זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה

OR007

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ערוך בבקשה את כותרת האשכול לכותרת יותר אינפורמטיבית. (כללי הפורום)

בשביל מה גרסאת הSL של הלוח? בכל אופן SF2 וסטיק בעל צ'יפ CH-5, אם אפשרי.

בגלל שבהתחלה לא יכולתי להשיג את הגרסא הרגילה ב-REV 2.0 !

בכל אופן הסתדרתי ולבסוף הזמנתי אותו, והמאורר אכן הוחלף ל-SF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באביט יש לי דבר חשוב אחר - VDD !

מישו יכול להסביר לי מה זה?

גם אני רוצה לקנות מחשב בימים הקרובים אני מקווה

ואני לא יודע אם לקחת את הNF2 של אביט או אי-פוקס

אז למה הכוונה ב

VDD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על לוח-אם, מעבד ומארז, אלא על לוח-אם, זיכרון ומארז. אין ממש מה לפרט לגבי הNF7, רק שתקח את הגרסא השניה שלו שמאפשרת מוד מתח בצורה כ"כ פשוטה וקלה, יחסית. לגבי הזיכרון, לציין שלאחר עניין הצ'יפ מגיע עניין החברה. Twinmos הם ממוצעים בצורה כזו שלא מומלץ לבחור בהם. או שלוקחים זיכרון מחברה ג'נרית עם צ'יפ של Winbond, או זיכרון עם חברה על רמה, ושוב, עם צ'יפ של Winbond.

המארז לא מקורר בצורה מספקת, שכן הCS-3181L של Enermax הוא זול יותר וגם מקורר טוב יותר. חוץ מזה שהוא מקורר טוב יותר, הוא גם מאפשר תוספת מאווררים גדולה יותר. ובקיצור, הוא משתלם וטוב יותר. גם אם התקציב היה מרשה וגם אם הוא היה אפשרי, הXaser2 עדיין לא מומלץ. ובקיצור, כשתקח את הCS-3181L, הCMX512-3200LL של יתאפשר לך. כמו כן גם וודא כי הלוח הוא בגרסאתו השניה, למרות שהמערכת הזו כבר נרכשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VDD לפי מה שאני יודע זה המתח של הצ'יפסט {במקרה הזה הצ'יפסט הוא Nforce2 ובבאס גבוה מאוד מומלץ להוסיף מתח לצ'יפסט}

באיפוקס 8RDA+ אין את האפשרות הזו ולכן ה- NF7 / NF7 REV2 מגיע ל-FSB יותר גבוה.

ובכלל ה- NF7 REV2 הוא לוח יותר איכותי, יותר טוב לאוברקלוק ויש לו מחיר מצוין {המחיר שלו נע בסביבות ה-600-650ש"ח לגרסה הרגילה כמובן בלי ה-SATA והבקר תצוגה המובנה}. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על לוח-אם, מעבד ומארז, אלא על לוח-אם, זיכרון ומארז. אין ממש מה לפרט לגבי הNF7, רק שתקח את הגרסא השניה שלו שמאפשרת מוד מתח בצורה כ"כ פשוטה וקלה, יחסית. לגבי הזיכרון, לציין שלאחר עניין הצ'יפ מגיע עניין החברה. Twinmos הם ממוצעים בצורה כזו שלא מומלץ לבחור בהם. או שלוקחים זיכרון מחברה ג'נרית עם צ'יפ של Winbond, או זיכרון עם חברה על רמה, ושוב, עם צ'יפ של Winbond.

זה תלוי איזה TwinMos אתה לוקח, לדוגמה ZigZag2000 ו-PcHardWare מוכרים את ה-TwinMos האורגינליים שמשתמשים

בצ'יפים CH5 ו-CH6 החדשים שמיוצרים ב-0.13M, הם מגיעים מאוד רחוק בגלל הצ'יפים שהם מצויינים לאוברקלוק, הוא יכול לקחת

אותם ולא לדאוג.

למרות שאני בכלל ממליץ לקנות את ה-Winbond PC3200 שמוכרים ב-PcHardWare, אני לא יודע אם זה המקורי אבל הוא עושה את העבודה מצויין. {והם העבירו את הזכרונות של Winbond לכותרת Winbond ולא מעורבבת בשאר הזכרונות אלא כותרת משלו כמו של Geil

ו- ו-, אז יכול להיות שהם התחילו למכור Winbond אורגינלי? אם כן זה אחד הזכרונות הכי טובים לאוברקלוק}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'אם כן'- ההמשך למילים הללו שבהודעה השניה שלך היא מסקנה שגויה. אמנם יתכן והיא נכונה, למרות שעד כמה שאני יודע, Winbond אינם מייצרים זכרונות, אך זוהי עדיין מסקנה שגויה (לא משנה. אני פשוט אתעלם מההערה שלך שבסוגריים המסולסלות.) בקשר לתחילת ההודעה השניה שלך, זה מאוד תלוי בזיכרון ולא רק בצ'יפ. תוכל לראות זאת כשתשווה זיכרון של עם צ'יפ CH-5 לזיכרון של חברה ג'נרית עם אותו צ'יפ. הצ'יפ הוא אמנם המון (/הרוב), אך הוא עדיין לא הכל.

