זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, הזמנתי את המפרט (3300 שקל), דעות בבקשה

OR007

Recommended Posts

אני לא בטוח, אני יודע שיש 2 סוגים של צ'יפים אצלהם - של וינבונד ואת השניים אני לא זוכר (אולי זה ג'נריים ?)

בכל אופן אלו שאני מקבל הם ממש טובים, תראה את התמונות שנתתי מקודם, זה נעשה עם הטוינמוס.

אם אתה אל בטח אז אל תסתור את מה שאמרתי, כשתהיה בטוח תדבר

אלו שאתה מקבל הם לא טובים עד שבפועל הם יראו יכולות טובות

ד"א, ראיתי את המארז שהזמנת בPCH ואני מצטער להגיד לך..אבל הוא ממש מכוער (אם זה חשוב לך), מה שכן..יש לו דלת חזקה ועמידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יפה. JIUHB. רק וודא שהצ'יפ של הזיכרון יהיה CH-5 ולא אחר.

אוףף.. שוב אתה עושה בעיות. לשם מה אתה צריך מארז Midi-Tower, ולשם מה אתה משקיע בתוספת הקירור הזו? מה רע בCS-10181? ואם כבר אתה לא הולך עליו, אז לך על מארז ג'נרי פשוט שתוסיף לו מאווררים, עד שתבצע את הOC ותחליף מארז. ואגב, אין טעם ב-52x. מה זוהי אם לא תוספת של 3-7שניות בעבור 50שקלים? מבחינה תאורטית, כך שזהו המאקסימום, 10שניות, אבל גם זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אל בטח אז אל תסתור את מה שאמרתי, כשתהיה בטוח תדבר

אלו שאתה מקבל הם לא טובים עד שבפועל הם יראו יכולות טובות

ד"א, ראיתי את המארז שהזמנת בPCH ואני מצטער להגיד לך..אבל הוא ממש מכוער (אם זה חשוב לך), מה שכן..יש לו דלת חזקה ועמידה

עוד לא הזמנתי, אני בהתלבטות.ד"א ראית אותו במציאות או באתר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה. JIUHB. רק וודא שהצ'יפ של הזיכרון יהיה CH-5 ולא אחר.

אוףף.. שוב אתה עושה בעיות. לשם מה אתה צריך מארז Midi-Tower, ולשם מה אתה משקיע בתוספת הקירור הזו? מה רע בCS-10181? ואם כבר אתה לא הולך עליו, אז לך על מארז ג'נרי פשוט שתוסיף לו מאווררים, עד שתבצע את הOC ותחליף מארז. ואגב, אין טעם ב-52x. מה זוהי אם לא תוספת של 3-7שניות בעבור 50שקלים? מבחינה תאורטית, כך שזהו המאקסימום, 10שניות, אבל גם זה לא.

ה-CS 10181 נחמד (מזכיר לי את הקומפיו' לא יודע למה...) אני אקח אותו בחשבון.

עם כמה מאווררים הוא בא ? ואם כמה מאוורים ה-CS היותר קטן בא (אוף ברח לי הדגם מהראש).

ד"א רציתי ללכת עליו בגלל שאח שלי רוצה אותו אז אני מוכר לו אותו אחרי זה. הוא לא ירצה איזה ג'נרי אחר.

בכל אופן אני זז עד הערב, אני אחשוב על 2 ה-CS'ים ברצינות ונראה מה אני אחליט (לפחות עכשיו החלטתי לקחת אותם בחשבון)

אני שוקל את ה-CS 10181 ברצינות, הבעיה נראה אם אני אוכל להשיג אותו בשחור (התחלתי לשקול גם את הקטן יותר ברצינות)

אחזיר תשובות בערב Cya.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCS-10181 מגיע בשלושה צבעים. שחור, לבן וכחול. אני לא מבין למה אתה רוצה להחליף אותו עם אחיך. הוא טוב יותר מהXaser2.

לגבי המאווררים שמגיעים איתם.. אני דיי בטוח שלא ימצאו 7 ב10181 ו-5 ב3181, אבל בכל זאת תצטרך לשאול את החנות. זהו משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אתה לא בטוח או שאתה חושב שבאים איתו 7?"- לא זה ולא זה. אם היית מקשיב, היית מבין שאני בטוח שלא מגיעים איתו כל ה7.

לא ראיתי את הCS-10181, אבל ראיתי את הCS-3181 והוא יפהפה. לדעתי, לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית אותו (אולי גם אני אוכל לקפוץ לראות אותו...)

