זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה

OR007

Recommended Posts

למה מדבר על אוויר ?זה דיון כמו שאר הדיונים שניתן ללמוד ממנו.

את המידע על ה-XASER 2 קיבלתי מחנות מסויימת. איזה יותר משתלמים מהצ'יפטק בדיוק ?!

האנמרקס שדיברנו עליו ?! סתם מארז מכוער לדעתי, ויש בו המון דברים שחסרים לי מהצ'יפטק, תן הצעות בקשר למארז...

חוץ מזה הטוינמוס עולים 650 שקל ואין לי עוד 300-400 שקל לקוראיר והם שווים עוד 100 ש"ח מהזכרונות של הוינבונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא כ"כ מוצא CH-5, אם אני לא טועה אין כמעט להשיג בארץ, יש גם את הצ'יפים של טוינמוס שהם מצויינים גם הם,

התמונות שהראתי לך הם עם הצ'יפים של טוינמוס.

רגע רגע בקשר למארז, o_O

מה שאני רשמתי (הדגם) הוא לא בא בגודל של TOWER, הוא רק פול טוואר, וזה מה שרשום בסימפלטק באתר שלהם ! (שהוא טוואר)

אבל כמו שאמרתי אני חושב שהדגם הזה בא רק בפול טאוור, לא ?

אז נראה לי שזה ה-Chieftec Dragon DX-01BD Black Tower אבל אני לא סגור על זה...צריך לשאול.

עריכה:

בדקתי בסימפלטק ויש שם לינק לדף המוצא שהוא -

http://www.chieftec.com/products/Workcolor/ColorDX.htm

מה שאומר שמני מסימפלטק כנראה התכוון ל-DX-01BD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי במחיר שלו. הDX, שהוא הTower, עולה 450ש"ח והDA (הFull Tower) עולה 550ש"ח. אציע שתוודא זאת עם החנות.

בקשר לזיכרון. אם אני לא טועה, TwinMOS כלל לא מייצרים צ'יפים לזכרונות והם משתמשים בצ'יפים של Winbond. ובקשר להמלצה, ישנו משהו שאתה צריך להבין. כשמישהו בא לפורום ומבקש מפרט, אנו אמורים להתחשב במלאי של לפחות שתי חנויות אונליין בארץ. כלומר, אני לא יכול להגיש רכיבים במפרטים שלי שעדיין לא הגיעו לארץ. הצ'יפ של הזיכרון מגיע בזמנים מסוימים ואי-אפשר לדעת מתי הוא יגיע, ולפיכך שאתה קונה מערכת מחשב באלפי-שקלים, אתה צריך להבין את ערך הכסף ולדעת שעדיף לחכות מעט ולקבל יותר.

הפרשי הביצועים בOC עשויים להיות אדירים מאוד. אולי דווקא לא, אבל עדיין כאלו שמשתלם לחכות מעט בשבילהם. כמובן שלא סתם לחכות, אלא להזמין ולחכות. מבחינתי גם הBH-5 הוא סבבה, אבל תמיד מוצע מוצר טוב יותר כשלא קיימים הפרשי מחירים בין השניים. אגב, בקשר למארז, אלו אמנם 4מאווררים, אבל בכל מקרה תדע שה5 של הCS-3181L מאווררים טוב יותר. כלומר, הם ממוקמים במיקומים אחרים במארז ולא רק בחזית ובאחור המארז. כך, המארז מתקרר בצורה טובה ביותר (למעלה ובדלת המארז, למשל.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין את ה-AH, אם היה הייתי לוקח. גם את האנרמקס אין כבר, המחיר של ה-DA הוא 465 ש"ח.

2.נו באמת אתה מצפה ממני לרדת מהמארז של צ'יפטק/אנרמקס לרמה של קומפיוקייס 3R או סימבדה ?!?!

