity, saturation, dead zone, אשמח אם תוכלו לפרסם ערכים שקבעתם שאיתם השליטה סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק עם הגה MOMO של לוג'יטק וממש קשה לי לשלוט על הרכבים.מי מכם שמשחק עם הגה, שיניתים משהו בהגדרות המתקדמות של השליטה?

הכוונה לערכי linearity, saturation, dead zone, אשמח אם תוכלו לפרסם ערכים שקבעתם שאיתם השליטה סבירה.

גם אני משחק עם MOMO ואני שיניתי קצת. אני חייב לומר שאני לא זוכר מה בדיוק שיניתי אבל לא שינויים דרסטיים. קו אחד או שניים :-\

(נשמע דפוק אני יודע)

זה שיפר קצת את השליטה אבל מה שאני רוצה להגיד לך שזה משחק קשה לשליטה. הוא מנסה להיות נאמן למקור כמה שיותר.

לא שאני מציע לכם שום דבר, אבל כשאתה נוסע באוטו על 180 הידיים כל השמן מתקנות קצת את ההגה, יודעים על מה אני מדבר?

ככה זה גם במשחק. אתה לא יכול להיות יותר משניה בלי לגעת קצת בהגה. חייב לתקן כל הזמן ולשמור על שליטה. (שמתי לב גם שזה המשחק מחשב היחיד אי פעם שאני מזיע אחרי שעה של משחק...)

בקיצור, תתייחס אליו ברצינות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משחק עם MOMO ואני שיניתי קצת. אני חייב לומר שאני לא זוכר מה בדיוק שיניתי אבל לא שינויים דרסטיים. קו אחד או שניים :-\

(נשמע דפוק אני יודע)

זה שיפר קצת את השליטה אבל מה שאני רוצה להגיד לך שזה משחק קשה לשליטה. הוא מנסה להיות נאמן למקור כמה שיותר.

לא שאני מציע לכם שום דבר, אבל כשאתה נוסע באוטו על 180 הידיים כל השמן מתקנות קצת את ההגה, יודעים על מה אני מדבר?

ככה זה גם במשחק. אתה לא יכול להיות יותר משניה בלי לגעת קצת בהגה. חייב לתקן כל הזמן ולשמור על שליטה. (שמתי לב גם שזה המשחק מחשב היחיד אי פעם שאני מזיע אחרי שעה של משחק...)

בקיצור, תתייחס אליו ברצינות ;)

צודק, כל הזמן צריכים לעשות תיקונים קטנים עם ההגה.

לגבי השליטה במכונית: אני משחק עם מקלדת וממש פשוט לשלוט במכונית, אני חושב שהמשחק דיי קרוב למציאות, חוץ מהקטע הזה שמגיעים לסיבוב וממש מאטים

את המכונית זה נראה כאילו היא עוצרת או לפחות מגיע לכ-20 קמ"ש אבל במד קמ"ש רשום 90...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, כל הזמן צריכים לעשות תיקונים קטנים עם ההגה.

לגבי השליטה במכונית: אני משחק עם מקלדת וממש פשוט לשלוט במכונית, אני חושב שהמשחק דיי קרוב למציאות, חוץ מהקטע הזה שמגיעים לסיבוב וממש מאטים

את המכונית זה נראה כאילו היא עוצרת או לפחות מגיע לכ-20 קמ"ש אבל במד קמ"ש רשום 90...

כי אתה רגיל לראות את המסך טס(הפריטים) כשאתה נוסע במהרות גבוה וכשאתה נוסע על 90 זה נראה לך כמו לנסוע על 20 שהוא בקושי זז :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתם משיגים את המשחק?

מתוך ההודעה הראשונה בדיון:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר לי שכל מי שפה משחק בזה, קנה את המשחק דרך הרשת?

מה הנקודה שלך בדיוק ? לא הוא ולא אף אחד אחר יכול לדעת בוודאות מי קנה ומי השיג בדרך לא חוקית,

בגלל זה יוצאים מנקודת מוצא שכולם רכשו את המשחק, אחרת לא היה מתקיים פורום משחקים. :s07:

ד"א, בשורות טובות, יצא PATCH 1.1:

http://www.gamershell.com/news_52750.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...