זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה

OR007

Recommended Posts

אין ל-CL את הקייג'ים, וגם אין לי איפה לראות אותו...

הטעות באתר שלם היא ששם רשום שאפשר לשים אחד של 120 מאחורה ו-2 של 80 מקדימה אבל זה לא נכון, אפשר אחד

מאחורה (120) ואחד מקדימה (120)...

ד"א 2 מאווררים שדוחפים 74CFM לא יספיקו ?... יש גם של 95 CFM אבל זה כמו להיות עם 2 דלטוות במארז !

והמאורר 80 הוא מאורר 80 מ"מ ששמתי בכרטיס PCI שיושב מתחת לכרטיס מסך ועושה אותו קריר :)

עריכה:

אם אני הולך על הקומפיו' יש לי כסף ל-2 מאווררים איכותיים, אם אני הולך על אחד מהאנרמקסים אז אין לי כסף לכ"כ הרבה מאווררים

איכותיים אז זה בעצם 2 של 120 איכותיים 4VS ג'נריים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) שאלתי איפה הטעות. כלומר, לגבי איזה מארז, ולא מהי הטעות. אז על איזה מארז אתה מדבר?

2) ה-80mm הזה לא קשור. כל עוד הוא לא מוציא ולא מכניס אויר, הוא לא נחשב למאוורר עקרוני במארז.

3) אל תחשוב ש70CFM+ בשביל מאוורר 120mm הם הרבה. מאוורר ג'נרי אמור לדחוף 90CFM.

4) בקשר לCS-3181L.. אתה מתכוון לכלובים של הכוננים האופטיים או למאווררים? והאם זה כ"כ חשוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הא לא הבנתי אותך, הטעות היא במארז 6920

2.צודק, הוא רק מקרר את הכ.מסך...

3.מאורר 120 של אנרמקס יכול לדחוף עד 95 אבל 45 DBA זה "קצת" הרבה

4.את ה-CS אני לא אקח...

עוד בעיה זו נקודה למחשב-

compucase 6920 + hec 300 + 120mm enermax fanX2 = 680

chieftec dx-01BD + hec 300 = 680 nis

את הצ'יפטק אני יכול להשיג רק מהדובים...מה שיוצא לי רק הצ'יפטק 500 שקל !

ככה אני יכול ללכת על הקומפיו' + הספק, ז"א שהקומפיו' עולה לי רק 270 שקל... ואז נשאר לי לשהקיע בעוד 2 מאווררי 120

איכותיים...

זו די בעייה

ד"א אם יש לך ICQ, בבקשה צור קשר ;)

עריכה -

אני חושב שאני אלך עליו בסופו של דבר ואם לא ימצא חן אני יעביר אותו לאחי (בתשלום כמובן ;D) ואקח את הצ'יפטק !

לכל מקרה של החלטה תמליץ על 2 מאוררי 120 מ"מ חזקים וטובים שיעשו את העבודה. חשבתי על אלו של אנרמקס !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טווינמוס לא מייצרים צ'יפים, הם קונין צ'יפים מיצרנית ואורזים אותם מחדש- ככה שבעצם אתה לא יכול לדעת מה קיבלת.

יש להם גם כמובן סטיקים עם צ'פים של נארזו מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח, אני יודע שיש 2 סוגים של צ'יפים אצלהם - של וינבונד ואת השניים אני לא זוכר (אולי זה ג'נריים ?)

בכל אופן אלו שאני מקבל הם ממש טובים, תראה את התמונות שנתתי מקודם, זה נעשה עם הטוינמוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להרגע, אתה מתחיל להרגיז אותי. אמרתי לך ששני מאווררי 120mm לא יספקו אותך בצורה טובה. ואגב, הDX-01BD אמנם מאפשר 4מאווררי 80mm (שניים בחזית ושניים מאחור), אבל כדאי שתברר כמה מאווררים תקבל עם המארז הזה (דבר שמשתנה בין חנויות), כי הוא יכול להיות מאוד לא משתלם. עדיין, המארז הזה הוא אינו טוב לאוברקלוקרים, גם אם ינוצלו כל ארבעת המאווררים. כמה שיותר מאווררים מביאים לתוספת ניכרת יותר בטמפרטורות וכשמבצעים OC זהו דבר שלא ניתן לפסוח עליו.

