מתלבט בין שני סוגים של altec צריך עזרה לא מבין ממש.. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני סוגים של altec צריך עזרה לא מבין ממש..

asi1998

Recommended Posts

כנ"ל. טסתי לאייבורי..

אתה קונה את הרמקולים באייבורי? מוכרים אותם שם בפחות מ310 ש"ח?

תבקשו לבדוק את המערכת בחנות (או בית, אם החנות תסכים)... אם יש בעייה- אל תקנו או תבקשו החזר... עד כמה שאני יודע, יש איזה חוק חדש שקובע שחייבים להחזיר לכם את הכסף (ולא זיכוי) אם אתם מחזירים מוצר פחות מ14 יום מהקנייה...

לא נראה לי שKSP יסכימו לזה, וגם התקשרתי לשאול אותם בסניף ברעננה אם יש להם את הרמקולים לתצוגה והם אמרו שלא..

והחוק הזה אני חושב רק כשלא פותחים את המוצר, ושהוא באריזתו המקורית אז רק ככה אפשר להחזיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו אז אל תזרוק את הקרטון כמה ימים... הוא לא דורש שתאכיל אותו או משהו כזה... תנסה גם לא לקרוע את השקיות, ואם יש בעייה, תארוז הכול, תדביק עם סלוטייפ ותחזיר. ם הם לא ימצאו פגם שנגרם משימוש הם חייבים להחזיר את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז אל תזרוק את הקרטון כמה ימים... הוא לא דורש שתאכיל אותו או משהו כזה... תנסה גם לא לקרוע את השקיות, ואם יש בעייה, תארוז הכול, תדביק עם סלוטייפ ותחזיר. ם הם לא ימצאו פגם שנגרם משימוש הם חייבים להחזיר את הכסף.

זה לא כמה ימים זה פשוט לחבר ולראות אם יש רעשי רקע או אין, זה לוקח שנייה...

נלך לKSP ונראה מה הם אומרים.

יש פה מישהו עם הVS2421 שיכול לבדוק אם הרעשי רקע נגרמים מטלפון נייד/מהשלט החוטי של הרמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כמה ימים זה פשוט לחבר ולראות אם יש רעשי רקע או אין, זה לוקח שנייה...

נלך לKSP ונראה מה הם אומרים.

יש פה מישהו עם הVS2421 שיכול לבדוק אם הרעשי רקע נגרמים מטלפון נייד/מהשלט החוטי של הרמקולים?

עכשיו חזרתי מ KSP (בסוף התברר שאין לאייבורי את הרמקולים במלאי) עם ה VS2421 - חיברתי אותם והפעלתי: אני לא מבין על איזה רעש כולכם מדברים! קירבתי את האוזניים עד למרחק של 1 ס"מ מהרמקולים ואני עדיין לא שומע שום רעש, ניסיתי גם לקרב את ה N73 שלי ואת השלט בו זמנית ועדיין.. שקט מחריש.

התרשמות אישית -

מבחינת הצורה: הרמקולים בתמונה נראים הרבה יותר קטנים והרבה יותר מכוערים. במציאות.. הכל ורוד (לשם שינוי). לסאב יש צורה שחוסכת מקום (בצורה של קופסא צרה ולא קובייה כמו רוב הסאב-וופרים).

מבחינת ביצועים: בשביל 300 שקל, הסאונד של הרמקולים מאוד עשיר והבאס נשמע עדין ונקי. (אף פעם לא ניסיתי את ה ATP3 כך שאני לא יכול להשוות, מה שכן - הרמקולים האלה הרבה יותר טובים מהקריאטיב SBS שהיו לי).

..רק חבל שאי אפשר לשלוט על הבאס דרך השלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מ KSP (בסוף התברר שאין לאייבורי את הרמקולים במלאי) עם ה VS2421 - חיברתי אותם והפעלתי: אני לא מבין על איזה רעש כולכם מדברים! קירבתי את האוזניים עד למרחק של 1 ס"מ מהרמקולים ואני עדיין לא שומע שום רעש, ניסיתי גם לקרב את ה N73 שלי ואת השלט בו זמנית ועדיין.. שקט מחריש.

התרשמות אישית -

מבחינת הצורה: הרמקולים בתמונה נראים הרבה יותר קטנים והרבה יותר מכוערים. במציאות.. הכל ורוד (לשם שינוי). לסאב יש צורה שחוסכת מקום (בצורה של קופסא צרה ולא קובייה כמו רוב הסאב-וופרים).

מבחינת ביצועים: בשביל 300 שקל, הסאונד של הרמקולים מאוד עשיר והבאס נשמע עדין ונקי. (אף פעם לא ניסיתי את ה ATP3 כך שאני לא יכול להשוות, מה שכן - הרמקולים האלה הרבה יותר טובים מהקריאטיב SBS שהיו לי).

