הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel

alex.turovsky

Recommended Posts

קודם כל דיברתי על מחשבים ולא על מסכים

שנית מחשבים ניידים משתלטים על שוק הPC אם תרצה או לא

שלישית - תחפש את החברים שלה אם הטכנולוגיה לא תגיע גם לקונסולות כי כלכלית לחברות פיתוח משחקים אין סיבה

טובה לפתח בלעדית למחשב

ובטכנולוגיה של זה מה שבפועל אם יהיו חייבים לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל דיברתי על מחשבים ולא על מסכים

שנית משתלטים על שוק הPC אם תרצה או לא

שלישית - תחפש את החברים שלה אם הטכנולוגיה לא תגיע גם לקונסולות כי כלכלית לחברות משחקים אין סיבה

טובה לפתח בלעדית למחשב

ובטכנולוגיה של זה מה שבפועל אם יהיו חייבים לעשות

:xyxthumbs:

קשה לי להאמין שאינטל לא שמה לב למגמה הזאת :-)

בכל מקרה, כמו שאמרתי, שנה מראש זה לא זמן ריאלי להייפ, Alexander Turovsky, תחזור עוד 9 חודשים תעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה על חדשות ולא על HYPE.

HYPE זה כשאני טוען מה זה יעשה.

חדשות זה לכתוב הצהרות של החברה.

אני החלטתי שבישראל יהיו שני אתרים עם דיון יסוד שמעודכן כל הזמן בחדשות אודות הפרוייקט כדי שנדע מראש למה לצפות.

תעזרו לי לחפש חדשות כל הזמן במקום להתדיין על מה כן ולא כי אף אחד מאיתנו לא יודע כלום אלא אם כן למישהו יש דוד שעובד בפרוייקט בארה"ב וגם לזה אבקש הוכחה.

עד אז, חדשות נטו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת הפרויקט לא רלוונטי לגימרים בזמן הקרוב

מאוד יכול להיות שיום אחד הטכנולוגיה תהפוך למאוד נפוצה ויהיה בה שימוש רחב

אבל בשורה התחתונה זה לא הולך לקרות בשנה הקרובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הלוואי הייתי בעל אינטרס של אינטל. עם משכורת ותנאים כמו שמה לא היה מעניין אותי אם אדם אחד פה יישמע עליהם כי ממילא שמה הולך לפניה.

2. נראה שלא קראתם את הפוסט שלי ולא הבנתם.

אני מדבר על "אולי" כל הזמן וכך גם בעמודים הקודמים כל השאר דיברו.

בנוסף לא הבנתם את החשיבות של קניית TERASCALE ע"י . היא מ-פ-ח-ד-ת.

זה קלאסי שמנכ"ל מפזר הצהרות בראיונות בסגנון "מה זה larrabee" ואח"כ בשקט בשקט מפחד לתחת שלו ורץ לקנות חברות בשביל להשלים את הפער.

אז כל השטו7יות על פלטפורמות וכדומה לא רלוונטי.

אחי אתה מדבר דברים ממש ממש לא נכונים

קח את כמו צבא..סוג של ארגון גדול...סבבה? צה'ל לדוגמא יקנה פצצות מונחות ליייזר בתנאי מזג אוויר קשים...כגון חורף כבד...

לך בתור "אזרח" זה לא יקנה מידע כלשהו אלה שיגרה צבאית נכון?

אבל מה אם אגיד לך שצה''ל חושב להפציץ את הכור באירן בדיוק בחורף? אתה תבין את ההשפעה של החשיבה מאחורי זה..

כמו צבא גם לחברות גדולות כמו יש סודות....ומחלקת תיכנון לטווח ארוך של מספר אנשים מצומצם היודעים מספר דברים מסווגים..

כשהיא (נוודיה) רוכשת חברה כזו..."זה לא בהכרח להחזיר בתגובה לאינטל בטווח הקצר ...בגללם..ממש לא..תחשוב לעומק..

עכשיו זה בדיוק הזמן להתחיל לעבוד בפרוייקט חדש עם החברה הנרכשת על כרטיס לדור הבא של הקונסולת בין אם זה יהיה

לסוני או למיקרוספוט יש לחברה הזו פונטציאל עצום...להכניס לדור הבא של הקונסלות ray בעוצמה מלאה...(גם מעבר הגיוני מהדור שלנו )אולי בשלבים מתקדמים יותר הם ינצלו זאת ויחזירו לאינטל מלחמה ויוציאו כרטיס מסך אבל שוב כמו שהרבה אמרו כאן גם אני לא חושב שזה יהיה

בשנה-שנתיים הקרובות...מה שנאמר כאן בגדר השארה ולא בלתת לך מידע מהמקור...סתם לתת לך כיון מחשבה שלא תהיה מקובע בדברייך...כי "לפחד"

כמנ'כל בעל מליונים ממש לא...הייתי "מפחד" כשיש לי המון משאבים להחזיר מלחמה..ובכלל שאני חיי את הענף הזה יום יום הייתי יודע מה בדיוק הצעדים של חברה אחרת

וחושב תמיד קדימה להצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא יוציאו אף כרטיס מסך אם ray חברות צריכות לחשוב שנים קדימה ולהשאיר להם אופציות בעתיד

לקנות חברה שעוסקת ray כמו שכתבו זה חשיבה לעתיד

לא בהכרח הקרוב

בטח יהיו כמה סוגים של ליבות גרפיות בפיתוח והנווידה תעשה את הבחירה שלה

אולי יהיה ray אולי טכנולוגיות אחרות

אני בכלל לא בתוך שלאינטל יש משהו מוכן מסחרית אם ray וספק אם יהיה בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו וכל מה שאני כתבתי מתייחס לזה שNVIDIA עשתה את צעד הקנייה לעתיד הקרב מול . אם יש סיבה שאנחנו ממשיכים לטחון את זה - אז אין סיבה.