עריכה:

יש לציין שאני אובד עצות לחלוטין ! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארזים של 3R הם בסדר גמור, וכך גם המארזים של Compucase. המארזים של Simbadda מעט ירודים מהם, אבל גם טובים. שהרי לא יבוצע OC ולפיכך שהקירור מאוד לא עקרוני, אז למה אתה מעוניין במארז שעולה 450ש"ח? אם אתה חושב שהם כ"כ גרועים כפי שהם נשמעים, אתה מוזמן לציין חסרונות שלא נמצאות בDX-01BD ושהן רלוונטיות וחשובות מאוד לך.

עריכה- טוב. נראה שהתבלבלתי וכי מתוכנן OC.

בכל אופן.. ישנו הFS-710 שהוא מעט טוב יותר מהDX-01BD ואפשרי במספר צבעים (שחור), וכמו כן גם הCS-10181 שהוא פצצת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כ"כ אופציות כי אני לא מוכן להתפשר על שום דבר חוץ מ-TOWER רגיל ! (enermax או chieftec)

שאותו אני יכול להשיג רק בכחול שלפי מה שהבנתי מזעזע וגם אני חושב ככה, ככה שאני חייב להשיג שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המארז הזה (שמקביל בפיצ'רים שלו לאנרמקס ולצ'יפטק)

http://www.compucase.de/produkt101D.htm

ועוד 2 מאווררים של 120 חזקים...

יש בו מקום רק ל-120 מקדימה ואחד מאחורה, הם עשו טעות באתר שהם רשמו 2 של 80.

יש עוד התלבטות קטנה -

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=36994

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הזה הוא שווה ערך לCI-6A19 ולCI-6919 ועוד מספר פשוטים אחרים. (שני מאווררי 80mm ו120mm אחורי, או דווקא שני מאווררי 120mm- הביצועים כמעט וזהים לחלוטין.) המארז הזה והשניים האחרים יחזיקו לך בדיוק באותה מידה OC טוב, אבל בצורה מינימאלית. כלומר, עם טמפרטורות שאתה לא כ"כ רוצה להתקל בהן. אולי תבקש מהמוכר שבחנות לראות את סדרת מארזי הCS-3181L? שתראה את כולם, בכל הצבעים ואולי דווקא תאהב אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקומפיו' יש טעות באתר, ראיתי את המארז במציאות. יש לו אחד מאחורה של 120 ואחד מקדימה של 120...

אני לא אוהב את ה-CS, הוא נראה לי קטן,מקושקש וללא קייג'ים ואפילו את הדלת שאני אוהב :)

נניח נלך על 2 מאווררי 120 מ"מ איכותיים, אחד מוצי אחד מכניס, ותוסיף עוד מאורר 80 אחד שנמצא על כרטיס PCI

בתוך המארז...

לדעתי אני צריך להגיע למעלות טובות בהחלט, ד"א הגדלים שלו זהים לאנרמקס...

בבקשה כנס לת'רד שפתחתי באוברקלוקינג, תקרא ותראה אם אתה יכול להגיב בעניין.

ד"א תודה לך אתה עוזר המון !! ותמיד פה שצריך (אם לא ציינתי עד עכשיו :D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איזו טעות ראית באתר שלהם. על איזה מארז אתה מדבר?

שוב, אציע שתראה את הCS-3181L במציאות ולא סתם דרך . ואם כבר , אז חפש בגוגל ותמצא הרבה יותר . מספיק בשביל להרגיש שאתה כבר בבעלות המארז הזה ואולי אף להתאהב בו, כפי שכבר ציינתי. וחוץ מזה, כפי שאמרתי שני מאווררי 120mm לא יחזיקו לך את המערכת בצורה טובה, לאחר הOC. אגב, וסלח לי על השפה, אבל על מה אתה שח, לעזאזל, כשאתה אומר 'ותוסיף עוד מאורר 80 אחד שנמצא על כרטיס PCI בתוך המארז'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...