..רק חבל שאי אפשר לשלוט על הבאס דרך השלט.

וואי אתה לא יודע כמה עזרת לי!!! 99% עכשיו שאני קונה את הVS2421.

נ.ב. איזה כרטיס קול יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אתה לא יודע כמה עזרת לי!!! 99% עכשיו שאני קונה את הVS2421.

אין בעד מה, מישהו היה חייב לקחת סיכון ;D

אתה יכול לבדוק עוד משהו בשבילי בבקשה - תקרב את השלט החוטי של הרמקולים לרמקול הימני ותגיד אם יש רעש סטטי.

כבר רשמתי בהודעה הקודמת שלי (המצוטטת על ידך) שקירבתי את השלט החוטי (יחד עם ה NOKIA שלי) לרמקולים - ולא קרה כלום.

נ.ב. איזה כרטיס קול יש לך?

לא משהו מקצועני.. הוא משולב בתוך המחשב הנייד שלי מדגם PAVILLION 6186ea - שם הכרטיס אם אני לא טועה Conexant High-Definition. אתה יכול לברר באתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר רשמתי בהודעה הקודמת שלי (המצוטטת על ידך) שקירבתי את השלט החוטי (יחד עם ה NOKIA שלי) לרמקולים - ולא קרה כלום.

צודק, לא שמתי לב ההודעה נערכה..

לא משהו מקצועני.. הוא משולב בתוך המחשב הנייד שלי מדגם PAVILLION 6186ea - שם הכרטיס אם אני לא טועה Conexant High-Definition. אתה יכול לברר באתר של .

אה סבבה, שאני קונה מחשב חדש אני קונה כנראה P35 DS3L אז אני מעריך שהכרטיס קול המובנה שלו יותר טוב משלך. (חשבתי אולי זה מה שיוצר את הבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האהא.... כנראה שהATP3 באמת נחטפו כמו לחמניות חמות :smile1:...

לפני איזה שבעיים ראיתי אותם באיזה 280 ש"ח או משהו כזה.... עכשו אני כבר לא יכול למצוא אותם באתרים של החנויות הגדולות (זיגזג\ נועה\ פנדס...)

290 אתה בטח מתכוון, זה בקי אס פי (לא מומלץ - הרמקולים מחודשים).

בפוקספיסי תוכל למצוא אותם.

ה ATP3 עדיפים אם בכלל תצליח למצוא אותם (שלח לי הודעה אם תצליח).

אם לא, אז קח את הסט השני גם הוא מעולה.

יש לfoxpc אותם, וחנויות נוספות תוכל למצוא בזאפ.

לפי הביקורות שקראתי הVS נשמעים טוב יותר :nixweiss:

ע"פי חוות דעת משתמשים בפורום, ההפך הוא הנכון.

כנראה אני ילך על הVS2421 בגלל כל היתרונות האחרים שלו על הATP3

"כל היתרונות"?

איזה יתרונות יש לו בכלל על הATP3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יתרונות יש לו בכלל על הATP3?

יותר חזקים

יותר יפים

יש שלט

מיקרופון מובנה

חיבור לאוזניות

ניתן לתלייה על הקיר

עולים פחות

סאונד לפחות ברמה של ATP3 אם לא יותר לפי כמה משתמשים פה בפורום

יותר קטנים (בעיקר הסאב, לא מגושם כמו בATP3)

כפתור ההדלקה והכיבוי לא באותו הכפתור של ההנמכה וההגברה, זה מעצבן בATP3 כל פעם שרוצים לכבות את הרמקולים צריך להנמיך עד הסוף...

רוצה עוד?

החסרון היחיד של הVS2421 הוא הרעש סטטי הזה, שעכשיו אני לא יודע בכלל לגביו כל אחד אומר משהו אחר ואני לא יודע אם לקרוא לזה בכלל חיסרון :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזקים? במה יותר חזקים? אתה קונה רמקולים כדי לזרוק אותם ולבדוק אם לא קרה להם כלום?

יפים? סלקטיבי.

סאונד ברמה של ATP3? ידידי פקח את העיניים ותריץ כאן חיפוש בפורום. יש כאן דיון דיי גדול (הראשון נראה לי שעסק בהשוואה הזו) וחד משמעית הומלץ שם על הATP3. לא סתם הם נמכרים כבר 9 שנים שזה מדהים.

היתרונות היחידים הם:

שלט,מיקרופון מובנה ואוזניות, ניתנים לתלייה על הקיר, עולים עשרה שקלים פחות [עפ"י המחיר הנמוך ביותר בזאפ - זניח], סאבוופר יותר קטן.,כפתור הדלקה. עוד? תביא, כי אני לא רואה.

