פנטיום 4 - יצא מהמשחק? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום 4 - יצא מהמשחק?

אלון פ

Recommended Posts

רגע רגע, אתה לא הבנת אותי נכון. אני לא מתכוון לנסות להריץ על הרמה הכי טובה! אני רק אמרתי שהדרישות לא בשמים, ואפילו מחשב עלוב כמו שלי יריץ את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הדרישות של Crysis לא בשמיים כל כך ביחס למחשבים החדשים.

לי יש 4 3 Ghz וכרטיס מסך 6600, ואני יודע שהם ישנים אבל המשחק פשוט נתקע לי וזה לא היה מהנה בכלל,

אפילו התפריט הראשי נתקע לי שם תמיד, ואין סיבה כבר להישאר עם 4 כי זה פשוט לא כדאי כבר.

המשחק הכי חדש שעבד אצלי על LOW בסבבה זה COD4 שמאוד נהנתי ממנו והוא לא כ"כ נתקע לי חוץ מזמני טעינה קצת ארוכים מדי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הדרישות של Crysis לא בשמיים כל כך ביחס למחשבים החדשים.

לי יש 4 3 Ghz וכרטיס מסך 6600, ואני יודע שהם ישנים אבל המשחק פשוט נתקע לי וזה לא היה מהנה בכלל,

אפילו התפריט הראשי נתקע לי שם תמיד, ואין סיבה כבר להישאר עם 4 כי זה פשוט לא כדאי כבר.

המשחק הכי חדש שעבד אצלי על LOW בסבבה זה COD4 שמאוד נהנתי ממנו והוא לא כ"כ נתקע לי חוץ מזמני טעינה קצת ארוכים מדי פעם.

קודם כול, ברוך הבא לפורום אחי! :xyxthumbs:

דבר שני, נראה לי שהמשחק נתקע לך בגלל הכרטיס מסך, ולא בגלל המעבד. המעבד עוד איכשהוא בסדר, אבל הכרטיס מסך שלך ממש ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול, ברוך הבא לפורום אחי! :xyxthumbs:

דבר שני, נראה לי שהמשחק נתקע לך בגלל הכרטיס מסך, ולא בגלל המעבד. המעבד עוד איכשהוא בסדר, אבל הכרטיס מסך שלך ממש ישן.

תודה :)

אני יודע שזה יותר בגלל הכרטיס מסך אבל הוא לא נחשב כ"כ ישן גם ביחס לפנטיום 4.

שקניתי את המחשב ה 6600 היה בין ה - High End ככה שהוא בסדר איתו אבל לא שווה לשדרג כרטיס מסך כדי שלא יהיה צוואר בקבוק אפילו אם זה לא כ"כ רציני.

וחוץ מזה המעבד שלי לוהט בטירוף, הטמפ' שלו נעות בין 60 במנוחה ל 72 בזמן משחק כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני' date=' נראה לי שהמשחק נתקע לך בגלל הכרטיס מסך, ולא בגלל המעבד. המעבד עוד איכשהוא בסדר, אבל הכרטיס מסך שלך ממש ישן.

[/quote']

המעבד הוא בסדר גמור וכרטיס המסך הוא בסדר גמור. רק מה, שניהם ישנים. ודרך אגב, ה-P4 3.0GHZ ישן יותר מה-6600GT. מבחינת ביצועים, שניהם מתאימים זה לזה באופן שאף אחד לא יעשה bottleneck יותר מידי רציני לאחר, אבל כמובן עם המשחקים החדשים של היום הם לא יצליחו להתמודד יותר מידי.

שקניתי את המחשב ה 6600 היה בין ה - High End ככה שהוא בסדר איתו אבל לא שווה לשדרג כרטיס מסך כדי שלא יהיה צוואר בקבוק אפילו אם זה לא כ"כ רציני.

די נכון, עדיף כבר לשדרג את כל המערכת ביחד. כמו שנאמר מעליי, המעבד יהיה צוואר בקבוק לכרטיס כמו ה-8600. זה לא שהביצועים לא יעלו ביחס ל-6600. פשוט לא יותר מידי.