ולגבי הקונסולות. ה NV2 בשנת 96 הייתה הפזילה של NVIDIA לשוק הקונסולות והיא אכלה מרורים וכמעט שפשטה רגל. לא ראיתי שום פרסום שהיא נכנסת לשוק הזה עם RT או לחילופין . עד שאין חדשה מבוססת, לא מדבר על זה.

ואם כל כך מעניין? אף אחד גם אל צריך את או בשביל לעשות RT על כי יש את ה CELL ב PS3 ומספיק שישימו כמה CELLים בקונסולות הבאות וכבר יש די כח מחשוב להריץ כל RT שירצו.

בבקשה.

RAY TRACING ON PS3

אה,כן: RAY TRACED QUAKE 4:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק רציתי לכתוב שהPS3 משתמש בכרטיס של הנווידה

לגבי ההכנסה של הטכנולוגיה לקונסולות כמובן שמדובר על הדור הבא ולא על הקיים

ועל זה כרגע אין מספיק פרטים

אולי ומיקרוסופט יעשו קונסולה זולה בדור הבא שתהייה רק שדרוג חומרתי של הקיים

כמו שנינטנדו עשו בדור הזה

ואולי ילכו לטכנולוגיות חדשות לגמרי

אבל אני כן חושב שיהיה קשר גדול בין הטכנולוגיות בקונסולות לטכנולוגיה בכרטיסי המסך של מחשבים

קשר כזה פשוט מאוד עוזר לחברות משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה שכחתי את זה, אבל כשמישהו אמר שלאינטל אין מנוע משחקים משלה, בעצם נזכרתי שיש לה והוא מדהים.

עכשיו הבנתי למה היא קנתה אותו. הפאזל מסתדר:

http://arstechnica.com/news.ars/post/20080225-why-intel-bought-project-offset-and-the-offset-engine.html

כמה מדהים? ככה מדהים:

http://www.gametrailers.com/player/22926.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיסי המסך החדשים של יהיה TDP של 300W ! :o

סוף סוף יהיה שימוש לCORSAIR 550VX שמיועד לכרטיס אחד. כיום ה VX 450 מספיק לכל דבר ב400 שקל.

מה שמאוד משמח אותי כי סימן שזה באמת יהיה משהו מפלצתי.

השורה התחתונה ? לאף אחד לא יהיה איכפת כמה זה ייקח אם זה יהיה הדבר הכי חזק בשוק.

קראו חברים:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=7651&Itemid=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, WTF! לשמוח על מפלצת זוללת חשמל שדורשת תחנת כוח גרעינית ליד המחשב ופולטת חום כמו עארס עצבני אחרי מנת סחוג?

סלח לי שאני אומר את זה, אבל כל הקטע הזה של הלארבי הכניס אותך לאיזשהו פאנבוייזם מסוים.

צריכה גבוהה ופליטת חום מטורפת זה אף פעם לא דבר טוב, ולא משנה עד כמה טוב הכרטיס (חוץ מזה ש TDP בכלל לא מרמז על הביצועים by a longshot אפילו)

מצד שני, מה שכן ודאי זה שהם יצטרכו בגודל חצי מהמארז שלך, או אם הם חולמים אפילו להכניס את הסיפור הזה לקונפיגורציה שדורשת 2 סלוטים, הם יצטרכו להשתמש בקירור מים.

כך או כך, זה מייקר בטירוף את עלות הכרטיס, מה שאומר מחיר גבוה מאוד לצרכן הסופי.

בנוגע ל VX550, הוא לא יכול לספק יותר מסביבות ה 33-35 אמפר ב MAX (ההצהרה של 41 היא PEAK, קח מחשבון ותבין למה)

ו 300 וואט הם 25 אמפר בפני עצמם, מה שאומר שאפילו עם ספק שכזה המערכת תהיה על הגבול אם מדובר ב C2D, ואין מה לדבר בכלל על קואד-

בעומס מלא VX550 לא יצליח להחזיק מפלצת כזו עם QUAD! זה ישר מקפיץ אותנו לספקים של 600-700 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מגיע לייצור רק עוד שנתיים, אני בכלל לא מבין למה יש על זה דיון.

שיהיו פרטים מוצקים עם בנצ'ים ויותר משמועות יהיה על מה לדבר, כרגע זאת רכילות לפאנבויז.

זה כמו לפתוח דיון על הסדרה הבאה הבאה של או ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...