עזרה בבחירת זיכרון 2GB תקציב 400 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת זיכרון 2GB תקציב 400 ש"ח

Inzagi

Recommended Posts

שלום, יש לי מפרט ואני מתלבט לגבי הזכרונות שמתאימים לו.

המפרט הוא כזה (מיועד למשחקים):

מעבד:

INTEL 2 DUO S775 3.0GHz E8400 45nm : " SLAPL" - BOX

לוח אם:

GIGABYTE GA-P35-DS3L

כרטיס מסך:

TWINTECH PCI-EX 2.0 GeForce 8800GTS 512MB - RETAIL

דיסק קשיח:

WD 320GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD3200AAKS

אני רוצה בנפח 2GB. איזה הכי כדאי? תקציב עד 400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט מיועד למשחקים ואתה לא תראה הבדל משמעותי בין 2 ג'יגה 800 ל2 ג'יגה 1066 לעומת זאת אם תיקח 4 ג'יגה אתה תראה הבדלים עצומים

זה עומד בדיוק בתקציב שנתת אז מה הבעיה? רצית להשקיע 400 - 4 ג'יגה עולה בול במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לחסוך איפה שאפשר ו2GB יספקו אותי.

אני מתלבט בין 800DDR2 ל1066DDR2, האם ההבדל בחימום שלהם הוא רציני?

איזו מהירות וחברה כדאי לקחת?

אם אתה מעדיף לחסוך ולא רוצה 4GB בכוח אז תקנה 2GB ב200 שקל. כיום מהירות הזיכרון ותזמונים לא משפיעים הרבה על מהירות המחשב. מחסור בזיכרון כן ישפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצל רק 3.2G אז נקנה 2G במחיר של 4G :screwy:

לא אבל נקנה 2 גיגה הרבה יותר איכותיים שיאפשרו אובר קלוק הרבה יותר טוב,מאשר לקנות 4 גיגה בסיסיים ביותר שלא ינוצלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון 2G לא כל כך מספיק היום (למשחקים, לתוכנות ליצירת מוזיקה וכו').

דבר שני זיכרונות 4G זולים כמו ה MUSHKIN SP (ניראה לי שהם הכי זולים שיש היום, עולים 377 שקל במזומן) מגיעים ל 950MHZ עם תזמוני סטוק ומתח של 2V-2.2V (ב TOM'S HARDWARE הצליחו להגיע עד 1000MHZ אבל זה טיפה קיצוני), אם אתה עובד ביחס של 1:1 תוכל להגיע ל OC מכובד ביותר (נגיד שהמכפלה היא 8 אז 8*475 זה 3800MHZ). אני מודע לזה שזה לא מדהים מבחינת הזיכרונות אבל עדיף 4G ב 950MHZ מ 2G ב 1100MHZ.

צריך לזכור שב 400 שקל יש גם זיכרונות של GAIL, , GSKILL ו שעוברים את ה 1000MHZ בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציין משחק אחד היום שצורך יותר מ2G.

קודם כל קרייסיס כן יוכל לנצל אבל זאת לא הנקודה,

לסיכום :עדיף נפח מאשר תיזמונים ,מהירות וכו' וכו', אחרי הכל ה4GB לא יהיו בתזיזמונים לא טובים וגם בתדרים דיי גבוהים,

ולגבי מערכת ההפעלה, תמיד אפשר להתקין 64BIT, לא סיפור גדול, רצוי אפילו, היא מתלבשת לך בול על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...