וחוץ מזה המעבד שלי לוהט בטירוף, הטמפ' שלו נעות בין 60 במנוחה ל 72 בזמן משחק כלשהו.

תן לי לנחש. יש לך Prescott, ז"א, P4 3.0E, ז"א מעבד עם 1MB Cache?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הוא בסדר גמור וכרטיס המסך הוא בסדר גמור. רק מה, שניהם ישנים. ודרך אגב, ה-P4 3.0GHZ ישן יותר מה-6600GT. מבחינת ביצועים, שניהם מתאימים זה לזה באופן שאף אחד לא יעשה bottleneck יותר מידי רציני לאחר, אבל כמובן עם המשחקים החדשים של היום הם לא יצליחו להתמודד יותר מידי.

די נכון, עדיף כבר לשדרג את כל המערכת ביחד. כמו שנאמר מעליי, המעבד יהיה צוואר בקבוק לכרטיס כמו ה-8600. זה לא שהביצועים לא יעלו ביחס ל-8600. פשוט לא יותר מידי.

תן לי לנחש. יש לך Prescott, ז"א, P4 3.0E, ז"א מעבד עם 1MB Cache?

אני לא בטוח כמה זכרון מטמון יש לו אבל 1 MB נשמע הגיוני מאוד...

וגם בכלל לא שווה לשדרג את המערכת, בגלל שאם אני רוצה רכיב כלשהו חדש, הוא לא יתאים ללוח אם...

אז צריך סה"כ לוח אם חדש,ספק,מעבד,כרטיס מסך וראם כי הוא ולא ככה שעדיף להשקיע בעוד אריזה וקיבלת מחשב חדש עם מחשב P4 רזרבי או למכור אותו בכמה גרושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה זכרון מטמון יש לו אבל 1 MB נשמע הגיוני מאוד...

וגם בכלל לא שווה לשדרג את המערכת, בגלל שאם אני רוצה רכיב כלשהו חדש, הוא לא יתאים ללוח אם...

אז צריך סה"כ לוח אם חדש,ספק,מעבד,כרטיס מסך וראם כי הוא ולא ככה שעדיף להשקיע בעוד אריזה וקיבלת מחשב חדש עם מחשב P4 רזרבי או למכור אותו בכמה גרושים...

ה-Prescottים ידועים בכך שהם חמים בטירוף. אבל מעבר לחום ולרעש של המאוורר שעובד קשה כדי לקרר את המפלצות האלה, הם עושים את העבודה.

ובהחלט, כשאמרתי לשדרג את כל המערכת, התכוונתי לכל המערכת: וכל מה שיושב עליו. נכון שדברים כמו מארז, וכוננים אפשר להעביר, אבל כבר שווה לקנות חדש, שגם יהיה טוב יותר, וגם יאפשר, בדיוק כמו שאמרת, לשמור את הישן כרזרבי (סה"כ עדיין מדובר במחשב טוב מאוד) או למכור אותו כחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Prescottים ידועים בכך שהם חמים בטירוף.

understatment. יש לי בלימודים PRESCOTT 2.66 שבמנוחה נמצא על 62 מעלות (!) בעוד שהNORTHWOOD אצלי

בבית באוברקלוק מ2.4 ל3.0 גה"צ מגיע מקסימום ל36 מעלות בעומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי המעבדי החדשים של לא כאלה יקרים... במקום לשבור את הראש תשדרג.

לא יודע אולי סבבה לך לשחק על על מינימום וזמני טעינה ארוכים.. אני במקומך הייתי שם כמה שטרות של 100 וקונה שילוש חדש..

כמה כבר יכול לצאת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לא מזמן קניתי כרטיס מסך חדש, ואין לי כול כך כסף...

ודרך אגב, אמורה לצאת סידרה חדשה של מאינטל, לא? זה בטח יוריד את המחיר משמעותית..

שלוש ליבות? יש כזה דבר? כמה זה עולה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...