זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה

OR007

Recommended Posts

ה CS-10181 מגיע עם 5-7 מאווררים והוא זהה במבנה ל XASER3 (רק פחות מצועצע)

הוא לא ממש יקר (500+-) ולא קטן מדי, הוא במימדים של ה XASER3, בדוק!

מומלץ מאוד. אני מתכוון לקנות אותו עוד חודש וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

A-V. לא ידעתי שחנויות שמוכרות מחשבים מתעסקות בקדיחת . מעניין מאוד. זה בכל אופן לא אקטואלי.

dino, רק לאחר ניצול כל המאווררים האפשריים של הCI-6919, רק אז הוא יגיע לביצועיהם של הDX-01BD והFS-710. ולא, הוא לא טוב יותר מהCS-3181. המארז הזה, של Enermax, הוא פשוט חיית . ואגב, לא הכרחי להוסיף לCS-10181 מאווררי SF2. מאווררים ג'נרים (או מאווררים אחרים אשר זולים יותר) יעלו פי כמה זולים יותר ויעשו עבודה טובה גם הם. כפי שציינתי, המארז הזה טוב יותר מהXaser2, אבל אני בספק לגבי הXaser3. לו, יתרונות מבחינות אחרות מלבד מאווררים. לו יתרון בטמפרטורה בדרכי עקיפין.

OR007. הCI-6919 זהה לCI-6920. ההבדלים היחידים שבין השניים היא המראה החיצוני וכך של6920 ישנו פילטר בחזית המארז למניעת אבק.

בנוגע להשוואה המדופלמת שלך, OR007. הביצועים של 2x80mm ו-1x120mm, בעיקרון, הם דיי זהים. הפרשים קלים בביצועים שלא שוים תוספת מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שפתאום יש לי חשק חזק מאוד לקנות את ה- CS-10181

באמת נראה מארז מדהים אם המון פיצ'רים.

ובקשר להשוואה ל-XASER 3, בוא לא נגזים, אולי זה מארז מצויין אבל לא עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותח ROFLMAO..אני מתחייב לך כאן שהCOMPUCASE שהוא בחר ייתן תוצאות עדיפות..האנרמקס הוא בסה"כ מארז צ'יפטק שנמכר תחת השם אנרמקס, לא שום דבר אחר.

על איזה דגם דיברת של האנרמקס ? איך אתה יכול להתחייב, בדקת את העניין לעומק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול למי ההודעה הזו הופנתה, A-V? ואגב, הFS-710 הוא אמנם מיוצר ע"י Chieftec, אך הוא עדיין טוב יותר מהDX-01BD, משום פיצ'רים קטנים נוספים.

אין ביניהם שום הבדל קריטי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הנה עדכון קטן בנוגע להחלטתי-

אם יהיה את ה- CS-10181 במאלי בשחור אני לוקח אותו !

אם לא יהיה אותו אז אני לוקח את הקומפיוקייס ואחכה משהו כמו 10 ימים עד שישיגו לי את האנרמקס הזה בשחור...

הוא ממש מצא חן בעיני.

ד"א תסתכל שנייה באתר של זיגזאג בקישור שם ובאתר עצמו רשום שהגובה שלו הוא 42 ס"מ אבל באתר של אנרמקס רשום שהוא

52 ! , מה לעזאזל הולך פה ?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) וכשתקנה את הCI-6A19 (רק אותו ! לא את ה6920 ! וגם אל תוסיף לו שום קירור !) ל10ימים, מה תעשה איתו אח"כ כשיהיה לך הCS-10181?

2) מבחינת החישוב שלי, על גובה המארז להיות מינימום 48ס"מ, אבל זה עדיין לא עקרוני. מעניין מי עשה את הטעות הזו, כי לא רק זיגזג העתיקו את המידע הזה.

http://www.mpcparts.com/prodspecs/050296.asp

http://www.wavesonic.com/products/server_case/cs-10181_2.htm

http://www.maxpoint.com/pc_cases/pccases_cs-10182.htm

אני בכל זאת דיי בטוח שגובה המארז הוא 52mm. עומקו של כונן קשיח הוא בערך 3.5ס"מ (8x), עומקו של כונן תקליטורים הוא 4ס"מ (4x) ועומק כונן תקליטונים הוא 2ס"מ (2x). כבר הגענו ל48ס"מ, אך נדרשים הרווחים הקטנים שמתאספים לכ3ס"מ. אם לחשב אחרת, בתמונה האחורית של המארז, כאן באתר של Enermax, תוכלו לראות שגובה המארז משתווה לערך של כ4מאווררי 80mm, מה שמביא אותנו שוב ל48ס"מ, בלי תוספות של רווחים. (בין המאווררים, רגליים וראש.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני לוקח את ה-6920 ! אח"כ אח שלי מקבל אותו ואת הקירור שהוספתי לו אני מעביר לאחי ! גם את המחשב שלו

אני מתכנן להמהיר (יש לו P4 1.6A תעשה את החישוב לבד...) והוא רוצה את המארז הזה אז אני לא מוצא טעם להתווכח איתו.

עריכה-

המארז הוא 52 אני די בטוח, אני נוטה להאמין לאתר שלהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הא... :)

אני די בטוח שהקומפיו' יעשה עבודה טובה על המחשב שלו וגם על שלי בזמן שהוא ישהה שם.

ד"א ללא קשר לת'רד הזה...

יש לך המלצה טובה ללוח ל-P4 ? (ל-O/C רצחני...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט וכל לוח יעשה את העבודה. הלוח 8IK1100 של הוא ההמלצה שלי, בכל אופן.

הCI-6920 יעשה עבודה טובה, רק כשלא יבוצע OC, או לפחות OC חלש עד חצי-בינוני. הSK-7, למשל, דורש מארז מאוורר היטב. על אחת פי כמה וכמה עם OC. על אחת פי כמה וכמה עם OC ממוצע. על אחת פי כמה וכמה עם OC מאקסימלי. בכל אופן, תראה לאחיך את כל המארזים שאתה מוצא בחנויות האונליין, שמא אולי הוא יחשוק במארז אחר. ובקיצור, תתחדש !

תגיד.. לא יכלת לעשות זאת פשוט יותר ולומר שאתה צריך שני מארזים? אחד בשבילך ואת הCI-6920 בשביל אחיך? אוף, לא משנה. 9עמודים שנראים כמו ספאם טהור. היו אנשים שסגרו עניין לגבי מפרטים בעמוד בודד. טוב, נו, לא משנה. העיקר שזה לשם מטרות טובות. תתחדש עם המחשב ותהנה. אבקש שלא תפנה לשאלות אחרות, עכשיו, כשסיכמת לגבי מפרט. זו תהיה גלישה לנושא אחר ואני אאלץ לנעול את הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כן אותו דבר כמו הXASER3.

אותו מבנה בדיוק רק בלי המראה המצועצע מלפנים ובלי החלון.

אני חושב שגם הוא מגיע עם 7 מאווררים.

מומלץ מאוד אם תמצא את השחור.

אולי כדאי לנסות להשיג את הCS-10182 שהוא בדיוק אותו הדבר רק עם פאנל אלומיניום יפהפה מלפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...