לעומת זאת החסרונות:

סאונד,רעשי רקע

כמו שזה נראה אלטק השקיעו יותר ב'מה שמסביב' במקום במה שצריך וזה איכות הסאונד. לATP3 להזכירך היה מחליף בעבר ה4121 שלא הצליח כמו הATP3, וגם כאן זה נראה שה2421 לא יצליחו כמו הATP3. לא סתם הרמקולים נמכרים במשך 9 שנים, תחשוב על זה..

אם נשקלל, היתרונות זניחים לעומת 2 החסרונות שהם סאונד פחות טוב בהשוואה לATP3 ורעשי רקע. אתה שוכח שרמקולים נועדו לתת סאונד, וכל המיקרופון מובנה, אוזניות, שלט וכל השטויות האלו זה אקסטרא זה לא הייעוד של הרמקולים.

קודם כל איכות סאונד, ואח"כ חשובים הארגנומיה וכל שאר השטויות.

תגיד שאתה קונה מסך מחשב לדו', אתה קונה עפ"י סוג הפאנל של המסך והמחיר או עפ"י חיבורי ,הרגלית של המסך,העיצוב,הגימור,החברה (שזה חשוב, אבל לא כמו מה שהזכרתי קודם) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה רגילים לזה שכל דבר חדש יותר טוב, ומשהו שהוא בן כמה שנים לא שווה כלום, זה באמת נכון כשמסתכלים על (מעבדים כ.מסך זכרונות) אבל זה ממש לא נכון לגבי , יצור זו אומנות

כי עושים באהבה או לא עושים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין... AL מנסים להחליף את הATP3 כבר כמה שנים, וה2421 אמורים להיות ה"אס" שלהם... מערכת לשוק הנמוך שמציעה הרבה יותר מכל המערכות האחרות במחיר דומה...

יש להם מלא מערכות לשוק הבינוני (400~800 ש"ח) והגבוה (800~1600 ש"ח), אבל בשוק הנמוך היו להם רק את הATP3 שיכלה להתחרות מול המערכות האחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזקים? במה יותר חזקים? אתה קונה כדי לזרוק אותם ולבדוק אם לא קרה להם כלום?

יפים? סלקטיבי.

סאונד ברמה של ATP3? ידידי פקח את העיניים ותריץ כאן חיפוש בפורום. יש כאן דיון דיי גדול (הראשון נראה לי שעסק בהשוואה הזו) וחד משמעית הומלץ שם על הATP3. לא סתם הם נמכרים כבר 9 שנים שזה מדהים.

היתרונות היחידים הם:

שלט,מיקרופון מובנה ואוזניות, ניתנים לתלייה על הקיר, עולים עשרה שקלים פחות [עפ"י המחיר הנמוך ביותר בזאפ - זניח], סאבוופר יותר קטן.,כפתור הדלקה. עוד? תביא, כי אני לא רואה.

לעומת זאת החסרונות:

סאונד,רעשי רקע

כמו שזה נראה אלטק השקיעו יותר ב'מה שמסביב' במקום במה שצריך וזה איכות הסאונד. לATP3 להזכירך היה מחליף בעבר ה4121 שלא הצליח כמו הATP3, וגם כאן זה נראה שה2421 לא יצליחו כמו הATP3. לא סתם הרמקולים נמכרים במשך 9 שנים, תחשוב על זה..

אם נשקלל, היתרונות זניחים לעומת 2 החסרונות שהם סאונד פחות טוב בהשוואה לATP3 ורעשי רקע. אתה שוכח שרמקולים נועדו לתת סאונד, וכל המיקרופון מובנה, , שלט וכל השטויות האלו זה אקסטרא זה לא הייעוד של הרמקולים.

קודם כל איכות , ואח"כ חשובים הארגנומיה וכל שאר השטויות.

תגיד שאתה קונה מסך מחשב לדו', אתה קונה עפ"י סוג הפאנל של המסך והמחיר או עפ"י חיבורי ,הרגלית של המסך,העיצוב,הגימור,החברה (שזה חשוב, אבל לא כמו מה שהזכרתי קודם) ?

חזקים הכוונה שהם חזקים יותר בסאונד שלהם :kopfpatsch: שזה חיסרון גדול לATP3 שהרמקולים שלו חלשים יחסית.. אפילו מישהו פתח כאן דיון וכתב שהעוצמה של הATP3 חלשה.

יותר יפים וקטנים - לי אין שולחן עבודה גדול ואני לא רוצה סאב בגודל של פיל. תלייה גם חשובה לי כי אולי לא יהיה לי מקום בשולחן ואני יצתרך לתלות אותם שזה יכול להיות דווקא נחמד מאוד. אכן העיצוב זה רק תוספת.

לגבי הסאונד - כנראה שלא קראת כתבות בחול, מעריצים שם את הVS2421 לא פחות מאשר את הATP3. תראה לי כאן בפורום השוואה בינהם.