סתם לדעת, מה דעתך על ה-CI6920 ?

ד"א ה-10181 קצת נמוך...42 ס"מ ?

עריכה-

ללא שום קשר אם אנ לוקח את ה-CI6920 סיבה אחת שהוא משתלם היא שעם הספק של HEC הוא עולה 430 שקל.

ז"א שאם נוריד ממנו את המחיר של הספק (המחיר לפחות שהספק נמכר בו) מחירו של המארז הזה הוא רק 250 שקל.

אני מאמין שזה מחיר יותר טוב מכל מארז ג'נרי אחר שתמצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אותו במציאות

נייקי, מה שאתה אומר זו שטות..מה זה אנרמקס \צ'יפטק\אנטק בסה"כ? חתיכת פח בעובדי 1 מ"מ שקדחו בה חורים..אפשר לקנות קומפיוקייס בשקט ולהוסיף לו חורים למאווררים.

אין CH-5 בארץ עדיין, ככה שהוא לא יכול לבקש לקבל אותם..BH5 כן יש, ואני בכלל לא בטוח שהם פחות טובים מהCH5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אולי לא מבחינה מעשית, אבל הצ'יפ הזה טוב יותר. אני המלצתי על הטוב ביותר, הוא יעשה את שלו. אם לא ימצא CH-5, אז אכן, BH-5.

2) ואתה באמת חושב שכל אוברקלוקר יבצע שכזה, יקדח במארז ויוסיף מאווררים? אמנם קיימים שכאלו כאן בHWzone, אך זה לא רלוונטי.

עם זאת, OR007, אני אשאל אותך. אתה מתכוון להוסיף מאווררים למארז שתקנה? כלומר, אם יתאפשר. כפי שצוין, בעזרת קדיחה, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יותר טוב, הוא..שונה...זה כמו שאני אמליץ לו על לוח אם\מארז שאין לקנות בארץ, מה הוא יעשה עם זה?

לא אמרתי שהוא יקדח, כשהוא קונה מארז הוא יכול לבקש במידה ויש בחנות לקדוח לו בתשלום סימלי\לקחת לבלע מקצוע שתוך חמש דקות יוציא לו מארז עם 10 חורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא לא יוסיף מאוררים נוספים ל-Compucase 6919 {שעולה עם ספק Hec300 בערך 400ש"ח}

ההבדל בטמפרטורה בין המארז הזה ל-Enermax או ה-Chieftec למיניהם לא יהיה כזה הבדל גדול........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה...

בכל אופן סתם להשוואה- (שוב ללא קשר אליי ואם אני רוצה אותו או לא, בכלליות)

אם מאורר ג'נרי אחד דוחף 30 CFM ז"א ש-2 מקדימה דוחפים 60CFM, ו-2 מאחורה דוחפים גם הם 60 CFM,

לעומתם מאורר 120 אחד איכותי יכול לדחוף 75 ~ מקדימה ולהוציא 75 מאחורה (שזה יותר טוב מהג'נריים הפשוטים).

ולדעתי בשביל 250 שקל הוא משתלם להרבה אנשים (אני לא מדבר עליי)

זה סתם להשוואה ללא קשר אליי.

ד"א -

עכשיו נזכרתי שלאמא שלי יש חברה מאוד טובה בקיסריה שתוכל להביא לי מפנדה כל מארז שאני רוצה.

ה-CS-10181 דווקא מוצא חן בעיני בניגוד לקטן יותר. נשקול אותו :)

ראיתי ביקורת על המארז -

http://thetechzone.com/display.php?i=247&p=2

" its like the case loves me and wants but my happiness" - מתול הביקורת.

ואני חייב להגיד- אהבתי !!!!

עריכה-

סתם נקודה למחשב - ה-CS-10181 עולה 500 שקל. אם נוסיף לו 7 מאווררים איכותיים (קולרמאסטר, SF 2 )

ז"א 80 * 7 = 560 ש"ח + 500 ש"ח (המארז עצמו) = 1060 ש"ח

ה- Xaser 3 כבר לא נראה כ"כ רע מכאן o_O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא לא יוסיף מאוררים נוספים ל-Compucase 6919 {שעולה עם ספק Hec300 בערך 400ש"ח}

ההבדל בטמפרטורה בין המארז הזה ל-Enermax או ה-Chieftec למיניהם לא יהיה כזה הבדל גדול........

מדובר פה על ה-6920 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...