ואגב, המטרה שברכישת מארז אחר מלבדו היא לחסוך כסף ולא להגיע לאותו מחיר. ומאותה סיבה שהוא פשוט לא טוב, רד מהCI-6920 כי גם הוא מאוד לא טוב. מאוד. אמרתי לך שביצועי הקירור שלו הם זהים ל-CI-6919 ול-CI-6A19. (שים לב לכמות המאווררים, הגדלים והמיקום שלהם בכל אחד משלושת המארזים הנידונים.) זהו לא מארז לאוברקלוקרים. שכח ממנו. ואגב, שני החישובים שלך מוטעים. הDX-01BD בתוספת ה300AR-T מחירו 630ש"ח, בעוד הCI-6A19 עם תוספת של מאווררים מחירו 500ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עם הצ'יפטק אני מקבל רק 2 מאווררים, המחיר שלו מהדובים (המקום היחיד בארץ שיש אותו במלאי) הוא 436 ש"ח,

הם רוצים על עוד משלוח 45 שקל ועוד 15 לשליח כי אני מביא לו את הכסף- ז"א 496 ש"ח בשביל המארז (נעגל ל-500)

ועוד 180 שעולה הספק- 680 ש"ח.

לעומת זאת ה-CI 6920 עולה 450 עם ספק...

וד"א יש הבדל בינו לבין ה- 6919 שבו יש מקום מקדימה ל-2 מאוררי 80 מ"מ ואחד של 120 מאחורה וב-6920 יש מקום

ל-120 מאחורה ו-120 מקדימה.

לא הבנתי מה שרשמת, אתה אומר שהצ'יפטק הוא לא מארז טוב לאוברקוקרים או הקומפיו' (או שניהם ?!)

עריכה-

תנסה לא להתרגז זה לא בריא לבריאות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם שתוכל לקחת כל מארז, אבל ככל שיהיה מקורר בצורה פחות טובה, הOC יוגבל מוקדם יותר.

הצעתי שלושה בת'רד זה, אבל פסלת את שלושת. הXaser2 של TT, הCS-3181L הידוע לשמצה והCS-10181 האדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-XASER רציתי, אבל כבר אין בארץ (לפי מה שנאי זוכר אמרת שהוא אינו משתלם) בכל אופן מאוד רציתי אותו

אבל אין דרך דרך להשיג אותו (בשמחה הייתי הולך עליו)

ואת המארז ה-3... אם רק היה תקציב :P, איזה אפשר לשים למארז הזה...באמת יכול להיות אדיר !

(העיצוב שלו מזכיר קצת את הקומפיו' או שזה רק אני ?!)

אבל זה רק מארז ותמיד אפשר להחליף בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז השלישי זול יותר מהXaser2, אז מה התקציב קשור לזה? תוסיף המון מאווררים ג'נריים ואתה מסודר. לגבי הXaser2, אני לא אמרתי שהוא אינו משתלם מבחינה עקרונית. כלומר, אם אין טעם להוסיף מאווררים לCS-10181, אז הוא עדיף על פניו. ובכלל, איך אתה יודע שאין אותו בארץ? אתה בדקת את כל החנויות שבארץ, או שאתה מתבסס אך ורק על 1-2חנויות שאמרו לך זאת? ובכלל, לא טוב 'לשמוע' דברים, אלא אם כן באמת לדעת אותם. ולכן, לדעתי, אתה צריך לברר לפחות אם ל3-4חנויות אין את המארז הזה במלאי. (כשהוא אמור להיות, לפחות.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- XASER 2 היה אופציה טובה כי הוא בא עם 5 מאווררים איכותיים (מה שהיה חוסך כסף), סתכל בפרטי שלך.

לסיכום אני חושב שזמנת אני אלך על הקומפיו' בגלל שהמארז עצמו עולה רק 270 שקל אם לא מחשיבים את הספק.

כיוון שאח שלי צריך לקנות מחשב בקרוב גם הוא אז שהוא יקנה אני אמכור לו את המארז שלי (את הספק אני אשאיר)

ועד אז אני אחסוך מספיק כסף בשביל לקנות מארז איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATHLON 1700 -d3TLC - מקווה שרשמתי נכון (הוא בא עם מתח התחלתי של 1.5)

TwinMos 512MB PC3200 400MHz

abit NF7 -REV 2

WD 80GB 7200RPM IDE 8MB CACHE

SK-7 + SF2

LTN-525 x52 BLACK

ENERMAX UC-12FAB 120x25 Ball Bearing fan clear fan X2

והכרטיס מסך הנוכחי שלי - R9000 PRO

COMPUCASE CI-6920

את התמונה לקחתי מזיגזאג -

com_6920.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...