אחרי חיפוש אינטנסיבי באינטרנט, אני מבין שהרעשי רקע יכולים לנבוע בעיקר מראוטרים ואולי קצת מדברים אלחוטיים אחרים (מקלדות, עכברים וכו'..) ראיתי כאן מישהו בפורום שקירב את השלט והטלפון הנייד שלו ולא שמע שום רעשי רקע.

ובקשר למחיר - הכי זול שמצאתי זה 369 בחנות CD1 ברעננה (שיש להם יחידות במלאי), מול 310 בKSP. ואל תסתכל על החנויות בזאפ כי ליותר מחצי מהם אין את הרמקולים במלאי.

ואל תגיד ש50 שקל זה כלום כסף, כי בשבילי זה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי כתבה אחת בחו"ל על ה2421 (כתבה שהביאו פה לא מעט), אבל מה לעשות שמה שיש בחו"ל זה לא מה שקורה בארץ.

בכתבות האלו אין זכר לרעשי רקע, ועובדה שבארץ כל תגובה על ה2421 אני רואה את זה (אתה יכול להתחיל מזאפ ולסיים בפורום הזה).

בקשר לנושא, לי נראה שלא הרצת חיפוש אבל לא משנה. אני מחפש פה כבר חצי שעה את הנושא ולא מצאתי. התייאשתי. בכל מקרה יש כאן נושא בעל 4/5 עמודים אם לא יותר שבו המשתמש שפתח את הנושא חווה דעת לראשונה בפורום על הרמקולים ובדיון לא חסר תגובות של משתמשים ויש בו השוואה בין 2 הרמקולים ויתרונות חסרונות .

גם אני קראתי מס' מצומצם מאוד של נושאים (ואפילו אילו אותם מס' מצומצם של אנשים) שאתה מדבר על התגובות שחוות דעת חיוביות על ה2421, אבל זה זניח לפי דעתי לעומת רוב התגובות שאומרות ההפך.

50 ש"ח בשביל שילוו אותך לפחות משהו כמו שנתיים או 3 זה אמור להיות כלום, אם זה חשוב לך כל כך אתה תמצא מאיפה להשיג/להלוות.

אני לא בא לריב איתך מה לקנות, כסף שלך, חדר שלך, ייעוד שלך. אם זה הייתי אני הייתי הולך על הATP3 בידיוק בגלל היתרונות שלו והרקורד/רזומה המדהים שיש לו בשוק. 9 שנים הרמקולים האלו נמכרים, והם ממשיכים להימכר גם היום, חבל שהייצור שלהם הופסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי כתבה אחת בחו"ל על ה2421 (כתבה שהביאו פה לא מעט), אבל מה לעשות שמה שיש בחו"ל זה לא מה שקורה בארץ.

בכתבות האלו אין זכר לרעשי רקע, ועובדה שבארץ כל תגובה על ה2421 אני רואה את זה (אתה יכול להתחיל מזאפ ולסיים בפורום הזה).

בקשר לנושא, לי נראה שלא הרצת חיפוש אבל לא משנה. אני מחפש פה כבר חצי שעה את הנושא ולא מצאתי. התייאשתי. בכל מקרה יש כאן נושא בעל 4/5 עמודים אם לא יותר שבו המשתמש שפתח את הנושא חווה דעת לראשונה בפורום על הרמקולים ובדיון לא חסר תגובות של משתמשים ויש בו השוואה בין 2 הרמקולים ויתרונות חסרונות .

גם אני קראתי מס' מצומצם מאוד של נושאים (ואפילו אילו אותם מס' מצומצם של אנשים) שאתה מדבר על התגובות שחוות דעת חיוביות על ה2421, אבל זה זניח לפי דעתי לעומת רוב התגובות שאומרות ההפך.

50 ש"ח בשביל שילוו אותך לפחות משהו כמו שנתיים או 3 זה אמור להיות כלום, אם זה חשוב לך כל כך אתה תמצא מאיפה להשיג/להלוות.

אני לא בא לריב איתך מה לקנות, כסף שלך, חדר שלך, ייעוד שלך. אם זה הייתי אני הייתי הולך על הATP3 בידיוק בגלל היתרונות שלו והרקורד/רזומה המדהים שיש לו בשוק. 9 שנים הרמקולים האלו נמכרים, והם ממשיכים להימכר גם היום, חבל שהייצור שלהם הופסק.

אני עדיין לא הולך בטוח על הVS2421. נבקש מKSP שיחברו למחשב בחנות לראות אם יש רעשי רקע או שאין.

אם הם יסכימו אני יקח את זה אלי הביתה לנסיון.

אלטק ניסתה כל הזמן למצוא מחליפים לATP3, שהוציאה 4121 ועכשיו את 2421 והיא ראתה שכולם ממשיכים לקנות את הATP3 אז היא פשוט הפסיקה לייצר אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...