מן הסתם שזה יהיה משנה איזה של Twinmos הוא לוקח, אבל מה שאמרתי הוא עדיין אקטואלי. ואני מצטט עצמי.

'או שלוקחים מחברה ג'נרית עם צ'יפ של Winbond, או עם חברה על רמה, ושוב, עם צ'יפ של Winbond.'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנייק-

הלוח אכן REV 2, אם הוא לא היה אז הייתי קונה את ה- כבר.

את ה-CS-3181L אני לא סובל ! לפי דעתי הוא מגעיל ואני לא רוצה מארז שלפי דעתי לא נראה יפה, נראה כאילו מישהו צייר

לו פרח ממש רע על החלון ותקע שם איזה מנורה אז אני מעדיף כבר את הצ'יפטק, ובקשר לקירור אל תדאג, בקשר ל

XASER 2 הוא כן מומלץ לדעתי כי במחיר שלו אתה מקבל 5 מאווררים של TT שמפיקים 21DBA + הארד קנו , אז מבחינת

פיצ'רים לדעתי הוא משתלם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מכוער? הייתי מציע שתצפה בתמונות אחרות שלו, או שתראה אותו במציאות, כי הוא מאוד יפה לדעת רבים.

2) אתה יכול לקנות מארז +ספק-כח באותו מחיר, ולכן הוא לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים ידידי, על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, ראיתי המון תמונות שלו והוא ממש מצועצע והפאנל הקידמי שלו לא יפה

בכלל לדעתי, גם אין לו CAGES מה שממש יחסר לי.

לדעתי ה-Xaser כן משתלם כי ב-550 שקל אתה מקבל את המארז הזה עם 5 מאוררים והארד קנו, שבנפרד היו עולים לך יותר !

הא שכחתי להגיד לך, מישהו שאני מכיר שקנה את ה-Twinmos מסימלפק, יש לו מפרט זהה לשלי פרט ללוח שהוא 8RDA+

ואם אני לא טועה יש לו גם 2 מאווררים של קולרמאסטר במארז, עובד ב-2438 מה"צ, עם באס גבוה (מעל 210).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) סבבה. דעתך. אם כך, לך על הXaser2. אמנם הוא לא מומלץ, אבל לא קיימות המון אופציות למארזים שמקוררים היטב.

2) זה יעלה פחות ולא יותר. CS-3181 בתוספת 3מאווררים עולה פחות מ550שקלים, חוץ מכך שה4 שבו כבר מספקים.

3) מה אתה רוצה לומר בזה? אז כנראה שהוא ביצע את מוד הVDD, או שהוא שקרן, או שזו טעות וזהו בעצם ה8RGA+.

הזיכרון של Twinmos עדיין לא מומלץ. או שתיקח את הCMX512-3200LL של או שתקח ג'נרי עם הCH-6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, לא מייצרים כבר את ה-XASER 2 ולכן אני לא יכול לקנות אותו אז אני קונה את הצ'יפטק הרגיל, בקשר

לקירור אל תדאג אני אארגן כמה מאווררים טובים, תן לי קצת זמן.

ובקשר ל-3, מה שאני רוצה לומר בזה שהזכרונות האלו כן טובים, הנה כמה הוכחות

http://www.pbase.com/image/16190045

אמנם לא יציב אבל בכל זאת...

וזה המצב הנוכחי שלו -

(36 שעות פריים)

http://planet.nana.co.il/t_h999/cpuid2.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה הולך נגד דברים שלא אמרתי. אני אמרתי שהם לא טובים? אמרתי שהם לא משתלמים. מחירם הוא דיי גבוה כשעדיף לקנות הרבה יותר טובים בתוספת קצת גדולה של כסף. אני לא יודע אם באמת לא מייצרים את הXaser2 ואין לי מושג מאיפה הגיעה האינפורמציה הזו אליך, אבל הוא ועוד המון אחרים משתלמים יותר מהמארז של Cheiftech. המארז הזה יאפשר לך רק 2-4מאווררים כשאחרים יאפשרו הרבה יותר. ובקיצור, אל תגיב לזה עוד. אני אמרתי את שלי ולדעתי אתה סתם מדבר על אויר. תתחדש על המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...