זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה - עמוד 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה

OR007

Recommended Posts

שניהם אמנם בעלי כמות, מבנה וסדר מאווררים זהה, אך עדיין לכל אחד מהם קיימים היתרונות והחסרונות העקרוניים שלו.

מה שגורם לCS-10181 להיות טוב יותר מהXaser3, וזהו היתרון היחידי שלו, היא העובדה שהוא ריק יותר. כלומר, למארז של TT הוסיפו כל מיני קשקושים שמעלים את הטמפרטורה. אמנם הפרשים זעירים (0-4), אך זוהי השוואה וכל מעלה חשובה. כמות היתרונות של הXaser3 בכל אופן מרובה. הוא עשוי אלומיניום (הפאנל הקדמי), דבר שגורם לקירור שלו להיות טוב יותר, חלוקת עוצמת המאווררים טובה יותר משום שהוא מגיע עם מאווררים, ויתרון אחרון, פאנבאס וצג טמפרטורה (ועוד כמה קשקושים, מלבד החלון.)

בכל מקרה, הCS-10181 משתלם ואף עשוי להיות טוב יותר. לגבי ביצועים, ההפרשים יהיו מאוד קטנים ואין לדעת לטובת מי מהשניים. אבל, ידוע שהCS משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד"א אגב, נייק זוכר את התמונות שפירסמתי לפני (של ה-O/C של אותו בן אדם עם הזכרונות של טוינמוס) ?

הקירור שלו והמארז היו

f-710B + 4x coolermaster blue led fan 80MM

ו- SK-7 + SF2

המפרט שלו די זהה לשלי, אם אתה אומר שה-6920 זהה ~ לצ'יפטק/אנרמקס אז איך זה שהוא הגיע לכזה O/C עם

כזה ?...

ד"א שאקבל את ה-CI-6920 אני אבדוק מעלות וביצועי O/C ואח"כ אבדוק את זה גם עם ה- אנרמקס CS-10181 ואני אעדכן.

נקווה שהאנרמקס יפה, לא מצאתי עליו הרבה ביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא דרוש טוב בשביל להגיע לOC טוב, אלא בשביל לשמור על OC טוב. כלומר, יתכן שהוא עובד עם טמפרטורות מגעילות והמערכת שלו כלל לא יציבה.

2) בנימה אחרת ובמעין אותה סוגיה, אני לא סומך על המידע הזה. לא קיבלתי מספיק מידע על הOC הזה על התמונות שהצגת, ולכן מן הנורמה שאני אקפקפק במידע הנתון לפקפוק. הוא בעצמו לא הגיע לכאן ומסר את המתחים שלו, את המכפלה, את הFSB, את מפרט המערכת שלו ואת הטמפרטורות בזמני מאמץ ובזמני מנוחה. עם כך, איך אתה מצפה שאני אאמין לזה? כלומר.. ישנם כ"כ הרבה צדדים לדבר, שפשוט אין לי כח להסביר. אבקש פשוט מידע מפורט יותר אודות הOC שלו, לפי הדברים שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, את הבאס והמכפלה יש לך בתמונה, היציבות נבדקה 36 שעות בפריים.

מפרט -

enermax f-710B

hec 475w

epox 8rda+ - ללא VDD MOD

twinmos 512mb 3200 - הצ'יפים של טוינמוס.

SK7 + SF2

COOLERMASTER 80mm blue X4

AXP 1700 dLT3C - או איך שלא קוראים לו.

WD 80GB 8MB BUFFER

מתח לליבה הוא 1.65 אם אני לא טועה. והטמפ' ב-FULL LOAD היא 38~ (של המעבד) לפי מה שאני זוכר.

אני אדבר איתו בקרוב שוב ואשאל אותו פרטים מלאים. אבל כל הפרטים שנתתי מדוייקים +/-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...